Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2023


Препоръчани мнения

Без да омаловажавам желанието и усилията Знамето да има снимки на различни места , мисля че трябва да има приоритет в графика.

Места и страни в които има малко или никакви снимки може да са с предимство и когато се прави списък това да е водещ критерии.

Разгледах картата и се изненадах колко празни места дори в близки до нас страни няма снимки.

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, master_of_germs каза:

Има само една снимка от Армения.

Ти ако знаеш, че 2 г съм го разнасяла къде ли не това знаме по екзотични места, а накрая не качих снимките във форума. Иначе отговорно го снимах навсякъде. 😄

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, Tedy каза:

Ти ако знаеш, че 2 г съм го разнасяла къде ли не това знаме по екзотични места, а накрая не качих снимките във форума. Иначе отговорно го снимах навсякъде. 😄

Знам и помня 🙂 Една Боливия особено, дето все се чудих. Помня и защо спря да го взимаш със себе си и мисля, че е крайно време да спреш да се обвиняваш, че си забравила да го предадеш навреме. И да почнеш отново да го снимаш 🙂 

 

@Otnesen, страни, в които Знамето не е снимано, са абсолютен приоритет пред други заявки. Тук спор няма. С кеф си гледам новите му снимки на @ivan69 от Оман 🙂

  Но случаят с Армения не е такъв, там Знамето е било. Да, колкото повече, толкова повече, ама все пак най-важната снимка е първата 🙂 

В близките ни държави има много празни места, точно защото действа факторът екзотичност и все някой го иска(ше) за по-далечни места... И дано и занапред да е така. 🙂 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

29.07.2023 - 30.07.2023 - boogy83 - Андора

 

От промоцията-бъг специално си взех съботно-неделен билет за 3 евро до Барселона, за да посетя Андора 🙂 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 23.01.2014 г. в 23:42, Георги каза:

16.10.2023 - 20.10.2023 - boogy83 - Гамбия

Може ли да поправим това 20-ти на 21-ви, защото реално тогава се връщам в България.

В тези дати ще се смести и Сиера Леоне 🙂 

 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

На цялата магеланска инвазия в Армения се чудя как има само една заявка за там и то резервна. Пускам и аз една, нищо, че пак ще е резервна -  29.08-05.09. 

 

 

На 24.04.2023 г. в 3:38, master_of_germs каза:

действа факторът екзотичност и все някой го иска(ше) за по-далечни места

Не винаги 😉 Аз го исках за Доминикана и то за места, на които не е било, но въпреки това останах в резервите и знамето тогава замина за Италия. И не заради затруднения с дати и предаване. :) Но пък и това си има предимства - едно нещо по-малко, за което да мисля 😁

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Тези дни ще кача снимки от новите места, на които снимах Знамето. Ще се свържа със следващия в списъка за предаване. Да помоля следващата моя заявка 19.07.2023 - 25.07.2023 - Otnesen - Хърватия (Неапол и Иския)  да бъде коригирана от модератор. Местата са Сараево / Шибеник / Загреб (места на които няма снимки) .....това Неапол и Иския нямам представа как са се появили.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Не че е сигурно, но да пази ред:

 

2-13 август - Бурятия, ез. Байкал и о. Олхон, с. Баргузин, Иркутск, Новсоибирск.

 

Ако се окаже, че не мога да пътувам, своевременно ще дам знак.

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Гледам,че знамето е свободно за 30.06-03.07!Мога да го развея отново на Мидалидаре...Верно,че остава един ден дотогава,но ако @MayaS е в София-може да се разберем!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

При нас отпада Саудитска Арабия поради смяна на полетите. Така, че е свободно ако някой има желание.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , crazyhorse каза:

Гледам,че знамето е свободно за 30.06-03.07!Мога да го развея отново на Мидалидаре...Верно,че остава един ден дотогава,но ако @MayaS е в София-може да се разберем!

Знамето е в мен и се разбрах с @wiliko утре да го предам до 5.7....после ще го водя до Орхус ( Дания ) и след това по графика.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 14 минути , Otnesen каза:

Знамето е в мен и се разбрах с @wiliko утре да го предам до 5.7....после ще го водя до Орхус ( Дания ) и след това по графика.

