Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Линията до Сингапур я пуснаха на 12.09.2023г. и по традиция пускат и добри цени по новата дестинация. 

 

ПП Вероятно са увеличили полетите, а аз съм в заблуда, че е ново.

Редактирано от Mary
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, wilks каза:

Не знам кога са я пуснали линията IST - SIN, но в март вече я имаше, или поне продаваха билети за нея. 100% сигурно, мога да ти покажа и билета 🙂

Аз си купих билет IST - SIN oще началото на Ноември 2022 и летях Април 2023.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Линията IST-SIN е в експлоатация минимум от 15год , изобщо не може да се говори за нова линия от страна на ТК 👍.

 

Въпросният скрийншот анонсира увеличение на честотите на 14 пъти седмично ( от 10 пъти) и никъде не се споменава за нова линия .

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз чакам турците да пуснат нещо за Тайланд на цена под 500 евро. Май свикнахме с по-ниските цени и в момента имам горна граница от 500 евро за дългите полети. Май е време да вдигна малко границата със 100 или 200 евро отгоре.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
новобранец-магеланец

И аз търся от около месец поне за Тайланд, но още от миналата година се примирих, че повече билети от 400-450 евро  едва ли ще видим.

Най-евтиното в момента което намирам е някъде  750евро с нормален престой.

Връзка към коментар

Според мен ще си има цени около 500 евро. Докато ги има от други европейски градове, ще ги има и от България. По време на предишната промоция, за всички билети платих под 450 евро. По-скоро ми се струва, че ще разредят промоциите през годината, но на мен и една ми е напълно достатъчна.

 

Ако пък Търкиш не пускат, просто ще летим от други места. Ето веднага Южна Корея за 243 евро от Виена. Аз лично изобщо не държа особено точно на Търкиш. Ще ги ползвам, само ако имат добри оферти.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 2 часа, новобранец-магеланец каза:

И аз търся от около месец поне за Тайланд, но още от миналата година се примирих, че повече билети от 400-450 евро  едва ли ще видим.

Най-евтиното в момента което намирам е някъде  750евро с нормален престой.

Има от Мюнхен за 322 евро

https://travelfree.info/flights-from-munich-to-bangkok/?fbclid=IwAR3DZK6U9QJSly6xn7kRcytnaytqVvQAgnr_G6r7skT40i3lDjUCB1Uk23w

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Поради невъзможност на един от пътниците да пътува искаме да сменим билета на друго име макар и с доплащане, по-добре от колкото да изгори цялото пътуване. За жалост не виждам такава опция от manage booking ми дава опция дьа сменя полета, но не и само име на пасажер. Някой ако го е правил, би ли сподел как става ? Не вярвам да няма опция въобще.

Връзка към коментар

Да, и тестово гледах Варна - Мемингем с Wizz, защото нито Wizz , нито Rayan летят до Виена януари - 250 лева в едната посока и 200 лева на обратно на човек.

Та е добра цена, но ако живееш там.

Връзка към коментар
преди 42 минути , vutov87 каза:

Да, и тестово гледах Варна - Мемингем с Wizz, защото нито Wizz , нито Rayan летят до Виена януари - 250 лева в едната посока и 200 лева на обратно на човек.

Та е добра цена, но ако живееш там.

Абсолютно,  тези оферти нямат много смисъл щото като сложиш разходи до я Германия я Австрия и тн и ако не може да се напаснеш и трябва и хотел за вечерта то нищо не спестяваш,  цената си е като да си летиш от БГ накрая 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
39 minutes ago, infectedmushroom said:

Абсолютно,  тези оферти нямат много смисъл щото като сложиш разходи до я Германия я Австрия и тн и ако не може да се напаснеш и трябва и хотел за вечерта то нищо не спестяваш,  цената си е като да си летиш от БГ накрая 

За жалост повече пъти е така. Даже често пъти като теглиш чертата може и да излиза малко по евтино, но пък трябва примерно да жертвам още 1 или даже 2 дена отпуска отгоре, което в крайна сметка пак обезмисля цялото упражнение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Обсъждано е многократно.Устройва хора, които искат да разгледат като бонус някой от отправните градове , или такива с повече свободно време.

Спестяването за останалите в повечето случаи не оправдава загубеното време.Има си хора за всичко.

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Само бих допълнил последните мнения, че като цяло промоциите обслужват хора, които могат да си позволят пътуване извън "туристическия сезон" или пътуване с неудобни връзки. Сигурно поради тази причина аз съм от малцината участници в този форум, който никога не е успял да се възползва от промоционални цени при закупуване на самолетни билети...

 

преди 2 часа, vutov87 каза:

Да, и тестово гледах Варна - Мемингем с Wizz, защото нито Wizz , нито Rayan летят до Виена януари - 250 лева в едната посока и 200 лева на обратно на човек.

Та е добра цена, но ако живееш там.

Мнение, което още веднъж доказва неблагоприятното въздействие на феномена "нискотарифен превозвач". Само за протокола до Мюнхен (основно летище) и Виена може да се достигне за същите пари с редовна авиокомпания при достатъчен избор на часове и относителна сигурност на графика...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 4 часа, Kristinna каза:

Ти ме уби! : (

Пробвай в офис или в кол центъра да се помолиш може да направят изключение, по спомен някой беше писал, че са направили. 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 18.09.2023 г. в 20:02, Jorro каза:

Пробвай в офис или в кол центъра да се помолиш може да направят изключение, по спомен някой беше писал, че са направили. 

Има ли български номер ?

Връзка към коментар

Шансовете са нулеви ако в билета има отсечка, която се изпълнява от друга авиокомпания. Ако е само техен полетът, има възможност за изключения. Зависи на какъв служител  попаднеш и колко си убедителен.

Връзка към коментар
преди 19 минути , Kristinna каза:

Ще пробвам в офиса им в София, на живо предполагам е по-лично и е по-вероятно да се смилят. Само техен полет е, няма отсечки изпълнявани от друг.

Ако все още е само дамата, която се появи при отварянето на офиса след ремонта, трябва чудо.

 

Къде са старите служители, които обслужваха компетентно и с разбиране?

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 3 часа, Mary каза:

Ако все още е само дамата, която се появи при отварянето на офиса след ремонта, трябва чудо.

 

Къде са старите служители, които обслужваха компетентно и с разбиране?

Младото момче и младото момиче бяха много любезни и наистина съдействаха. Дамата не желае явно да го прави.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.