Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Благодаряяяя  за помощта , трябваше да стана - малката се събужда.

Вече стана толкова сложно, че чак ми е неудобно.

Гледам да уточня много неща и е нужна подредба.

Букурещ - Русе ми струва 100 лв с такси само в едната посока. За автобус не съм ползвала и не мога да кажа точно как е като разписание и като пари. Може да го проуча и него след малко. Вече се обърках доста. Трябва да огледам всички полети и да сравня цените. Пак ще прочета бавно какво си ми написал. :blush:

Багаж няма да вземам много. Просто ръчен, количка и двете с малката. 

Връзка към коментар

За автобус аз знам за http://www.etapgroup.com/. Еднопосочен е 18 лева, двупосочен 30. От Русе тръгва в 5:45 и пристига в 8 в Букурещ на автогара Филарет. За връщането нещо не ми излиза инфо, но ако не са го променили рейса тръгваше някъде около 15-16h. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаряяяя  за помощта , трябваше да стана - малката се събужда.

Вече стана толкова сложно, че чак ми е неудобно.

Гледам да уточня много неща и е нужна подредба.

Букурещ - Русе ми струва 100 лв с такси само в едната посока. За автобус не съм ползвала и не мога да кажа точно как е като разписание и като пари. Може да го проуча и него след малко. Вече се обърках доста. Трябва да огледам всички полети и да сравня цените. Пак ще прочета бавно какво си ми написал. :blush:

Такси Русе-Букурещ се намира и за 70лв.Напиши в гугъл "такси Русе Букрещ" и сама ще видиш. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаряяяя  за помощта , трябваше да стана - малката се събужда.

Вече стана толкова сложно, че чак ми е неудобно.

Гледам да уточня много неща и е нужна подредба.

Букурещ - Русе ми струва 100 лв с такси само в едната посока. За автобус не съм ползвала и не мога да кажа точно как е като разписание и като пари. Може да го проуча и него след малко. Вече се обърках доста. Трябва да огледам всички полети и да сравня цените. Пак ще прочета бавно какво си ми написал. :blush:

 

Ами ти междинните разходи ще си ги имаш и от София, може да не е толкова скъпо като такси от Букурещ, но като време може да се окаже, че 10-20лв по-малко не си заслужава. 

Връзка към коментар

Ами ти междинните разходи ще си ги имаш и от София, може да не е толкова скъпо като такси от Букурещ, но като време може да се окаже, че 10-20лв по-малко не си заслужава. 

Здравей, така е не мога да стигна до компютъра.

Въпросът да ги направя в оптимален вариант.

Тази сутрин проверих влак Бад Щебен - Хоф - с кола, Хоф - Дортмунд жп гара - 7 -8 часа с  влак 75евро, Евентуално такси от жп гарата до летището. Това е варианта ако няма да ни закарат с кола. 

Вече стана сложно. Цените са добри но докато стигна до летището минимум 100 евро. 

Билет за мен и детето Дортмунд - Букурещ   ОТИВАНЕ И ВРЪЩАНЕ

 

това което виждам като цени не се показва таксата за детето

примерно за 09.06. - 23.07  показва 75 евро и 2Х25 евро - такса бебе ?????

и от Букурещ такси - примерно 50евро или ако намеря нещо за 70лв от Букурещ до Русе

 

накратко е това просто трябва да го сумирам. 

:huh:

Това е за полет 1  

Редактирано от neli6a
Връзка към коментар

Само да вметна, че такси от ж.п. гарата "Дортмунд" до летището надали е добър вариант от финансова гледна точка. По-добре е да се ползва автобус, който тръгва пред ж.п. гарата, като пътуването трае около 40 минути в зависимост от трафика...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Само да вметна, че такси от ж.п. гарата "Дортмунд" до летището надали е добър вариант от финансова гледна точка. По-добре е да се ползва автобус, който тръгва пред ж.п. гарата, като пътуването трае около 40 минути в зависимост от трафика...

Благодаря, 

не съм го минавала този маршрут и затова се опитвам да го предначертая. Въпросът е  с малко дете, чанта и количка дали ще мога лесно да се придвижвам. Затова написах такси. Нямам идея как са тарифите в Германия. Предполагам високи.

Връзка към коментар

И понеже ти е много лесно до сега да го направим още по-сложно :)

Tui имат чартърни полети от Лайпциг до Варна, на определени дати са по 69 евро за пълнолетен и 15 евро за бебе. Прегледай http://tuifly.com

 

Но трябва някой да те чака във Варна или да го мислиш там, защото самолетите кацат късно вечер. 

 

Мисля, че най-големия ти проблем са транспортните неволи до съответното летище...бих се концентрирал само на това, после мисли условия за превоз, килограми багаж и т.н. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря, 

не съм го минавала този маршрут и затова се опитвам да го предначертая. Въпросът е  с малко дете, чанта и количка дали ще мога лесно да се придвижвам. Затова написах такси. Нямам идея как са тарифите в Германия. Предполагам високи.

Определено не ти трябва такси. Airport Express-а тръгва от Dortmund Hbf и спира пред летището директно, 7евро е за теб, деца под 6 години пътуват безплатно. Не мисля, че ще имаш някакъв проблем с количката. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Щом си с деца, избирай най-краткия вариант за пътуване. Вие много се заиграхте тук. Пътешествия ли ще правите или отиване-връщане? Обиколихте цяла Германия и цяла България...На какво ли не се качихте? :)

Всички знаем деца и пътуване какво значи...

Я се стегни, преглътни някое евро повече за път и си гледай спокойствието.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.