Прескочи до съдържание

Жалба срещу летище София - съвети


Препоръчани мнения

За съжаление не мисля, че има основание за каквато и да е жалба, дори само защото на изход 3 ясно е пишело, че полетът е за другаде. Да, част от мониторите са били с грешна информация, но тези на изходите са били с вярна. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , stanimir каза:

Аз цял ден се чудя дали не е прикрита реклама на Onda ? 

"Ако искате да си изпуснете полета, седнете в Онда" (може би нарочно написана като Омда, за да не изглежда много като реклама). Но пък то пишеше и "СофТ канект", та може и да е по друга причина... 🙂

Връзка към коментар
преди 5 минути , thomas каза:

"Ако искате да си изпуснете полета, седнете в Онда" (може би нарочно написана като Омда, за да не изглежда много като реклама). Но пък то пишеше и "СофТ канект", та може и да е по друга причина... 🙂

Вие сте изключителни циничен и нахален човек.

Само, ще Ви кажа, че една от жертвите на хаоса на Терминал 1 беше майка с дете тръгнали за лечението му. Хората нямаха никаква вина, пътуваха за първи път със самолет, не защото искат да го правят, а защото всичко което им е нуждо детенцето да продължава да живее.

Виждалили сте ужаса в очите на родите попаднал в такава ситуация ?????????????????????????????????

Ако Вие може да седите и да се заяждате с хората, за други тези неща са от изключителна важност. 

 

Сърдечно моля модераторите да затворят темата. Каквото ми беше нужно го научих и благодаря на всички отзовали се.

Събрах всички нередности (благодаря и на всички писали ми на лично) и написах писмо до мин. на транспорта, летище София и Диана Ковачева.

 

Желая на всички много здраве и най-вече да опитват винаги да бъдат една идея по-добри.

  • Харесвам 13
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Tesh каза:

Вие сте изключителни циничен и нахален човек.

Само, ще Ви кажа, че една от жертвите на хаоса на Терминал 1 беше майка с дете тръгнали за лечението му. Хората нямаха никаква вина, пътуваха за първи път със самолет, не защото искат да го правят, а защото всичко което им е нуждо детенцето да продължава да живее.

Виждалили сте ужаса в очите на родите попаднал в такава ситуация ?????????????????????????????????

Ако Вие може да седите и да се заяждате с хората, за други тези неща са от изключителна важност. 

 

Сърдечно моля модераторите да затворят темата. Каквото ми беше нужно го научих и благодаря на всички отзовали се.

Събрах всички нередности (благодаря и на всички писали ми на лично) и написах писмо до мин. на транспорта, летище София и Диана Ковачева.

 

Желая на всички много здраве и най-вече да опитват винаги да бъдат една идея по-добри.

Оооо, ама Вие се имате за добри!? 🙂 Защото все търсите кой да Ви е виновен за собствените грешки (че на глупости се обиждате)? 🙂 Ей така е винаги. Крадецът вика "Дръжте крадеца", нахалникът вика "Ти си нахален" (че и циничен даже). 😉 Хайде, и да се похвалите като Ви плати Диана Ковачева. 😛 Вярно, аз няма да го видя, ама все някой може и да се зарадва.

Връзка към коментар
преди 4 минути , thomas каза:

Оооо, ама Вие се имате за добри!? 🙂 Защото все търсите кой да Ви е виновен за собствените грешки (че на глупости се обиждате)? 🙂 Ей така е винаги. Крадецът вика "Дръжте крадеца", нахалникът вика "Ти си нахален" (че и циничен даже). 😉 Хайде, и да се похвалите като Ви плати Диана Ковачева. 😛 Вярно, аз няма да го видя, ама все някой може и да се зарадва.

Ок. Разбрах мнението Ви и го ужававам. Бъдете здрав и винаги в добро настроение. Желая го от все сърце

Връзка към коментар
преди 3 часа, stanislavpp каза:

И аз открай време се надявам част от мародерският екип  да надскочат нивото на Т1 и България Еър , но уви …. Толкова години не разбраха , че при триене/редактиране на мнение се оставя подпис и причина за редакцията .

Даже сравнението с Т1 и България Еър им е много на модераторите. Нито са първа класа, нито бизнес ...  :laugh:

 

За Ваше сведение, когато се редактира мнение се оставя бележка. Когато се трие, няма как да се остави съобщение за изтриването.

В повечето случаи, когато става въпрос за изтриване, то е имало предупреждение.

 

Затварям темата по молба на автора.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,

 

желая да споделя развитието на казуса.  Както ме посъветвахате освен до летище София насочих жалбата и до няколко други институции. В нея освен конкретния казус с мониторите и аудио уредбата на Терминал 1 описах и всички останали проблеми, за които ми писаха други съфорумници.  

В крайна сметка от Sof connect приеха да възстановят разходите за презаверяване на полетите ни и по-важното поеха ангажимент да обърнат внимание около лошата организация и най-вече хаоса на Терминала. 

Искам да благодаря на всички, които помогнаха.  Поради това, че имаше доста негативни и песимистични коментари (които, благодарение на админите бяха изтрити) искам отново да напомня на всички участници във форума, че основната цел е да си помагаме и подкрепяме. Ако не можеш да помогнеш или съдействаш по-добре е просто да подминеш. 

 

🙏🙏🙏Още веднъж благодаря на всички 🙏🙏🙏

  • Харесвам 9
  • Браво 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.