Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Малко позитивно мнение:

Тази сутрин полетът до Амстердам беше направо перфектен. Сигурно е въпрос и на късмет, но имайки предвид ужасното време в Амстердам,  (отмениха има-няма 100-на полета заради бурен вятър) кацането ни беше толкова гладко и от гледна точка на пътник, безпроблемно. Да, закъсняхме,  но не по вина на БГ Ер. Екипажът си беше супер, всички бяха много любезни....

Летяхме с Ембраер, ако има значение (нищо не разбирам). 

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Coo каза:

Дали ще започнат пак да продават на борда самолетчета - играчки?  Ето такъв вид, нямам претенции за модела самолет:

 

 

22_26_07_1__88990.1681484688.jpg

Би трябвало да има такива в магазина им.

Връзка към мнение
преди 16 минути , adreno каза:

Би трябвало да има такива в магазина им.

Къде им е магазина? Онзи офис до Народния театър ли? 

 

На борда не продават. Казаха ми, че вече нищо не продават, но не разбрах дали е временно или окончателно са изоставили алъш-вериша. 

Връзка към мнение

В онзи офис до Народния театър нищо не продават. Въпросният офис дори не е техен, а на някаква банка, те споделят там пространство,  ползват един ъгъл, в който държат 2 бюра/гишета. Бутафория като целия им бизнес.

  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
5 minutes ago, Jenbel said:

В онзи офис до Народния театър нищо не продават. Въпросният офис дори не е техен, а на някаква банка, те споделят там пространство,  ползват един ъгъл, в който държат 2 бюра/гишета. Бутафория като целия им бизнес.

ЦКБ ? Какво странно има.

Не знам за каква бутафория става дума , при положение че толкова хора включително магеланци летят с България Ер ...или са сънували че летят ?

Едни други по летищата на Европа често не летят, сигурно и те са "бутафория"

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Някой ако намери да пише и аз искам, такива имам от Уиз и Райънеър, Джет Ту и мисля, че платих до 30-40лв за тях.

Гледам един го продава в ОЛХ този на Бг Еър за 70, ама ми се струва спекулативно.

Връзка към мнение
преди 1 час, vinidj каза:

Някой ако намери да пише и аз искам, такива имам от Уиз и Райънеър, Джет Ту и мисля, че платих до 30-40лв за тях.

Гледам един го продава в ОЛХ този на Бг Еър за 70, ама ми се струва спекулативно.

Е то ако ще купуваме от кой да е.... 🙂 Най-тънко това намирам - 22 евро, което е малко по-скъпо отколкото си ги продават на борда подобните самолети авиокомпаниите

https://www.scalemodelstore.com/model/15093/Bulgaria_Air-Airbus_A220-300.html

Не е за тази тема с България Ер, но да знаеш, Wizz имат самолетче-лего. Вероятно една от най-добрите покупки, която сме правили за тричасов полет 😉

 

МАГЕЛАНЦИ, нямаше ли някой магеланцец, който казваше, че е започнал работа в Bulgaria Air? Кой беше? Тагнете го/я, моля ви се, да каже какво става с тези техни играчки-самолети 🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , Coo каза:

МАГЕЛАНЦИ, нямаше ли някой магеланцец, който казваше, че е започнал работа в Bulgaria Air? Кой беше? Тагнете го/я, моля ви се, да каже какво става с тези техни играчки-самолети 🙂

 

@Ники Петров

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

 

понеже не ги следя  /Bulgaria Air/ от близо последните години някой знае ли дали имат практика да пуснат нова промоция, след като изтече сегашната с полети до 31.03.

Трябват ми 2 полета до централни летища, нo с дати след 31.03.

 

Предполагам всяка година е различно, но все пак имате ли наблюдения последните години дали има такава практика /подобна на билетите за свети Валентин/?

Връзка към мнение
преди 12 минути , aladinoplus каза:

Здравейте,

 

понеже не ги следя  /Bulgaria Air/ от близо последните години някой знае ли дали имат практика да пуснат нова промоция, след като изтече сегашната с полети до 31.03.

Трябват ми 2 полета до централни летища, нo с дати след 31.03.

 

Предполагам всяка година е различно, но все пак имате ли наблюдения последните години дали има такава практика /подобна на билетите за свети Валентин/?

