Прескочи до съдържание

сБирка на по бирка 14.03.2024


Препоръчани мнения

преди 2 часа, Elle каза:

Аз съм на работа и мога да дойда буквално в 21:00 вечерта. Дали ще има смисъл? Това е на улица "Шипка", нали? Ще пътувам от краен квартал.

Не е на улица 'Шипка", а на ул. "Будапеща" 13

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, Elle каза:

Аз съм на работа и мога да дойда буквално в 21:00 вечерта. Дали ще има смисъл? Това е на улица "Шипка", нали? Ще пътувам от краен квартал.

На ул. Будапеща 13 е. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Elle каза:

Според вас има ли смисъл да се появя в 21:00?

Смисъла си го създаваме ние.

Представи си, че след време си кажеш "колко се радвам, че отидох на онази сбирка". 🙂

В най-лошия случай, ако много закъснееш, ще пиеш едно набързо. Което не е съвсем лишено от смисъл.  🙂

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Срещата ви е в 4 в четвътрът, нали? Аз преди 9 вечерта не мога да дойда и писах, че идвам от краен квартал. Ако не сте си създали смисъл да стоите до 10, докато не затворят, мога да си представя как отивам и няма никого и се връщам обратно в крайния квартал. Това не искам да си представям, а след време, може и да съм се оженила за някого от сбирката и да си казвам Олеле, какво го мислех, какво стана!

Нищо, ще дойда на друга среща, която в делничен ден ще е поне от 7, за да закъснея само с 2 часа. Мисля, че няма много хора да ме чакат в 9, а целта ми е да видя много хора.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Elle каза:

Срещата ви е в 4 в четвътрът, нали? Аз преди 9 вечерта не мога да дойда и писах, че идвам от краен квартал. Ако не сте си създали смисъл да стоите до 10, докато не затворят, мога да си представя как отивам и няма никого и се връщам обратно в крайния квартал. Това не искам да си представям, а след време, може и да съм се оженила за някого от сбирката и да си казвам Олеле, какво го мислех, какво стана!

Нищо, ще дойда на друга среща, която в делничен ден ще е поне от 7, за да закъснея само с 2 часа. Мисля, че няма много хора да ме чакат в 9, а целта ми е да видя много хора.

Точно, защото затварят в 22, правиме срещите в 18. В 19ч не помня някога да съм организирала среща дори когато заведението работеше до 01ч или когото се събирахме в денонощно такова. Ако дойдете в 21, все още имате възможността да си поръчате пица, да изпиете някоя и друга чаша вино или бира. Няма да останете без компания и няма да си тръгнем като Ви видим, че идвате.

Ако Ви се идва на срещата сте добре дошла, винаги се радваме да срещнем нови Магеланци, ако си търсите причина, поради която да не дойдете винаги можете да си създадете такава. Ако аз съм на Ваше място не бих се колебала толкова много, а бих дошла, за да видя на живо хората, които чета, на които отговарям, с които ми минава деня докато съм на работа или вечер след като съм се прибрала. Неизчерпаемият извор на идеи и планове. Вярвайте ми, съвсем различно е да познаваш някой виртуално или да го срещнеш в живия живот. Избора остава Ваш! 

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Няма как денят или часът да са удобни за толкова много хора и не е нужно организаторите да се обясняват всеки път защо е тогава. Аз си отложих друг ангажимент в четвъртък, защото ми е по-важно да съм тук и с тези хора. Не мрънкам, напротив - имам си приоритети. 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.