Прескочи до съдържание

Честито бебе на...


Препоръчани мнения

Магеланската общност има нов член - малкият, голям Александър.  :) Краси, Миме, да ви е жив, здрав и с много късмет в живота, че е бъдещ магеланец, то се подразбира. Ето и снимка на малкия сладур.Дори някой ден да не държи света в ръцете си, желая му мечтите му да са големи.

 

post-181-0-73084800-1404120498_thumb.jpg

 

ПП Немската карта свърши перфектна работа.  :)

  • Харесвам 48
Връзка към коментар

Браво! Да ви е жив и здрав, много да ви радва, да стане голям и силен мъж като татко си! :) На коя дата се роди? :)

 

P.S. Гледам го на снимката, че май сънува световното у Бразилия. Няма лошо, няма лошо :) А „креватчето“ е направо трепач!  :lol:

 

P.P.S. Направете му отсега профил тук - като порасне, да се хвали: аз откога съм магеланец, ехеее...  :sungum:

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Аз,......нямам думи!Благодаря на всички за пожеланията!Бебока се роди на 24.06(Еньовден),тежи три килограма и е 50 см.висок но въпреки това всички дрехи са му големи  :lol: .Мама Мими се възстановява след  раждането,а аз съм на седмото небе от радост.Казва се Александър.Вече, съм горд баща на двама синове с две велики имена в световен мащаб-Константин и Александър.

 

 

П.П.Голямо благодаря на Теди.

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Да ви е жив и здрав Александър!!! Да покори света- че му се дава и с името, не само защото е магеланче! Да радва мама и татко и горди да ги прави! ...и всяка сутрин да се събужда щастлив че е тук и е жив :))) 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ех, откога чакам Красен да се разпише в темата "В момента съм в...родилния дом". Живи и здрави, много се радвам за теб, Мима и баткото, разбира се :)

Ами аз наистина бях там  :lol: и всеки ден се чудех дали да се разпиша в темата,но не ми дадоха да го снимам с апарат,а не исках да отнемам от хубостта му снимайки го с телефон.Теди се справи чудесно с фотосесията и ето го резултата.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.