Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Някой знае ли с колко часа трябва да ми променят полет, за да ми разрешат да си сменя датата с ден по-рано?

Смениха ми един от полетите с 5мин😀, но явно не е достатъчно....

Връзка към коментар
преди 16 минути , Oshko каза:

Някой знае ли с колко часа трябва да ми променят полет, за да ми разрешат да си сменя датата с ден по-рано?

Смениха ми един от полетите с 5мин😀, но явно не е достатъчно....

Не е достатъчно, трябва да са повече от 20 мин. @Дани Магелани скоро беше питала  в офиса им. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
On 10/3/2024 at 11:50 AM, liliya said:

Не е достатъчно, трябва да са повече от 20 мин. @Дани Магелани скоро беше питала  в офиса им. 

На мен ми промениха с час един от полетите.Трябва ли да потвърждавам новият полет,че седи висящ в app-a.Но гледам в апликацията има бутони само Cancel и Change.Помня,че миналата година потвърдих промяната някъде.

Връзка към коментар
преди 2 минути , swimmer каза:

На мен ми промениха с час един от полетите.Трябва ли да потвърждавам новият полет,че седи висящ в app-a.Но гледам в апликацията има бутони само Cancel и Change.Помня,че миналата година потвърдих промяната някъде.

Да, защото издават нови билети. Обади се на  телефона в офиса в София и ще ти го оправят.

Връзка към коментар
преди 14 минути , sveto.slav.s каза:

Здравейте, колко време има човек да потвърди/промени или откаже сменен полет?

И аз това се чудех. Мисля че няма срок, надявам се някой да потвърди.

Връзка към коментар

Някъде из темите имаше графика на регионите в които е позволена безплатна смяна на дестинация при промени в разписанието.Някой сеща ли се дали съвпада с тази от таблицата за наградни мили или по-скоро следва IATA регионите ? 

Връзка към коментар
преди 9 минути , Alexander каза:

За колко часа престой в Истанбул дават хотел ?

Знам, че трябва да се лети с варианта с  най-кратък престой.

Terms and conditions

·         Economy Class passengers having a connection time of 12 hours or longer and Business Class passengers having a connection time of 9 hours or longer can benefit from hotel service free of charge in case a transit flight with a shorter connection time is not provided for the related travel. (Note: For transit flights with a connection time shorter than the designated above, you will not be able to benefit from this service even if the transit flight with a shorter connection time is full.) For example, if passengers are provided with 2 different options for London - Dubai travel, as a flight with 6-hour connection time and a flight with 12-hour connection time, the passenger who has selected the flight with 12-hour connection time will not benefit from this service even if the 6-hour option is full.

We invite you to visit our web page for more details on:

https://www.turkishairlines.com/en-co/flights/hotel-service/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

То не опира само до "до колко часа престой в Истанбул", ами има и допълнителни условия.... Да няма опция за по-кратък престой от 12 ч. , пък вие да сте си изпрали по-дългия престой, заради хотела. А и трябва да е престой между два международни (спрямо Турция) полети.  Ако единият полет е вътрешен в Турция, не става. Това го казвам от личен опит. Примерно Анталия-Истанбул-Варна или Измир-Истанбул-София ... независимо от над 12-часовия престой в Истанбул, пак няма да дадат хотел. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • liliya
    • Hakkâri Spor
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.