Прескочи до съдържание

Трансфер: Шарлероа - Брюксел - Шарлероа


Vanko

Препоръчани мнения

Аз докато се назландисвах на хотел и полети , трансфера стана 14 евро ... дори за след 2 месеца.

То това нали е максимума и вече няма смисъл да резервирам отсега ?

И какво парите спестени от полета отиват за трансфер , явно така им било писано :)

14 e максимума, вече няма нужда да бързаш.

Разни араби возят с маршрутки за 10, аз такива взех.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

другия път се комбинирайте :P

 

Аз пък имам билети /8 евро на посока!!!!/, имам хотел, а за моите дати още няма трансфер на flibco - кога най-рано преди датата ги пускат.

Връзка към коментар

Аз пък имам билети /8 евро на посока!!!!/, имам хотел, а за моите дати още няма трансфер на flibco - кога най-рано преди датата ги пускат.

За какво са тези билети по 8€?

Връзка към коментар

Mноого странна работа с flibco  , стигам до плащане където трябва да си потвърдя Verified by Visa кода и ми отвърля  картата.

Изобщо не ми дава поле в което да въведа паролата си ,  a изписва Procesing Failed of the transaction failed.

Два опита и все същото ...

 

Това не ми се е случвало от години ;)

Връзка към коментар

Mноого странна работа с flibco  , стигам до плащане където трябва да си потвърдя Verified by Visa кода и ми отвърля  картата.

Изобщо не ми дава поле в което да въведа паролата си ,  a изписва Procesing Failed of the transaction failed.

Два опита и все същото ...

 

Това не ми се е случвало от години ;)

На мен ми се случи същото с к.карта Виза, но нямах проблем с к.к. Мастеркард. И двете карти са издадени от една и съща наша банка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здраве да е , нямам друга под ръка . Ще опитам пак след някой ден и каквото това  :)

 

Относно цената - при опит за резервация или просто търсене сайтът на flibco явно ползва cookies и при следващ опит изкарва вече по-висока цена.

След няколко часа отново се връща старата по-ниска цена.

 

P.S. Wizz вече не предлагат трансфер . Явно в Брюксел не са удържали на конкуренцията.

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Здраве да е , нямам друга под ръка . Ще опитам пак след някой ден и каквото това  :)

 

Относно цената - при опит за резервация или просто търсене сайтът на flibco явно ползва cookies и при следващ опит изкарва вече по-висока цена.

След няколко часа отново се връща старата по-ниска цена.

 

P.S. Wizz вече не предлагат трансфер . Явно в Брюксел не са удържали на конкуренцията.

M, аз преди да купя гледах няколко пъти все по 5 € бяха, но това беше още преди нова година, и накрая купих, сега вече е много напред. Платих с виртуална карта, нямах проблем.

Връзка към коментар

Аз пък имам билети /8 евро на посока!!!!/, имам хотел, а за моите дати още няма трансфер на flibco - кога най-рано преди датата ги пускат.

Не съм много сигурен, но като че ли в началото на януари пускат до края на март, в началото на февруари - пускат и  април и т.н.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не съм много сигурен, но като че ли в началото на януари пускат до края на март, в началото на февруари - пускат и  април и т.н.

Към днешна дата са пуснати билети до 28-ми март.

Връзка към коментар

Трансферите от/до Гент, Брюж и Лил са по 5 евро. Можеш ли да ползваш тази опция?

Аз ли ?

Не , вече имам резервирани нощувки в Брюксел.

Циганя се заради спорта иначе от много умуване и за нощувките дадох 10 евро отгоре спрямо офертите преди Нова година :)

Връзка към коментар

Mноого странна работа с flibco  , стигам до плащане където трябва да си потвърдя Verified by Visa кода и ми отвърля  картата.

Изобщо не ми дава поле в което да въведа паролата си ,  a изписва Procesing Failed of the transaction failed.

Два опита и все същото ...

 

Това не ми се е случвало от години ;)

Имах същия проблем преди месец. Картата ми е visa от пиб с 3d код за оторизация на плащания по интернет. Ако картата е същата ,влизаш в myfibank,махаш 3d кода,плащаш на flibco,след което отново си правиш регистрацията за 3d сигурност. :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Имах същия проблем преди месец. Картата ми е visa от пиб с 3d код за оторизация на плащания по интернет. Ако картата е същата ,влизаш в myfibank,махаш 3d кода,плащаш на flibco,след което отново си правиш регистрацията за 3d сигурност. :)

 

 

Безценно !!! Отрегистрирах картата , направих плащането - УСПЕШНО и пак я регистрирах във Verified by Visa.

Всичко барабар с резервацията стана за три минути , но си трябвало умен човек да се сети  ;)

 

Срама за сърцето на Европа при положение , че преди няма и час направих успешна резервация за провинциален автобус в Бразилия в местен сайт   :angry:

От тук: https://www.p-airbus.com/index.php провери ли да резервираш? :)

 

 

Не ,  ама наистина го има  !

 

Е що го нямаше в сайта на Wizz при трансферите ???

 

Ей побъркахте ме с полезно инфо тая вечер. Май трябва по-често да пътувам до Брюксел  :)

Тия 4 евро не стигат и за бира на кръчма , но ще стигнат да взема шише от Карфур  :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

10 евро место 14 , ама както казах наричам тия 4 евро за стъкло бира в Carrefour или поне гофрета ... сладка е победата !!!   :lol:

Редактирано от stenk
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Тоя форум колко пари на колко хора е спестил!!!
Жив и здрав да е Основателя и да се свети името Му :biggrin: !

И всички останали, които споделят ценна и полезна информация, разбира се! :)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
  • 10 месеца по-късно ...

Бих искал да питам с какъв обществен транспорт от Брюксел е достижим сутрешния полет на Уиз от Шалероа?

 

Със шатъл/автобус, тръгващ от Gare Du Midi, сайтът на фирмата, от който могат да се купят online билети е Flibco

 

Може да се купи билет и директно от шофьора, ако не се лъжа. Цените варират, в зависимост от това, кога и как е купен билета, между 5 и 17 €.

 

Автобусите тръгват на всеки половин час и се движат около час до там. Първият тръгва в 3,30h сутринта и така до вечерта. Проблемът е, че до Гара Миди градският транспорт е неподходящ за хващане на ранните полети, така че ако сте далеч ще ви е необходимо такси.

Редактирано от Lyubina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 10 месеца по-късно ...

Някой пробвал ли е да стигне до Брюксел с влака, вместо с шатъл? Цената на влакчето ми излиза 9,50, пише , че включва и транспорт с автобус между летището и ж.п. гарата в Шарлероа. Понеже резервирах хотел до централната гара в Брюксел и после разбрах, че шатъла е до друга гара....по ми е удобно направо да стигна до централната. Та затова си мисля да се пробвам с влак още от Шарлероа. 

Връзка към коментар

Нямам опит, нямам и наблюдения за транспорта до гарата на Шарлероа. Но щом пише, вероятно има такъв.

Огледай обаче как стоят нещата на връщане, че полетът на wizz (ако става дума за него) е сравнително рано. :)

 

Преди години мои приятели си взеха хотел за последната вечер в Шарлероа, за да им е по-удобно. За съжаление, никак не съм на ясно с този начин на придвижване.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.