Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 13 часа, tougherty каза:

Явно ще ми бръмчи главата - избрах си седалка почти накрая, а три реда пред мен няма никакви седалки - вероятно е някакъв авариен изход или по-лошия вариант - тоалетните.

1487_Bulgarian-Air-Charter-MD-82-83.png

Връзка към коментар

 Bulgaria Air  не спират да ме изненадват. Оказа се, че на собствения си сайт не продават билети за  собствените си полети, ако времето за смяна е по-голямо от 15-20 часа да речем.  Техните полети със смяна  са само тези  от/до Варна/Бургас през София.  

Връзка към коментар
Преди 1 час, tougherty каза:

Моето е 34А - оказва се, че подсъзнателно направо съм седнал на бара. Явно някаква висша сила все натам ме побутва 😀

И стюардеските постоянно ще дефилират пред теб като на ревю. :grin:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
6 minutes ago, agenta said:

По информацията във FR24.com се чака един MD82 да дойде в София. Регистрационния номер е LZ-LDS. Не знам дали ще е той.

 

LZ-LDS.jpg

Като го гледам - инсталирайте Calibra за някое евро обещетение, че може да не се стигне за над 3 часа, но пък може да се издебне момента и да се заложи за добра почерпка 🙂 

Връзка към коментар
4 hours ago, tougherty said:

на бара

Да не те разочаровам, но съвсем не е толкова glamorous, колкото на всички би ни се искало. По-скоро е затворено пространство и ти ще седнеш зад стена

Това не пречи да наваксаш с бара в Преслав. Само не пипай на @Фичо бутилките, за да не стават магелански препирни

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 35 минути , akair каза:

Да не те разочаровам, но съвсем не е толкова glamorous, колкото на всички би ни се искало. По-скоро е затворено пространство и ти ще седнеш зад стена

Това не пречи да наваксаш с бара в Преслав. Само не пипай на @Фичо бутилките, за да не стават магелански препирни

Стена, ама зад нея са каките и пиенето 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , tch каза:

Стена, ама зад нея са каките и пиенето 

Щом каките и пиенето са там, няма стена която да ме спре.😉 иначе полета закъснява с час и 10 мин. и вече страдам в Преслав. На входа ме предупредиха кое е на Фичо и не трябва да се поглежда дори (за пипане изобщо не говорим)

  • Харесвам 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 1 час, akair каза:

Само не пипай на @Фичо бутилките...

 

Преди 1 час, tougherty каза:

На входа ме предупредиха кое е на Фичо и не трябва да се поглежда дори (за пипане изобщо не говорим)

Веднага си личи, че сте умни мъже! :yes: :grin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 10 минути , Фичо каза:

 

Веднага си личи, че сте умни мъже! :yes: :grin:

Оф, що не рекохте по- рано, бе! Ние, 4 блондинки,  тоя ром, го излочихме преди малко:))))))

А к’вот остана, си го наляхме за из път.:dance4::curtsey:

  • Шок 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

И аз да се оплача, че два дни преди полета ми за Москва, взеха, че го промениха и го изместиха с над два часа по-късно. В петък късно следобед, има си хас. Но понеже ми е командировка, няма да вдигам скандали. Нямаше да ми дреме, ако не водех с мене една група български и една група руски студенти, а вече бях организирал трансферите в София и в Москва. 

Само информативно, някои от руснаците първи получиха уведомления от агенциите, с които са закупили билети. В сайта на бг ер разписанието не беше променено, но при симулиране на нова резервация видях, че наистина има промяна. След около час получих обаждане от агенцията, която урежда моята командировка. Останалите колеги, които са резервирали директно в сайта на българия ер, още не са получили официално уведомление за сменения час на полета.

 

 

П.П. @AlexandraKo, да беше джин, да ви разбера... Ама с рома верно сте барали, дет не трябва 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 59 минути , master_of_germs каза:

И аз да се оплача, че два дни преди полета ми за Москва, взеха, че го промениха и го изместиха с над два часа по-късно. В петък късно следобед, има си хас. Но понеже ми е командировка, няма да вдигам скандали. Нямаше да ми дреме, ако не водех с мене една група български и една група руски студенти, а вече бях организирал трансферите в София и в Москва. 

