Прескочи до съдържание

Безплатна карта на света


Препоръчани мнения

 

Та винаги е възможно , но точно пък за нея да се полакоми някой служител ... и 5-те карти на KLM също дойдоха безпроблемно.

Което ме подсеща, че мойта карта от KLM още не е дошла, а минаха повече от 3 месеца.

Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

Да се отчета и аз, че я получих - с 3 седмици чакане.

Готина е :)

Сега се чудя къде и дали да я закачам, че малкият ще й види сметката бързо - много е изобретателен...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да се отчета и аз, че я получих - с 3 седмици чакане.

Готина е :)

Сега се чудя къде и дали да я закачам, че малкият ще й види сметката бързо - много е изобретателен...

 

Дойде ми гениалната идея да ти предложа на тавана да я сложиш :D

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Фичо , ей тука ти е грешката бе човек. :) Ти с тези два адреса си ги раздвоил дойчлендърите и те не могат да вземат решение на кой от двата да ти я изпратят и можеби затова не идва все още.Нали знаеш приказката за двете дини и едната мишница и другата за сядането на двата стола.Та и ти , два адреса и ...


Връзка към мнение

Еййййй, само аз си останах капо, при това на два адреса :huh:

 

 

Споко двама сме :-)

Както писах за пръв път ми се случва подобно нещо , а пратките от Китай продължават да си идват безпроблемно с каквато местна поща се сетиш ... за мен голям немски резил  :D

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Споко двама сме :-)

Както писах за пръв път ми се случва подобно нещо , а пратките от Китай продължават да си идват безпроблемно с каквато местна поща се сетиш ... за мен голям немски резил  :D

И аз, и аз...

Връзка към мнение

Ами, аз нали получих две, освен да взема да ти подаря едната :)

мерси за милото предложение, ама ако решиш да подаряваш - подари я на някое познато детенце с интерес към географията :) , аз ще се оправя ;)

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Аз поръчах за втори път, само че на адреса на офиса и дойде за под 1 седмица!

Явно зависи от моментното желание за работа на служителите в конкретния пощенски клон... :angry:

Връзка към мнение

A може ли още да се поръчва? Аз не успявам да въведа '1' в графата за бройка (Menge) (Разрешила съм бисквитките)

 

Мисля, че не може повече, полето е 'само за четене'.

Редактирано от Childish
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Да вдигна темата, с оглед на това че от пускането и имаме много нови хора. Безплатните карти все още се получават по посочения в първото мнение механизъм :)

Връзка към мнение

Да вдигна темата, с оглед на това че от пускането и имаме много нови хора. Безплатните карти все още се получават по посочения в първото мнение механизъм :)

да бе, някои богоизбрани сигурно ги получават :P , аз два пъти давах заявки и още съм капо :huh::unsure::wacko:

вече съм се отчаял, сигурно нещо не ми харесват името :lol:   :rolleyes:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пробвах да направя заявка - но се изписва, че не приемат заявки за извън Германия. Свалих си на ПДФ.

 

Аууу, това е ново, съжалявам за дезинформацията. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.