Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2023


Препоръчани мнения

преди 6 минути , Дани Магелани каза:

Фиджи!

Нямам кураж за Индия.

А аз финанси нито за едното, нито за другото.🙂 Но мечтите са безплатни. Пък знае ли човек...

  • Харесвам 4
  • Смея се 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, Marisha каза:

Аз ще водя @Миланка в Филипини

Супер, ето ти ново място за гмуркане. Ако искаш може да вземем и @marycap с нас, и да отскочим и до Папуа Нова Гвинея, че аз там трябва да я водя.

  • Харесвам 3
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 8 минути , Костов каза:

А аз финанси нито за едното, нито за другото.🙂 Но мечтите са безплатни. Пък знае ли човек...

Финансите се появяват когато човек изучи децата си и те си поемат хляба. Имаш време. Но пък тогава започват болежките и трудно се издържа на дълъг път. Разбирай - накъсява силно лимитът от време.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 1 час, ДиянаВ каза:

@EmoKrastev ще ходим в Замбия, съгласен ли си😄? Плата, паркове с африкански животни и един величествен водопад Виктория, ехеее😃

Съгласен! Аз толкова на юг в Африка не съм ходил, а много ми се иска, така че може да се каже че съм на нисък старт за тази дестинация. Ако има и други желаещи може да си заформим група. 

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , Миланка каза:

Супер, ето ти ново място за гмуркане. Ако искаш може да вземем и @marycap с нас, и да отскочим и до Папуа Нова Гвинея, че аз там трябва да я водя.

Ааааа, първо да изпълним късметчето, което ти се падна преди 2 години- Канада. Тъкмо се оглеждам как да съчетая Ню Йорк с Канада. Засега намерих круиз, но дано да решиш и вие да се включите, пък ще го нагласим!☺️

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , marycap каза:

Ааааа, първо да изпълним късметчето, което ти се падна преди 2 години- Канада. Тъкмо се оглеждам как да съчетая Ню Йорк с Канада. Засега намерих круиз, но дано да решиш и вие да се включите, пък ще го нагласим!☺️

Имаш 2- 4 дневни автобусни екскурзии от Ню Йорк до Ниагара в Канада. От там си правиш свободна програма.

Или полет до Бъфало или Торонто.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
В момента, Дани Магелани каза:

Имаш 2- 4 дневни автобусни екскурзии от Ню Йорк до Ниагара в Канада. От там си правиш свободна програма.

Или полет до Бъфало или Торонто.

Била съм вече на тези места. Оглеждам се за круиз до Халифакс или с нещо до Монреал. Търся и други възможности.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , zvezda9001 каза:

@ДиянаВ до края на годината не мърдаам ще ремонтирам зъби 😄 , Дядо Коледа ще е януари 🙂

Значи тъкмо Дядо Коледа ще те изненада😄. От това по-оригинално накъде🤣

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

На мен ми се падна да водя @Иван Попов в Китай, а със @savagejo ще ходим заедно в Куба. 🙂

 

@Mary, на теб ти се пада да водиш @Ивайла в Туркменистан, а @wiliko ще те води във Френска Полинезия. 🙂

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , iabulka каза:

@Mary, на теб ти се пада да водиш @Ивайла в Туркменистан, а @wiliko ще те води във Френска Полинезия.

Да се готвят и двете! :wink:

 

@Дани Магелани, @alienad, @Тополска - честит имен ден, дами! Здраве и щастие, радост и приключения!  :wub:

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, zvezda9001 каза:

Първата дестинация не мисля, че ми се ходи там, но на втората веднага тръгвам с @Тополска 😄

Не искаш да се оплачеш на Арменския поп ли?!

Ц, ц, ц, цццццц! :laugh:

  • Смея се 11
Връзка към коментар
преди 1 час, iabulka каза:

На мен ми се падна да водя @Иван Попов в Китай, а със @savagejo ще ходим заедно в Куба. 🙂

 

@Mary, на теб ти се пада да водиш @Ивайла в Туркменистан, а @wiliko ще те води във Френска Полинезия. 🙂

Тази Куба все ми бяга нещо, ама като си казала - стягай куфарите 🛫

 

А @DaBo  ще ме води в Киргистан, ех че кеф :dance4:

  • Браво 7
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Mary каза:

Измислих ги късметите!

А така, догодина добре се очертава:

аз ще водя @Monika в Боливия, а @bibi мен към Тайланд. Боливия не съм я обмисляла дори, така че ето повод поне да я поразуча. Тайланд е любимо място и със сигурност още много има да се види там. 🙂 тъкмо може да го съчетаем с ходенето ни с @Ивайла до Мианмар, което се падна на сбирката вчера 😉

  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 9 часа, ДиянаВ каза:

Хоп, бурканът, подарък от @kavesy, се превръща в 34 сладки весели бисквитки🍪🍬

Ехааа, бравоо!! Изглеждат страхотно 🍪🍪🍪

гледайки буркана доста турболенция е имало докато пристигне, в сравнение с това което представляваше в началото 😁😁

  • Харесвам 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 9 часа, kavesy каза:

Ехааа, бравоо!! Изглеждат страхотно 🍪🍪🍪

гледайки буркана доста турболенция е имало докато пристигне, в сравнение с това което представляваше в началото 😁😁

Няма как да не се размести това-онова. Спокойно, важното е, че в сектора с брашното беше почти идеално положението🙂 и разделителното листче е помогнало да не стане миш маш 😃

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Един ден след крайния срок за получаване, подаръци все още не са получили: @jul, @Kalina Ivanova, @tany, @Olianata, @r_nikolov1 и @Дани Магелани.

Две от дамите знаят, че ще получат подаръците си по-късно, двама днес ще ги получат, за другите двама нямам никаква информация.

 

Очакваме да покажат подаръците си: @atrencheva и @Иван Попов.

 

Последният подарък по обективни причини ще се получи след Коледа вероятно.

Не ни остава нищо друго освен да чакаме. :smile:

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.