Прескочи до съдържание

Трансфер: Шарлероа - Брюксел - Шарлероа


Vanko

Препоръчани мнения

При нашето пътуване до Брюксел използвахме този трансфер  http://transfers2airports.com/en/Доволни сме от обслужването и ни излезе по-евтино отколкото с   Flibco, а и беше до/от  хотела.
Също така може да проверите в хотела, където ще отседнете, дали не предлагат трансфер, защото в нашия хотел предлагаха и като разбраха колко сме платили ни обясняваха как при тях щяло да ни излезе по-евтино 
^_^.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 2.11.2017 г. в 23:04, Monika_Koko каза:

Миналата седмица бях на това летище с престой 5ч. Чудих се как да уплътня престоя ...с разходка до града или да си стоя на летището.  е...останах на летището, но пък разучих как стои въпросът с трансфера. Купува се на място от летището  цена 5е, пътуват до Брюксел 45мин.  Спирката е непосредствено до изхода на летището. Автобусите имат огромни надписи  "трансфер 5евро" . Мисля ,че бяха през 30мин.  Според мен няма смисъл от предварително купуване и ангажиране с час.

Ние септември ходихме, но бях купила онлайн от Флибко за 14 евро на човек и направо се качихме без да оглеждам за варианти. Би ли ми казала къде се намират тези автобуси, за които говориш и от къде се купуват билетите за тях? Защото на Флибко бързо има свършват евтините билети и стигат 14 евро /на място е 17 евро/. Ако си спомняш и име на фирмата евентуално. Не си спомням някой да е споделял за тях. А до няколко месеца може би ще ходя отново и да съм подготвена.

Връзка към коментар

Не знам на коя фирма са, защото не  се задълбочих, тъй като сметнах , че няма смисъл за краткото време , което имам да включа и разходка до града. Видях автобусите през съклото на летището - в дясно от изхода . Иначе имаше и табелки на самото летище на които пишеше - 5е. трансфер - еднопосочно. Съжалявам ,че не мога да съм по конкретна.

Връзка към коментар

Това са същите автобуси, билетите, за които се купуват от сайта на Flibco. В началото билетите са по 5 евро и след това поскъпват. Ние успяхме да си купим по 5 евро. Трябва да се следят в сайта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако не се лъжа, флибко са монополист на регулярни трансфери. Ако има други, по-скоро те са единични случаи по договаряне (както през хотелите), а не организиран транспорт с разписание.

Връзка към коментар

Да, и аз така знам за Флибко затова ми стана интересно дали има други нови, които не знаем. Иначе в сайта им доста бързо се изчерпват цените от по 5 евро и би било добре да има и друга евтина алтернатива. 

Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Взех билети за трансфер с Флибко. Един от хората няма да пътува и се оказа, че имат безплатна отмяна. Приятна изненада.

Имам идея да пътуваме от Charleroi до Disneyland или Париж. Мисля, да използваме автобус до Lillie и от там с влак. Дали е добра идея или е по-добре да разгледам Thalys?

Редактирано от Stryper
Връзка към коментар
Преди 1 час, Loverboy каза:

Гледах сега цени за март (по принцип ми трябва април, но още не е отворен букингът), но всички са по 14.00 посока.... Кога пускат по 5 евро?

Трябва да следиш кога ще пуснат новото разписание и в началото са по 5 евро и след това се повишава цената.

Връзка към коментар
преди 9 часа, Stryper каза:

Взех билети за трансфер с Флибко. Един от хората няма да пътува и се оказа, че имат безплатна отмяна. Приятна изненада.

Имам идея да пътуваме от Charleroi до Disneyland или Париж. Мисля, да използваме автобус до Lillie и от там с влак. Дали е добра идея или е по-добре да разгледам Thalys?

Ами Thalys пътува от Брюксел  за Париж директно за час и половина. Влакът тръгва от Gare du Midi на Брюксел, където пристигат шатълите от Шарлероа. Цените варират в зависимост от датата и часа на пътуване. Френските влакове не ги познавам като цени. Може би въпросът е колко бързате да стигнете до Париж. :) 

Връзка към коментар
преди 12 часа, alienad каза:

Трябва да следиш кога ще пуснат новото разписание и в началото са по 5 евро и след това се повишава цената.

