Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2023


Препоръчани мнения

  • 3 месеца по-късно ...
преди 2 часа, Otnesen каза:

От края на август няма качена снимка. Графика съвсем замина на кино. Исках да го взема в Аржентина - поне качвам снимки ,когато е в мен. Имам планове след месец за Италия за места където няма снимки,но нямам представа къде е и дали изобщо мога да го взема.....мисля,че идеята на темата е съвсем друга.

кажи дати и ще видим...

малко се притеснявам за @Anna Kalinovska, че не е влизала от октомври, но така отдалече мога само да я преместя в резервите, ако не се обади скоро...

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Видях ,че няма снимки от Неапол и Иския .  2.2.23 до 5.2.23 

Видях,че няма снимки от Сараево, извора на Цетина,Загреб и още няколко места в Хърватия - още не съм сглобил програмата но като дати са 19.7.23 - 25.7.23

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 13 минути , Otnesen каза:

Видях ,че няма снимки от Неапол и Иския .  2.2.23 до 5.2.23 

Видях,че няма снимки от Сараево, извора на Цетина,Загреб и още няколко места в Хърватия - още не съм сглобил програмата но като дати са 19.7.23 - 25.7.23

Супер, благодаря!

За 02.02.2023 - 05.02.2023 - Италия (Неапол и Иския) писах резерв. Чакаме Анна да каже дали ще успее. MayaS също е записала за този период.

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 9 часа, cck каза:

Супер, благодаря!

За 02.02.2023 - 05.02.2023 - Италия (Неапол и Иския) писах резерв. Чакаме Анна да каже дали ще успее. MayaS също е записала за този период.

 

 

 

Ани се загуби тотално и като гледам вече не пише. Но нашето пътуване в Индия си е на дневен ред и ако не се появи Ани, ще го взема в Индия.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Не бях схванала, че знамето е едно и си мислех, че просто си поръчваш някъде знаме и после като пътешестваш го развяваш гордо и правиш снимки. Сега ми просветна.

Ако няма заявки за периода 9-25/26 Март то се записвам  и ще се постарая на доста места в Узбекистан да бъда със знамето.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 50 минути , ВениК каза:

Не бях схванала, че знамето е едно и си мислех, че просто си поръчваш някъде знаме и после като пътешестваш го развяваш гордо и правиш снимки. Сега ми просветна.

Ако няма заявки за периода 9-25/26 Март то се записвам  и ще се постарая на доста места в Узбекистан да бъда със знамето.

Купи си малко знаменце от Георги и снимай него, ако не влезеш в графика на голямото. Аз така направих преди време. Дано не са се изчерпили.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Моля за уточнение на кого точно да предам знамето след Южен Судан.

 

@Anna Kalinovska или?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ами тя не е влизала от доста време, не знам дали ще можеш да се свържеш с нея

Ще я преместя в резервите и ще сложа @MayaS

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ако Ани не се появи докато пристгнеш от Южен Судан, аз съм на линия и ще кажеш как ти е най-удобно за предаването.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 53 минути , crazyhorse каза:

Ако е възможно предаването,мога да развея знамето в Рим и Неапол 27-30.01.2023!

@Георги Матеев кога кацаш на 27-ми?

27 Jan, fri // Turkish Airlines

JUB 09:20 - IST 16:05

IST 20:25 - SOF 20:40

Връзка към мнение
преди 9 часа, Георги Матеев каза:

27 Jan, fri // Turkish Airlines

JUB 09:20 - IST 16:05

IST 20:25 - SOF 20:40

Отпада-моят полет е сутринта! 

Разберете се с Мая! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
8 hours ago, neuromancer said:

писах те резерва, ама ако Ана Калиновска не се появи си ти

Да го кажем направо, по всичко изглежда че няма да се появи.Ако е можела досега да го е направила. Продължете напред.

 

Връзка към мнение
преди 2 минути , stanimir каза:

Да го кажем направо, по всичко изглежда че няма да се появи.Ако е можела, досега да го е направила. Продължете напред.

 

Да, не е активна напоследък и най-вероятно ще се премине към графика с резервите. 

Връзка към мнение
На 11.02.2023 г. в 18:20, Otnesen каза:

Ок резерва....ще разгрявам на тъч линията.

по-скоро имах предвид, че е почти сигурно, че си ти, нищо, че не те пиша титуляр отсега

@boogy83 и @aikula3d, записах ви

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Виждам че за 08.06  до 20.06 няма записани. Да го заявя за Исландия. Не мога сега да видя дали е било много там, но ако излезе заявка за място където не е било, ще го преотстъпя.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.