Не помня миналата или по-миналата година , който лети с тях на 3-ти март му даваха ваучер за 50% отстъпка. Мъжа ми имаше полет до Варна в този ден и го получи.

ПП. Проверих си мейла - миналата година е било

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 4 минути , PolinaS каза:

Ако се закупи билет с прекачване от Bg Air, това значи ли, че ако първият полет закъснее, следващият ще го чака? 

Не, това никоя компания не ти го гарантира. Гарантират само превозване до крайната точка. Ако изпуснеш връзката по тяхна вина би трябвало да те качат на следващия възможен полет.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 12.02.2024 г. в 15:10, PolinaS каза:

Ако се закупи билет с прекачване от Bg Air, това значи ли, че ако първият полет закъснее, следващият ще го чака? 

Чакат до към 2 часа, ама гледат не повече, за да не платят обезщетение.

Винаги има 1% шанс.

Връзка към мнение

Не намерих тема с бързи въпроси за Bulgaria Air, ако има ще ме извините 🙂 Имам следния въпрос: Имам ли право за дете над 2 години да взема безплатно детска количка и/или столче за кола?

Връзка към мнение
преди 7 минути , ivailo_radev каза:

Не намерих тема с бързи въпроси за Bulgaria Air, ако има ще ме извините 🙂 Имам следния въпрос: Имам ли право за дете над 2 години да взема безплатно детска количка и/или столче за кола?

Мога да дам положителен отговор за количката, въз основа на личен опит, но отпреди 4-5 години. Може да отправите запитване на имейл адреса им - отговарят много бързо (и любезно).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , DryGuy каза:

Мога да дам положителен отговор за количката, въз основа на личен опит, но отпреди 4-5 години. Може да отправите запитване на имейл адреса им - отговарят много бързо (и любезно).

Благодаря. Не подозирах колко бързо е много бързо 🙂

grafik.png.f52a7b15b1f0fb0d07d9a9377bf41e30.png

 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Четвъртият от петте поръчани А220-300, с рег. код LZ-AMS, вече е на българска земя от 8 март. 

 

На 8 март пристигна четвъртият нов самолет Airbus А220 LZ-AMS на „България Еър“ -

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Хм, тази жена, която е писала статията (Милена Богданова) нищо ново не казва. Още преди 2 месеца обсъждахме тук линията София-Баку и коментирахме, че упорито не я въвеждат на сайта на България еър в търсачката.  В разни търсачки излизаха полетите, от средата на юни, два пъти седмично, цени от 670 лв. Очаквах повече конкретика от тази статия, но пак нищо.  Докато не видя полетите на сайта на air.bg не вярвам на никакви добри намерения и планове. 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 12 часа, Hakkâri Spor каза:

 Докато не видя полетите на сайта на air.bg не вярвам на никакви добри намерения и планове. 

Аз дори и след това не им вярвам. През декември обявиха сезонна линия до Лион , на сайта им имаше качено разписание от 1 април до октомври 2 пъти седмично, снимах го и го качих тук във форума. Не знам кога точно са го свалили, но Лион вече го няма на картата на сайта им, разписанието също и с търсачката не излизат полети до Лион. 

Преди няколко месеца моя колежка купи техен полет до Закинтос за месец юни т.г. през посреднически сайт. Още тогава проверихме в сайта на БГ Ер въпросния полет и като не го намерихме, се усъмнихме. Наскоро тя получи имейл от БГ Ер, че е анулиран. Посредническият сайт нищо не знаел за това. Ще й връщат парите, но още не сме разбрали какво се случи с линията до Закинтос.

Връзка към мнение

Баку са някакви политически напълни, за съжаление. Имаше ги и с други авиокомпании за други дестинации. Ако тръгне, давайте натам бързо, да не стане като с Buta (които бяха супер, но определено не пътуваха пълни) . 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Визовият режим и в двете посоки определено не спомага за запълването на самолетите. За нас евтини визи (24 долара, преди бяха 60 евро), но се взимат лесно. За азербайджански граждани - визов режим за целия Европейски съюз. А им трябва и покана, за да получат виза.  Докато за Турция например не им трябва виза, та полетите на Buta (и още 5 авиокомпании) за Истанбул, Измир и Анталия са пълни, че и по няколко полета дневно. И докато за грузинските граждани визите за ЕС отдавна паднаха, то за арменските и азербайджанските визовият режим остава.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.