Прескочи до съдържание

Тема за пазаруване (Черен петък 2023)


Иван Попов

Препоръчани мнения

преди 1 минута , iMari каза:

И на мен не ми се вярва, но май така излиза. 🙂

Screenshot_20231111-205720.png.4a9f8fbb225fa6a073579ebff0d8ed4f.png

Тогава е супер! Но аз симулирах покупка за 38 евро и ми изписа,че не доставят до Бг. Може би не съм задала стандартната доставка. Пак ще опитам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, blueriver каза:

Тогава е супер! Но аз симулирах покупка за 38 евро и ми изписа,че не доставят до Бг. Може би не съм задала стандартната доставка. Пак ще опитам.

над 125 евро е безплатната доставка, не бъркаш никъде, не се сетих да уточня, съжалявам,  понеже моята поръчка надхвърли прага, но пък специално за козметика и при такива намаления лесно се комбинира човек с приятелки за обща доставка  🙂

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 14 часа, Argentique каза:

В американския топкешбек дават 12% за покупка от Али-то: https://www.topcashback.com/aliexpress-by-alibaba/

Но не ги плащат.Аз от Алито кешбек не съм видял

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

https://access.booksi.com/karma-bavaria-25down?fbclid=IwAR22yScVp79g6QQG9rkoXfks3uPFqSqdGfuBgu7TScdLbZV_FZlfz9dJF4E

 

Ваучер, валиден за 18 месеца.

7 нощувки за двама в спа-хотел до езерото Шлийрзее в полите на Баварските Алпи за 249 евро. Офертата изтича днес в полунощ.

 

П.П. Ако може да се навърже с някой от ония ваучери на А&О hotels за Залцбург или другаде из Германия, направо си е удар в десетката 😉

  • Харесвам 7
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 13 часа, antea каза:

над 125 евро е безплатната доставка, не бъркаш никъде, не се сетих да уточня, съжалявам,  понеже моята поръчка надхвърли прага, но пък специално за козметика и при такива намаления лесно се комбинира човек с приятелки за обща доставка  🙂

Ако плащаш в евро, доставката под тази сума е само 6 евро. Ако избереш паунд, доставката е 12 GBP. Някои брандове са наистина доста намалени. Малко се колебая, защото и amazon.de ще има Черен петък другият уикенд. Явно само аз не съм се мацала с корейска козметика с екстракт от охлюв. 😂

 

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 15 минути , master_of_germs каза:

https://access.booksi.com/karma-bavaria-25down?fbclid=IwAR22yScVp79g6QQG9rkoXfks3uPFqSqdGfuBgu7TScdLbZV_FZlfz9dJF4E

 

Ваучер, валиден за 18 месеца.

7 нощувки за двама в спа-хотел до езерото Шлийрзее в полите на Баварските Алпи за 249 евро. Офертата изтича днес в полунощ.

Не успях да се оринетирам има ли опция с изхранване?

Връзка към мнение
преди 19 минути , r_nikolov1 каза:

Не успях да се оринетирам има ли опция с изхранване?

Ти прочети Terms&conditions, които са доста дискриминиращи, и не мисля, че много хора от форума могат да се класират... :smile3:

https://access.booksi.com/terms-and-conditions/karma-bavaria-member
 

 

Age

Married couples - both must be aged between 30-70.

....

To qualify for the promotion, customer's Nationalities must be one of the following...

United Kingdom, Ireland, United States of America, Canada, Australia, New Zealand, Gibraltar, Germany, South Africa, India

За другите оферти в сайта има още по-весели изисквания:

 

Marital Status

Cohabitating couples must have a minimum of 12 months living together and bring government-issued IDS with matching addresses.
All guests must attend the presentation, including all persons in the reservation(s).
If Married MUST Travel with Spouse or package is void.
If you are cohabitating with a partner, that partner must travel and attend presentation. You cannot offer to qualify as a single if partner does not attend.

 

Каква е тая секта, ве? :biggrin:

 

  • Харесвам 3
  • Шок 5
  • Браво 1
  • Смея се 11
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Сигурно поредната вариация на таймшеър простотии, при които имаш евтина почивка срещу привилегията да те облъчват почти постоянно. И явно именно женените са им основния таргет и за това толкова настойчиво държат на това 🙂

  • Харесвам 2
  • Замислям се 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, dimitrov6 каза:

Но не ги плащат.Аз от Алито кешбек не съм видял

И при мен е така и вече въобще не се занимавам с влизането през ткб. До преди 2 години връщаха в редки случаи някоя друга стотинка.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, Георги каза:

Сигурно поредната вариация на таймшеър простотии, при които имаш евтина почивка срещу привилегията да те облъчват почти постоянно. И явно именно женените са им основния таргет и за това толкова настойчиво държат на това 🙂

100%

 

"

Presentation

Attendance to a 60-minute resort preview at Karma Bavaria is required.
You are not eligible if you have previously attended a presentation at any Karma hotel within the last 12 months.
All couples must attend the tour with your spouse.

"

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 2 минути , dimitrov6 каза:

Поръчах от Алито 5 неща,но ги пращат поотделно ,и ако пак ми искат в пощата по 3 лв наложен платеж за всяка пратка,къде ще е намалението тогава.

Това от кога и за какво го искат? Нали се плаща с карта при поръчката? Наскоро получавах 3 неща, които дойдоха в отделни дни в продължение на 10 дни.