Супер, някой да има инфо кога горе-долу става това? :D 

Връзка към коментар
преди 9 минути , Loverboy каза:

Супер, някой да има инфо кога горе-долу става това? :D 

Twice yearly, the airports adjust their flight timetables and we adjust our coach timetables to the airports to fit in with those timetables and provide you with the best possible service.

These changes occur when the clocks go back to wintertime (towards the end of October) and again when winter time changes to summer time (around the end of March).

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте! Някой може ли да покаже разписанието на автобусите линия А от летище Шарлероа да жп гара Шарлероа, назад в темата има  линк, който не работи за съжаление. Кацаме там в 22:15 и съм притеснен за трансвера. 

Връзка към коментар
преди 53 минути , krasikostadin каза:

Здравейте! Някой може ли да покаже разписанието на автобусите линия А от летище Шарлероа да жп гара Шарлероа, назад в темата има  линк, който не работи за съжаление. Кацаме там в 22:15 и съм притеснен за трансвера. 

23.59 е последния автобус, според разписанието.

 

ПП Редактирам, че става въпрос за автобуса до Брюксел. Не съм прочела добре. :( 

Редактирано от Mary
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , Mary каза:

23.59 е последния автобус, според разписанието.

Той пита за гара Шарлероа, там пътуват автобуси на TEC,.

https://www.infotec.be/

Редактирано от Marisha
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой може ли да ми каже колко струва двупосочен билет за линия А от летището до гарата на Шарлероа в рамките на 1 ден?  Не мога да се оправя със сайта им на френски и всичките им видове билети.

Връзка към коментар
преди 8 часа, Jorro каза:

Някой може ли да ми каже колко струва двупосочен билет за линия А от летището до гарата на Шарлероа в рамките на 1 ден?  Не мога да се оправя със сайта им на френски и всичките им видове билети.

12 евро

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
преди 17 минути , veseljaki каза:

А ако купя трансфер  Флибко до Брюж  с  конкретен  час, мога ли да  използвам билета в  по - ранен час  ???

Според условията в сайта им до 6 часа преди заминаването може да се правят промени по билетите онлайн. Курсовете са през 2-3 часа, т.е. не много на често.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, ще кацна на Шарлероа с полета от Варна в 22:25, имам резервиран хотел наблизо (4-5 км). Някой може ли да ме ориентира има ли таксита по това време, кои таксита са по-изгодни, къде чакат и друга подобна информация ще ми бъде полезна. Благодаря предварително.

Връзка към коментар

Наистина зависи. Попитай хотела дали предлагат трансфер и колко ще струва. Ние ползвахме такси до хотел Ibis, но докато открием къде ни чака таксито доста се лутахме, тъй като беше в един затънтен изход. После видях, че хотела е супер близо и 10-те евро  ги дадохме за около 1 км разстояние.

Връзка към коментар

krasikostadin, май ,май няма да кацнеш в 22,15 часа в Брюксел. защото то-ку що сте пристигнали в Констанца с автобуси от летище Варна. Тази вечер на 29 март, полета Шерлероа - Варна беше пренасочен към летище Констанца. Аз пък чакам пътник от този полет, и вече бил в автобуса, който тръгвал за Варна. Приятен полет за Шерлероа. Не се ядосвайте, при полетите и пътуванията най-важното е да стигнем живи и здрави. 

 

Редактирано от rdd
Връзка към коментар
На ‎29‎.‎03‎.‎2018 в 23:40, rdd каза:

krasikostadin, май ,май няма да кацнеш в 22,15 часа в Брюксел. защото то-ку що сте пристигнали в Констанца с автобуси от летище Варна. Тази вечер на 29 март, полета Шерлероа - Варна беше пренасочен към летище Констанца. Аз пък чакам пътник от този полет, и вече бил в автобуса, който тръгвал за Варна. Приятен полет за Шерлероа. Не се ядосвайте, при полетите и пътуванията най-важното е да стигнем живи и здрави. 

 

Ще летим утре, но пренасочването е много неприятно! Знаете ли какви са били причините и дали ме продължава?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.