Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2023


Препоръчани мнения

Според картата, знамето не е стъпвало в Окинава и Ишигаки, а е и свободно в моите дати 03.09.23-16.09.23

 

Заявявам го за тези дати, за пръв път ще го нося някъде.

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Гледам, че знамето не е било в Задар и Сплит. От 8.06 до 13.06 ще съм в Хърватия така че бих могъл да го развея там ако датите са свободни.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

@MayaSАмиии, да. Аз бях останала с впечатлението, че няма да мога да го взема и някой друг ще е, а не аз. Много ще се радвам да е с мен в Узбекистан. За Навруз ще ходя и до Хива и гордо ще го развея там. Минавам на лични да се разберем за предаването.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

След лудо надправара с времето в БГ поради непредвидени обстоятелста аз и знамето успяхме да хванем полета за Истанбул. Полетът пък закъсня и след лудо спринтиране по летището в Истанбул и last call поименно за мен някакси успяхме със знамето да се качим на самолета за Ташкент и ето ни вече тук.

Утре ще го развея в Чирчик, после в Ташкент, а следващия уикенд в Хива и Ургенч.

  • Харесвам 12
  • Браво 4
Връзка към мнение

Толкова народ взеха билети за Саудитска Арабия, никой ли няма да поиска да развее Знамето в нова държава? 🙂 

 

Гледам, че от Армения има само една снимка на атласа на Знамето (овации за @cck 🙂 ). Бихме могли да добавим от доста различни места в Армения в периода 30.04-03-05.2023 г. Но не е драма и да сме в резервите, като знам колко още хора от форума накупиха билети до Ереван за други дати. 🙂 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Знамето е в мен в момента, но не съм успяла да направя снимка. Едно предполагаш, друго става.. Ураганен вятър в петък и събота. Не знамето, ами и мен с него ще отвее заедно. В неделя се събудих с 39 градуса температура и едва се крепя на краката си. При първа възможност ще кача снимка от Чирчик със знамето.

 

Като се върна от Узбекистан трябва да го предам на @Crazy Horse нали??

  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, ВениК каза:

Като се върна от Узбекистан трябва да го предам на @Crazy Horse нали??

Да, той е по план.

---

Актуализирах и графика

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 8 часа, ВениК каза:

 

Като се върна от Узбекистан трябва да го предам на @Crazy Horse нали??

Всъщност, бъркаш двата "луди коня" 😉. Да не отървем Знамето у рЯката?!

Следващ знаменосец трябва да е @crazyhorse 🙂

 

 

  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 11 часа, master_of_germs каза:

Всъщност, бъркаш двата "луди коня" 😉. Да не отървем Знамето у рЯката?!

Следващ знаменосец трябва да е @crazyhorse 🙂

 

 

Усетих се и писах на лични на правилния човек. Благодаря. Не видях, че има два много подобни ника и че съм в грешка като пишех поста. Поправила съм се .. спокойно.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 22 часа, crazyhorse каза:

Заявка за Армения в периода 07-10.05.2023 от мен.

Естествено ако @master_of_germs не го развее преди мен!

Отказвам се,защото се разминаваме с @aikula3d за предаването на знамето,нека се включи друг!

Връзка към мнение
Йосиф Милчов

Една заявка за Саудитска Арабия 17-24 декември. С едно на ум обаче, че все пак това е Уиз, а до декември има много време.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 11 минути , Йосиф Милчов каза:

Една заявка за Саудитска Арабия 17-24 декември. С едно на ум обаче, че все пак това е Уиз, а до декември има много време.

Аз точно защото е УИЗ, бих помолил някой от пътуващите още през пролетта да заяви Знамето за Саудитска Арабия. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 15.02.2023 г. в 20:48, Alexander каза:

Според картата, знамето не е стъпвало в Окинава и Ишигаки, а е и свободно в моите дати 03.09.23-16.09.23

 

После да кажеш как е в Ишигаки, че след Окинава целта ми е Ишигаки 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Boo каза:

После да кажеш как е в Ишигаки, че след Окинава целта ми е Ишигаки 🙂

В Окинава е ходило и снимано малкото му братче.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вече е планирано на 100%  това пътуване и се записвам тук като алтернатива за знамето. Видях, че има вече план, но ако нещо се обърка да ме имате предвид пак като знаменосец.

14 Септември-2  Октомври /  Португалия-Испания/- El Camino Portugese costal route.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Няма снимки от Билунд  и Орхус в Дания.... от 6.5 до 9.5 ще съм там. Записвам се като резерва...мога да го взема направо в самолета от @master_of_germs  на връщане от Ереван ,ако попадне в него де....и ако розовките не ни изненадат в последния момент.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 18 часа, Otnesen каза:

Няма снимки от Билунд  и Орхус в Дания.... от 6.5 до 9.5 ще съм там. Записвам се като резерва...мога да го взема направо в самолета от @master_of_germs  на връщане от Ереван ,ако попадне в него де....и ако розовките не ни изненадат в последния момент.

Знамето се предполага да е в адаша @aikula3d в Тоскана по празниците в началото на май, не у мене. Поговорихме си на магеланската сБирка преди три дни и няма никакви обструкции по предстоящото му пътуване.

Иначе аз след Армения трудно бих ти предал Знамето, понеже кацам посред нощ и само след ден почивка (т.е. работа) летя много рано за Меминген и ще разглеждам по-малко познати места из Бавария и Баден-Вюртемберг. Но понеже миналото лято бях със Знамето в Бавария, сега реших да не давам заявка. 

Иначе на мене идеята за Знамето в полуостровната част на Дания много ми харесва 🙂

през май Знамето в Армения явно няма да се снима, ама айде поне през юни?... @Tedy, @lyusi, @wilks, във вас ми е надеждата 🙂

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, master_of_germs каза:

Знамето се предполага да е в адаша @aikula3d в Тоскана по празниците в началото на май, не у мене. Поговорихме си на магеланската сБирка преди три дни и няма никакви обструкции по предстоящото му пътуване.

Иначе аз след Армения трудно бих ти предал Знамето, понеже кацам посред нощ и само след ден почивка (т.е. работа) летя много рано за Меминген и ще разглеждам по-малко познати места из Бавария и Баден-Вюртемберг. Но понеже миналото лято бях със Знамето в Бавария, сега реших да не давам заявка. 

Иначе на мене идеята за Знамето в полуостровната част на Дания много ми харесва 🙂

през май Знамето в Армения явно няма да се снима, ама айде поне през юни?... @Tedy, @lyusi, @wilks, във вас ми е надеждата 🙂

 

Доколкото видях по план ще се прибираме с един полет от Ереван...за това писах,че мога да го взема ако попадне при теб.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.