Благодаря ти че писа, тъкмо мислех да коментирам че ще го развявам аз ...в Армения :biggrin:но ако предимството е за първия посал в темата може да го предам на @crazyhorse

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

 

преди 16 минути , Otnesen каза:

Знамето е в мен и се разбрах с @wiliko утре да го предам до 5.7....после ще го водя до Орхус ( Дания ) и след това по графика.

 

преди 12 минути , wiliko каза:

Благодаря ти че писа, тъкмо мислех да коментирам че ще го развявам аз ...и то не в България :biggrin:но ако предимството е за първия посал в темата може да го предам на @crazyhorse

Явно не е актуализиран графика!Мислех да развея знамето ако е свободно,но в случая нека да върви,като сте се разбрали @Otnesen и @wiliko!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Всички се усетихме изведнъж за тая ненормална едномесечна дупка в графика на Знамето. 

Ние днес писахме на @MayaS, че смятаме в събота да го развяваме на връх Ботев с магеланска компания, но това НЕ е заявка! 😉

При условие че оревах орталъка някой да вземе да наснима Знамето в Армения, има си хас да подлагам крак. 😉

@crazyhorse, а снимките от предното Мидалидаре качил ли си ги в галерията със Знамето?

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, Otnesen каза:

Знамето е в мен и се разбрах с @wiliko утре да го предам до 5.7....после ще го водя до Орхус ( Дания ) и след това по графика.

Отразих 29.06. - 05.07. - wiliko - Армения, а Дания за кои дати да се допише?

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
На 18.06.2023 г. в 22:38, Anna Kalinovska каза:

Не че е сигурно, но да пази ред:

 

2-13 август - Бурятия, ез. Байкал и о. Олхон, с. Баргузин, Иркутск, Новсоибирск.

 

Ако се окаже, че не мога да пътувам, своевременно ще дам знак.

Пътешествието ми е сигурно, знам, че всичко е относително 😉

Тръгването ми от София е на 1 август и би следвало да получа флага към 30 юли.

Моля за знак от кого и как, благодаря! 🙂

Връзка към мнение
преди 3 минути , Anna Kalinovska каза:

Тръгването ми от София е на 1 август и би следвало да получа флага към 30 юли.

Моля за знак от кого и как, благодаря! 🙂

Знамето по график до 30.07.2023 е в Андора с @boogy83. С него трябва да направиш уговорка за предаване. 

Връзка към мнение
В момента, chandni каза:

Знамето по график до 30.07.2023 е в Андора с @boogy83. С него трябва да направиш уговорка за предаване. 

Благодаря! Ще е добре да се получи стиковката, времето никак не е много.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

24.10. - 7.11.2023 - Япония

 

Може да има места в Страната на изгряващото слънце, които ще посетя, а то още да не е ходило там 🤔

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Гледам, че втората половина на Август има дупка в графика на Знамето.

Да раздвижи темата със заявка, пък ако някой ме надцака с нещо екзотично, още по-добре 🙂

16-22.08.2023 - Германия (а, сефте! 😄 )

точните места, както обичайно напоследък, ще ги измисляме в движение, но основният акцент ще е върху Рейн и Мозел).

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, master_of_germs каза:

Гледам, че втората половина на Август има дупка в графика на Знамето.

Да раздвижи темата със заявка, пък ако някой ме надцака с нещо екзотично, още по-добре 🙂

16-22.08.2023 - Германия (а, сефте! 😄 )

точните места, както обичайно напоследък, ще ги измисляме в движение, но основният акцент ще е върху Рейн и Мозел).

Ок, вписах те

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Мога да развея знамето(ако няма нещо по-екзотично),за периода 27-29.10.2023 във Вроцлав (и евентуално нещо наоколо,ако остане време)!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 16 часа, crazyhorse каза:

Мога да развея знамето(ако няма нещо по-екзотично),за периода 27-29.10.2023 във Вроцлав (и евентуално нещо наоколо,ако остане време)!

За знамето - не знам, но може да кажеш едно "здрасти", че сме на същия полет май бая магеланци 😉

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 23 минути , Яничка каза:

За знамето - не знам, но може да кажеш едно "здрасти", че сме на същия полет май бая магеланци 😉

Здрасти! 😀

 

 

  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.