Само информативно, някои от руснаците първи получиха уведомления от агенциите, с които са закупили билети. В сайта на бг ер разписанието не беше променено, но при симулиране на нова резервация видях, че наистина има промяна. След около час получих обаждане от агенцията, която урежда моята командировка. Останалите колеги, които са резервирали директно в сайта на българия ер, още не са получили официално уведомление за сменения час на полета.

 

 

П.П. @AlexandraKo, да беше джин, да ви разбера... Ама с рома верно сте барали, дет не трябва 😉

Дайкири с джин не става. Иска си бял ром. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
10 hours ago, chandni said:

+ още 8

 

LZ-LDJ
LZ-LDK
LZ-LDM
LZ-LDN
LZ-LDP
LZ-LDS
LZ-LDT
LZ-LDU
LZ-LDW

Знаете, че сте посетили Магеланци.ком, когато 1/2-та форум следи самолетите на родните превозвачи поименно и залага кой какво закъснение ще натрупа 🙂

 

  • Браво 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, master_of_germs каза:

 

 

 

П.П. @AlexandraKo, да беше джин, да ви разбера... Ама с рома верно сте барали, дет не трябва 😉

Майтап, бе Уили!

Създавам му на Фичо стрес😉

Ти па, да не повярва, че и за из път...:))))))))))))

  • Смея се 3
Връзка към коментар
41 minutes ago, akair said:

Знаете, че сте посетили Магеланци.ком, когато 1/2-та форум следи самолетите на родните превозвачи поименно и залага кой какво закъснение ще натрупа 🙂

 

Или като чуе странен самолетен шум, да "види" кой шуми 🤣

 

Screenshot_20190712_210621.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, akair каза:

Знаете, че сте посетили Магеланци.ком, когато 1/2-та форум следи самолетите на родните превозвачи поименно и залага кой какво закъснение ще натрупа 🙂

 

 

Преди 1 час, aleksandrina каза:

Или като чуе странен самолетен шум, да "види" кой шуми 🤣

 

Screenshot_20190712_210621.jpg

Или когато сте на гейта,току -що са обявили 40мин закъснение на полета,хората около вас се изнервят,а вие си мислите"хайде,дайте още само 20 мин,де,лигльовци"🤣

  • Смея се 10
Връзка към коментар

Някой знае ли дали БГ еър или някой от чартърите по морето продава билети м/у Варна и Бургас без значение в коя посока? Много ми е мерак да летя по толкова къса отсечка, а пък и искам да ги комбинирам двата града в едно пътуване вместо в две от София.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Jorro каза:

Някой знае ли дали БГ еър или някой от чартърите по морето продава билети м/у Варна и Бургас без значение в коя посока? Много ми е мерак да летя по толкова къса отсечка, а пък и искам да ги комбинирам двата града в едно пътуване вместо в две от София.

В края на сезона мисля, че пускат София-Варна via Burgas

Връзка към коментар
11 minutes ago, Jorro said:

Някой знае ли дали БГ еър или някой от чартърите по морето продава билети м/у Варна и Бургас без значение в коя посока? Много ми е мерак да летя по толкова къса отсечка, а пък и искам да ги комбинирам двата града в едно пътуване вместо в две от София.

Има естествено, обикновено в малките часове, но ето ти един приличен:

image.png.2b00b5357135d4f40cf5c94ddf117fdb.png

Връзка към коментар
1 hour ago, georgebg said:

Има естествено, обикновено в малките часове, но ето ти един приличен:

image.png.2b00b5357135d4f40cf5c94ddf117fdb.png

 

1 hour ago, tch said:

В края на сезона мисля, че пускат София-Варна via Burgas

Ей много благодаря. Искаше ми се нещо по-скоро, но и това ще свърши работа. Нямам търпение! :))))

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Продължавам с абсурдите по моя казус с променения полет утре до Москва. Малко спам, ама пък покрай бг ер да оплюя и esky (не че за някого ще е изненада 😉 ).

Един от студентите ми, който е резервирал през тях, днес получи мейл за сменения час на полета. И в мейла пише, че полетът ще кацне в Лондон 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

За сега 7 часа закъснява полета от Мадрид към София, а има полет и на обратно.

Очаквам канселирани полети, този път е А319. 

 

737 е само с два часа закъснение в Барселона.

класика в жанра 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.