Прескочи до съдържание

Трансилвания


Препоръчани мнения

Ние хапнахме в Irish House/искахме да изпием по някоя друга бира,освен яденето/ и останахме доволни.Намира се на центъра само до кръговото с фонтана.Там има още доста ресторанти и ако изберете някой от тях да споделите. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

 Здравейте,и аз започнах подготовка за Румъния,ще бъдем в Брашов и Синая- за три дни .Дилемата е по магистралата или по Е-.... някой си до Плоещ ,пише,че няма бензиностанции и отбивки на магистралата ,дали ще е лесно да намеря отбивката за Брашов ,винетка ще поръчам по интернет във вторник /тръгваме в четвъртък/ . Приемам съвети всякакви  :rolleyes: - /ще сме само женска компания/,затова магистралата малко ме напряга ..... 

Връзка към коментар

Магистралата е само 55 км и е спокойна. Минете от там. Няма начин да се объркате в края и. Не знам за 55 км колко бензиностанции ще ви трябват. Магистралата свършва в околовръстното на Плоещ и си поемате после по пътя за Синая.

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

  Приемам съвети всякакви  :rolleyes: - /ще сме само женска компания/,затова магистралата малко ме напряга ..... 

Давай смело и не го мисли! Магистралата както ти е написал Zaro е малък участък,но останалия път хич не е лош,и внимавайте за скоростта,че на много места ограничението е 70 км/ч. Зареди на последната бензиностанция в България/Русе/ и не мисли за гориво.Ще ти стигне за да се върнете,освен ако не правите някакви огромни преходи/Брашов и Синая не са сред тях/.

Редактирано от krasen_denev
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.