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 29 минути , Яничка каза:

Това от кога и за какво го искат? Нали се плаща с карта при поръчката? Наскоро получавах 3 неща, които дойдоха в отделни дни в продължение на 10 дни.

Не знам.Някъде четох,че ако минава през Узбекистан примерно .На мен ми върнаха парите миналия път,сега пак ще се оплача,ако така стане.

Поръчах си и една фалшива карта памет.Пише 2 Терабайта,а реално била 7 Гигабайта

Screenshot 2023-11-12 at 15-33-47 0.94US $ 51% OFF mijia for Xiaomi Micro TF SD Card 2TB Memory Card 1TB Class10 Micro TF A1 High Speed Flash TF Cards 512GB 256GB for Mobile Phone - AliExpress.png

  • Благодаря 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение

На тая цена няма как да е 2 ТБ, ама откъде си сигурен, че е 7 ГБ? Да не е само пластмасата

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 5 часа, dimitrov6 каза:

Но не ги плащат.Аз от Алито кешбек не съм видял

 

преди 2 часа, ДиянаВ каза:

И при мен е така и вече въобще не се занимавам с влизането през ткб. До преди 2 години връщаха в редки случаи някоя друга стотинка.

И на мен не ми ги плашат, но аз пускам тикети и се оплаквам.

След няколко месеца ткб ми обясняват, че могат да ме компенсират със същата стойност. Аз се съгласявам и ... готово.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 57 минути , neuromancer каза:

На тая цена няма как да е 2 ТБ, ама откъде си сигурен, че е 7 ГБ? Да не е само пластмасата

Пише го един купувач дал най-ниска оценка.Аз не съм я получил

Тук

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако някой ще прави поръчка в Lookfantastic - след като се регистрирах ми пратиха имейл с линк за допълнителни - 10%  EMAIL10 над 60GBP. Отделно след като поръчах ми пратиха покана да попълня анкетна карта, какъв тип кожа/коса имам, какви продукти търся и веднага заредиха 5 евро в акаунта ми. А имат и реферална програма - и канещият и каненият получават по 5 GBP, ако поканеният направи 25GBP при първа заявка. При първа заявка пък през appa с код LFNC ви смъкват 20% на определени продукти. Аз не успях да улуча такива.

Ако нищо от споменатите кодове не проработи, дори този Flash30, имате утешителни 5% с код ТАКЕ5.

Тези много ми приличат на индийчетата от ММТ. 😃

При всички положения е попадение, че доставят до България, а всичките там кодове и бонуси компенсират разходите за доставка. Отделно и TCB дава кешбек.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Хотел Макси Велинград са обявили оферта за Черен петък: 30% отстъпка

 

- кампанията е валидна за резервации, направени от 00:00 ч на 24.11 до 23:59 ч на 30.11.2023 год за настанявания в периода 08.01.2024 до 15.07.2024 с изключение на периодите 01-05 февруари, Трети март 03-05.03.2024, Пролетна ваканция 30.03.-07.04.2024 и Великден и Гергьовден, 01-07.05.2024 и 24-26.05.2024

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

В Stayforlong има намаления за черен петък, но там концепцията е за по-дълги престои с над три нощувки.
Сравних две-три места – къде имаше изгода в сравнение с букинг, къде нямаше. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 12.11.2023 г. в 15:32, dimitrov6 каза:

Не знам.Някъде четох,че ако минава през Узбекистан примерно .На мен ми върнаха парите миналия път,сега пак ще се оплача,ако така стане.

Поръчах си и една фалшива карта памет.Пише 2 Терабайта,а реално била 7 Гигабайта

Screenshot 2023-11-12 at 15-33-47 0.94US $ 51% OFF mijia for Xiaomi Micro TF SD Card 2TB Memory Card 1TB Class10 Micro TF A1 High Speed Flash TF Cards 512GB 256GB for Mobile Phone - AliExpress.png

Преди време имах пратка, която бе минала през централноазиатските. Мисля, че точно Узбекистан беше.

Начислиха ми мито от порядъка на 40 стотинки, но платих такса около 4лв. на митницата, затова че се е занимавала с моята пратка. 

Мисля, че това е бил и твоят проблем, а не наложен платеж. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 39 минути , Radnev каза:

Преди време имах пратка, която бе минала през централноазиатските. Мисля, че точно Узбекистан беше.

Начислиха ми мито от порядъка на 40 стотинки, но платих такса около 4лв. на митницата, затова че се е занимавала с моята пратка. 

Мисля, че това е бил и твоят проблем, а не наложен платеж. 

Тогава няма смисъл да се купуват евтини неща от Алиекспрес,а направо да ги търсим в китайските магазини по нашите градове.За  тези батерии платих още 3 лв в пощата,а пише безплатна доставка.Сега видях в сайта на пощата,че това е такса митническо обслужване.

Screenshot 2023-11-14 at 16-10-17 2.3US $ 42% OFF Panasonic 189 Lr1130 Ag10 Sr1130 389 V10ga Lr54 Sr54 1.5v Alkaline Button Cell Battery For Watch Calculator Toy Thermometer - Button Cell Batteries - AliExpress.png

Screenshot 2023-11-14 at 16-14-18 Български пощи.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • neuromancer changed the title to Тема за пазаруване (Черен петък 2023)

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.