Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Домашен любимец за превоз в пътническата кабина може да се добави и от самата резервация. От бутона "Допълнителни услуги" избирате "Домашни любимци". Разбира се, трябва да отговарят на изискванията на авиокомпанията. 

IMG_8063.png.ef577329fdefef161b4638b869c75ac6.png

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 16.09.2024 г. в 23:46, Fly Ism каза:

Някой знае ли какво се случи с LZ-ROM?

Мисля,че отдавна не лети.

Bulgaria Air Airbus A220 LZ-ROM will be finally leaving Vienna today 1.10 after having been stranded there for the past 200 days, in the aftermath of an emergency landing which required the replacement of one engine, which could only be sourced recently.

 

Аз бях забравил, че имаше такъв проблем, но явно си е бил сериозен след като 10 месеца е трябвало самолета да седи във Виена.

Връзка към коментар
На 17.09.2024 г. в 10:34, logist13 каза:

Все пак си е малко на късмет на какво ще попаднеш с Бг Ер. Мен наскоро ме возиха с антиката LZ-BOO. Не, че имах нещо против де 🙂 Но им постъпи във флотилията преди 20-на години, и то не нов, а на 10-15 годинки. Значи е над 30-годишен вече 🙂

32,5 според airfleets.net

 

 

  • Браво 1
Връзка към коментар
На 11.09.2024 г. в 15:30, Ardent каза:

LZ-LIS е на летище София. Да видим кой магеланец ще го сефтоса 😀

Не знам дали съм първият магеланец, ама аз го сефтосах миналата събота. Същия, като останалите, ама по-къс 😄

Хубавото е, че и този е с две тоалетни отзад, за разлика от Ембраерите, и на част от -300 моделите на други а/к (като на Еър Балтик), който са само с една.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.