Прескочи до съдържание

сБирка на по бирка - 15.02.2024


Препоръчани мнения

Резервацията е потвърдена. Утре, 18:00ч. Сметките ще се водят на маса. 

Честит Ви Трифон,Честит Ви Зарезан! 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Граф Вронски

И аз в последния момент ... взимам влака и идвам 🙂 ако няма място, ще стоя прав в ъгъла като наказан 😛 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Поли, благодаря ти, че ни събра за пореден път. Видях много любими муцуни :)

Вярвам, че тези събирания са очаквани с нетърпение не само от мен. Затова си пожелавам всички да сме по-съзнателни, когато дойде време за сметката, за да може поне малко да улесним човека, занимаващ се с организацията.

 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, Яничка каза:

Поли, благодаря ти, че ни събра за пореден път. Видях много любими муцуни 🙂

Вярвам, че тези събирания са очаквани с нетърпение не само от мен. Затова си пожелавам всички да сме по-съзнателни, когато дойде време за сметката, за да може поне малко да улесним човека, занимаващ се с организацията.

 

Благодаря ти за милите думи, но аз винаги съм казвала и ще продължавам да го казвам, че сбирките ги правите Вие, хората, които идвате на тях, които отваряте дума за плановете си, за случките по пътищата ви, за историите на другите, които попивате и се забавлявате. От Вас / Нас зависи в какво настроение ще се приберем след сбирка и дали с нетърпение ще очакваме следващата такава! 🙂

Благодаря Ви, наистина снощи беше чудесно! 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 6
Връзка към мнение
преди 4 часа, Яничка каза:

всички да сме по-съзнателни, когато дойде време за сметката, за да може поне малко да улесним човека, занимаващ се с организацията.

Имаше ли проблем? 

Връзка към мнение
преди 44 минути , Lyubina каза:

Имаше ли проблем? 

На Коледната среща е имало проблем.

Аз също искам да благодаря на @Polina за организацията на сбирките и се надявам да продължава да ни събира. Срещите са много зареждащи се.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Честита Баба Марта на всички! Много пътища и пътеки! За кога се планира следващата сБирка? От Русе съм и ще се радвам да съчетая работа към Сф и приятна компания на Магеланци 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Lorette каза:

Честита Баба Марта на всички! Много пътища и пътеки!  За кога се планира следващата сБирка? От Русе съм и ще се радвам да съчетая работа към Сф и приятна компания на Магелан и 🙂

Честита баба Марта и на теб! 

Не мога да кажа със сигурност дата от сега, вероятно ще е преди 20.03., но точно кога... Не знам. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.