Прескочи до съдържание

SOF-MUC и обратно


Препоръчани мнения

Датите са 4-9 декември или там някъде. Важното е 8 и уикенда преди него да са включени. Луфтханза в момента дават цена 465 лв. за двама. Предвид това, че началото на декември много-много не летят хората, дали да чакам да падне или да взимам сега?

 

Разбира се и алтернативи за отиване до там се приемат с благодарност.

 

Приемам препоръки и за настаняване на добра цена, с единствени условия да е близо до транспорт и да има хладилник.

Връзка към коментар

От формата за резервации в сайта: 445 лв.

В http://skyscanner.net - Българската и Немската версия, пробва ли колко дава?

(на мен заради неработещата проверка в сайта на Олимпик не ми дава никакви цени)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това прави по 115 евро на човек, не мисля че цена на Луфтханза може да е по-ниска. Срещал съм им промоции по 99 евро, но само от Западна Европа, от България мисля, че това е долната граница. Ето виж абсолютно същото сме го писали миналата година: http://magelanci.com/topic/830-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%B1%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80-%D0%B2-%D0%BC%D1%8E%D0%BD%D1%85%D0%B5%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-115-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE

 

За алтернативи...при тая цена, не мисля че има и смисъл да търсим след като няма директен полет на лоу кост до там. Всеки шътъл и допълнителен транспорт ще прехвърлят границата, а и директния полет си е удобство. 

 

За спане. Покрай Октобърфест, с цел спестяване на пари се препоръчва да се спи извън града, някъде в S-Bahn мрежата, например Дахау. Пак си супер бързо до центъра, но е доста по-евтино от централния Мюнхен. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Като човек, който има МНОГО премеждия с тоя маршрут последните 7 месеца, и средно около 1.5 пътувания на месец, ако тая цена действително е за двама, те съветвам да букваш ASAP, дето викат американците. Както каза Георги единственото надолу е още 15 евра, ама недей да се циганиш за такава цифра. Зимата принципно всичко на ЛХ до MUC под 150 е подарък, така че не се колебай. 
Ако обаче е за 1 човек, както казва macf1an, цифрата не е много яка. 

Редактирано от Plovdivian
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моят коментар беше относно цената в http://myhellas.com, която @Hollywood беше публикувал.

445лв от търсачката в сайта е за двама.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Да, цената определено е приемлива и аз затова започнах да се навивам  :)

Имаше във форума едни кодове за намаление на ЛХ, дали се намира някой работещ?

 

С хотелите не мога да се оправя, booking ми дава космически цени, а за Дахау - още по-високи.

Харесах това: http://www.booking.com/hotel/de/adagio-access-muenchen-city-nord.bg.html?aid=368032;sid=52c6368f7d173ce007810c15258c6ba2;dcid=1;checkin=2014-12-04;checkout=2014-12-09;ucfs=1;srfid=1fa8fd1e4f82adce3766a29761919523bcb6485cX9 но много ме притеснява дребния шрифт отдолу за таксата за почистване. Странно, ако е кратък престоя, такава такса не се начислява, а ако е над 3 дни - тогава се начислява. Но пък не я пише колко е? А и няма ревюта... Обаче е много хубаво...

 

Това е второто, което ми хвана окото, пък говорели и български  :lol:  http://www.booking.com/hotel/de/siddiqi-pension-hostel.bg.html?aid=368032;sid=52c6368f7d173ce007810c15258c6ba2;dcid=1;checkin=2014-12-04;checkout=2014-12-09;ucfs=1;srfid=1fa8fd1e4f82adce3766a29761919523bcb6485cX11 На тях им открих сайта, но цените не са по-ниски. Всъщност, предлагат една стая малко по-евтино, но няма хладилник. Нищо, че описанието в буукинг пише, че всички са с хладилник (може просто да не я дават през буукинг точно тази без хладилника, знам ли?). 

Връзка към коментар

Имаш предвид ей тоя текст?

 

The daily cleaning service (changing the bed linen and towels) is free of charge for stays of 1 to 3 nights. For stays of 4 nights or more, the cleaning service is available for an additional charge. For stays of 8 days and more, a weekly cleaning service is included. Additional cleaning is possible for an extra charge.

 

Наистина звучи странно, но до колкото го разбирам тази такса за чисти чаршафи ще я плащаш само ако искаш да ти се сменят. За 1-3 дни безплатно, за 4-7 ако си платиш, за повече дни веднъж седмично безплатно. 

 

Виждам, че Adagio са от веригата на  Accor, така че са си сериозна фирма, не очаквай някакви проблеми според мен. Това им е бранда за апартаменти под наем, нормално е в почти всичките да има допълнителна такса за почистване. Отваря през октомври, така че всичко ще е новичко и чистичко, според мен давай смело :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, това го видях. По-скоро мисля за 5-10, но ми намалява времето там. С отпуската е проблем :)

 

Мисли го бързо, че гледам само 10 е останала евтина дата за връщане :) Не, че не пречи да пуснат още места по тарифата след време де. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В търсачката тук го дава 442 лв за 4-10 Декември. Само при търсене за конкретните дати, обаче. Ако дадеш +-3 го няма.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.