Прескочи до съдържание

Разни любопитни неща оттук-оттам


Препоръчани мнения

Публикувано: (редактирано)

Така поднесена новината звучи адски смешно

Да  :biggrin: , въпреки че на тези, останали на пистата, едва ли им е било много смешно  :rolleyes: 

 

 

 

  :) Кой знае къде по веригата са се объркали нещата :) Някой е докладвал, че всичко е ок за излитане, някой разбрал недоразбрал.. 

ами не знам как точно става, ама нали старшата стаюардеса/стюард докладва: "boarding completed" ...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В Исландия било много забавно! :)

 

letter_no_address_name.jpg?itok=zBB0SK5W

 

 

 

http://icelandreview.com/news/2016/05/26/letter-delivered-despite-no-name-no-address

Кептън, тоя случай го имаме и у наше село. Наскоро при Савата в култовата кръчма "Трабанта" пристигна картичка от една японка с единствен текст за адрес горе, и то от Япония:

 

Пловдив, Трабанта

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Награди 2016 на NG са обявени! Някои от снимките са ПотресаващоДъхоспиращи!

 

Голямата награда:

 

attachicon.gifMongolia.jpg

 

Хубава е, въпреки че тази, по-старата и известна от Монголия - на Хамид Сардар, е ненадмината по внушения: монголче от изчезващото племе на цаатаните (Dukha people - 282 човека в Северна Монголия, последните пастири на бели елени в тайгата), се е унесло, капнало за сън, с червени бузки и ботушите на баща си върху разкошен бял елен. Приказка и реалност в едно:

 

reindeer-people-hamid-sardar-afkhami-1.j

 

http://www.boredpanda.com/reindeer-people-dukha-mongolia-hamid-sardar-afkhami/

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Който ще ходи скоро в Камбоджа, да има предвид, амбицирали са се за дрескода при посещение на Ангкор комплекса, след като хванаха още няколко туристи да се снимат голи. Не рискувайте с потници и прекалено къси гащи (трябва да са под коляното) да не си изгубите половин ден за връщане до хотела и преобличане. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Винаги се радвам и ми е интересно когато видя български стоки да се продават в чужбина. В случая попаднах на турски супермаркет в Брюксел, където едни от малкото нетурски стоки бяха:

 

Сирене, което бе представено като "Product of Bulgaria". Интересното е, че името му е турско, а на самото сирене има надпис, че е произведено в Дания  :wacko:

post-47-0-33273800-1467910919_thumb.jpg

 

post-47-0-27116300-1467910934_thumb.jpg

 

Ако българо-турско-датското сиренце ви се е сторило твърде соленичко, винаги можете да си подсладите с една "Симона"

post-47-0-21421100-1467910945_thumb.jpg

 

Или явно по-елитните (съдейки по цената) "Хипер"  :)

post-47-0-27497700-1467910957_thumb.jpg

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Любопитно: сънувах, че съм се срещнал с Основателя Г. (който в жизнь я не увидел). Много приятна и запомняща се среща беше (прекъсната за малко от ангажимента му да ходи да дава автографи на някакво специално организирано в негова чест събитие). Сега ако каже, че има светлосиня тениска тип Лакоста, ще се обявя за наследник на Ванга :-)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Любопитно: сънувах, че съм се срещнал с Основателя Г. (който в жизнь я не увидел). Много приятна и запомняща се среща беше (прекъсната за малко от ангажимента му да ходи да дава автографи на някакво специално организирано в негова чест събитие). Сега ако каже, че има светлосиня тениска тип Лакоста, ще се обявя за наследник на Ванга :-)

 

Навремето децата така са сънували Хитлер и Сталин преди същите на свой ред да започнат да сънуват разни други неща. Много приятни хора, с лъчезарни усмивки, възпитани и т.н. Култът към личността е предварително заложен в алгоритъма на програмата "анти-съпротива", която е стартирана още с появата на форума. Др. Брани може да сподели повече за техническата част, целите и функциите на програмата. Аз ще се задоволя единствено с напомняне, че всички сме смъртни... :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

 

Навремето децата така са сънували Хитлер и Сталин преди същите на свой ред да започнат да сънуват разни други неща. Много приятни хора, с лъчезарни усмивки, възпитани и т.н. Култът към личността е предварително заложен в алгоритъма на програмата "анти-съпротива", която е стартирана още с появата на форума. Др. Брани може да сподели повече за техническата част, целите и функциите на програмата. Аз ще се задоволя единствено с напомняне, че всички сме смъртни... :P

 

Според мен е резултат на многото четене на форума, и малкото пътувания. Надявам се да не свърша като един печален образ с бръснарски леген на главата :-)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Фарьорските острови през очитe на...овца. 

 

Понеже Google Street View така и не са стигнали още до там, една местна жителка взима нещата в свои ръце и оборудва 5 овце с камери, като после споделя каченото в google. 

 

 

Повече информация: http://visitfaroeislands.com/sheepview360/

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.