Прескочи до съдържание

Привет и от мен Bell@


Препоръчани мнения

Здравейте пътешественици,

 

Първо да поздравя автора за идеята и за усилията, които положи, този форум да стане реалност. Благодаря ти, Георги :)

 

Иначе, аз съм млад авантюрист по душа, много обичам да пътувам, но повече обичам да планирам пътувания! Почти нямам претенции как - с кола, със самолет, по вода...само да има приключения! Мечтая си за много места, на дневен ред са ми Северна Америка и Азия. Надявам се тук да открия много другари по интереси.

 

П.С - Имам си колекция от чашки от различни градове и държави. Ще се радвам да открия и други хора с подобни колекции, може да си поразменим. :D

 

Поздрави,

Bell@

Връзка към мнение

Добре дошъл и приятно прекарване. Стана ми интересно че повече обичаш да планираш, отколкото самото пътуване, ма предполагам ще разбера някой ден какво имаш предвид :)

 

Има една доста обемиста тема за сувенирите, ще я намериш - кибрити, чаши, чинии - всякаква посуда явно се събира :)

Връзка към мнение

Ам добре дошъл!

Иначе като стана дума за посуда с мен се шегува един приятел, че ако съм носила на всяко пътуване по една от така масово  продаваните плочки сега нямало да се налага да си купувам плочки за банята...Ам кой да се сети!

Връзка към мнение

Георги, става въпрос за онези моменти, когато се вълнуваш от предстоящото, ровиш в интернет за най-различни места, които ще посетиш, планираш внимателно всеки ден какво ще правиш ( което в повечето случаи не се случва по плана), минаваш мислено по местата в списъка ти, броиш дните до заминаване. Ето за това ти говоря, понякога имам чуството че е по-хубаво дори от самото пътуване. ;)

 

Тони, аз съм ТЯ, т.е добре дошла, а ти добре заварила! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И мен така ме подведе...а и може да е стереотипно, ама очаквам предимно мъже да си слагат в профила момичета по бански :)

 

Добре дошла значи, да изживееш много планувани километри, ама не само на хартия, а и да видиш на живо как се разминават :)

Връзка към мнение

 

Bell@добре дошла! Георги, може пък на снимката да е тя лично. Преди много обичах да чета и да планирам, но напоследък ме мързи и дори не знам защо. Пак се ровя за инфо, но не с онова желание непременно да видя всичко интересно и ако може да огрея навсякъде. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошла и от мен, Bell@! Аз отлично разбирам какво имаш предвид, че планирането ти доставя повече удоволствие. На мен, ако не повече, то поне наравно с пътуването. Нищо не може да се сравни с вълнението преди пътешествие  :) !

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Георги, може пък на снимката да е тя лично. 

 

Може, ако е Алесандра Амброзио: http://en.wikipedia.org/wiki/Alessandra_Ambrosio

Не ме гледайте странно, не ги разбирам толкова, но image search-a на гугъл помага доста в такива ситуации :)

Връзка към мнение

Хаха, не съм аз естествено! Но реших да не слагам своя снимка, а това беше единствентото, което имам на компютъра. Поне създава настроение, ако не у жените, то у мъжете със сигурност. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И мен така ме подведе...а и може да е стереотипно, ама очаквам предимно мъже да си слагат в профила момичета по бански :)

 

М, сериозно ли?

 

:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хаха, не съм аз естествено! Но реших да не слагам своя снимка, а това беше единствентото, което имам на компютъра. Поне създава настроение, ако не у жените, то у мъжете със сигурност. ;)

 

Да бе да! И най-случайно се оказа, че "си" с жълт бански на снимката! Айде бе!

 

:)

Връзка към мнение

На някой им се завъртя света, а на мен почнаха да ми се повтарят профилните ви снимки! Като ви казвам, че му има нещо на тоя 12 април!

Връзка към мнение

Да бе да! И най-случайно се оказа, че "си" с жълт бански на снимката! Айде бе!

 

:)

 

Ами, това не го разбрах. Не съм аз, но ако ви пречи толкова снимката мога да я сменя.

Връзка към мнение

Ами, това не го разбрах. Не съм аз, но ако ви пречи толкова снимката мога да я сменя.

 

Ами освен теб и мен тук има само още един човек с жълт бански на снимката си, при това неговият жълт бански е легендарен и певци песни за него пеят :)

Твоята снимка на никого не пречи, остави я, защото наистина създава добро настроение, а е и в тон с идващото лято :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз така си помислих, за това я сложих. Другите с жълт бански не съм ги видяла още, но тепърва се запознавам с форума. Айде за да не се повтаряме, ще сложа една с малко по-различен профил :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хаха, не съм аз естествено! Но реших да не слагам своя снимка, а това беше единствентото, което имам на компютъра. Поне създава настроение, ако не у жените, то у мъжете със сигурност. ;)

Нали фронталната снимка на Алесандра уж беше единственото, което имаше на компютъра си. Сега изведнъж се появи друго единствено, този път откъм задницата :)

Нищо, важното е да е с жълт бански ;)

 

А, добре дошла!

Връзка към мнение

И аз така си помислих, за това я сложих. Другите с жълт бански не съм ги видяла още, но тепърва се запознавам с форума. Айде за да не се повтаряме, ще сложа една с малко по-различен профил :)

 

Мисля, че съвсем скоро Георги ще ти връчи VIP-статус :)

Относно жълтите бански... можеш да четеш например тук.

 

:)

Редактирано от captain_oveur
Връзка към мнение

Е, wilks, това ли е най–важното сега! Все пак и интернет ползваме, нали така, колко му е да свалиш една картинка. Явно жълтия бански се оформя нещо като мода в тоя форум. :)

 

 

А така, чакам си ВИП статуса тогава :):):)

Редактирано от Bell@
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.