Прескочи до съдържание

$30, $40, $50 ваучери от hotels.com, без минимална сума на резервация


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Работят на хиляди сайтове, не само за хотели...

Инсталирах си Coupons at Checkout, Honey и Invisible Hand. И трите изглеждат доста полезни, благодаря.

Връзка към мнение

Разбира се, трябва да си наясно, че принципът им на действие включва пращане адреса на страницата, която браузваш, към тях :)

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

В момента има активни ваучери от http://hotels.com за $30, $40, $50 съответно за 3, 4 и 5 звездни хотели. 

...

Ваучерите са:

 

3STARUS

4STARUS

5STARUS

 

съответно за тризвездни, четиризвездни и петзвездни хотели. Поленцето за ваучера е в дясната страна на екрана като стигнете до момента за резервиране. 

 

Валиден до 31 август за резервации до 31 декември, но подозирам, че ще бъде блокиран доста по-рано.

 

Към този момент, след подобаващо гърчене и зацикляне, горните кодове окончателно "мутираха"  към нови, но вече с ограничения в цената на резервираните хотели. Тя трябва да бъде съответно над:

 

за 3* - минимум от $200

за 4* - минимум от $250

за 5* - минимум от $300

 

Валутата е канадски долар и все още ваучерите са валидни в техния сайт. А това са условията:

 

"Use this coupon to get $30 off the price of your booking at a participating Best Price Guarantee hotel when you book a 3* hotel with a minimum spend of $200, or $40 off the price of your booking when you book a 4* hotel with a minimum spend of $250 or $50 off the price of your booking when you book a 5* hotel with a minimum spend of $300 for your entire stay. The discount doesn't apply to any taxes, fees or additional costs, and you'll need to pay the full price for any other rooms in this booking. To use this coupon, you must be over 18 years old. You need to book by 11:59 pm CST on August 31st, 2014 on the Canada version of Hotels.com for a stay to be completed between August 19, 2014 and December 31, 2014. Bookings are subject to availability and the hotel's terms and conditions. This coupon can't be used for: 1. Package bookings i.e. hotel + flight 2. Bookings made through Group Travel Services 3. Bookings paid for at the hotel 4. Bookings paid for in a foreign currency 5. Bookings at non-participating hotels 6. Bookings made prior to receipt of this coupon Go to hotels.com/deals/hotel-exclusions for a list of non-participating hotels. Participating hotels are subject to change at any time. This coupon is only valid for the first 15,000 bookings as long as you use it by the deadline above. You'll be able to check that it's still valid before completing a booking. There's a limit of one coupon per booking, and it can't be combined with other offers. You can’t collect or redeem Welcome Rewards nights when you use this coupon. You can’t apply this coupon to taxes, fees, or charges including, without limitation, extra guests, phone calls, cancellation fees, parking, or other charges. You must pay these charges when you make your booking, or directly at the hotel. You can’t redeem this coupon for cash, and it can’t be transferred or sold. It’s void where prohibited by law. Improper use of the coupon by you is prohibited and could be construed as fraud. We reserve the right to change or withdraw this offer at any time. Usual booking terms and conditions apply (see hotels.com/customer_care/terms_conditions.html) and all bookings are subject to availability. Hotels.com is the promoter of this offer. These terms and conditions are governed by and construed in accordance with Toronto governing law."

 

А, да не забравя новите кодове:  ;) 

 

за 3* - LABCA3

за 4* - LABCA4

за 5* - LABCA5

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Еми очакваше се,  даже много дълго изкара според мен.  Ще видим сега дали няма да им скимне да анулират резервациите. Аз ще се обадя на хотелите когато ми наближат датите да ги попитам дали всичко е ОК.

Връзка към мнение

Еми очакваше се,  даже много дълго изкара според мен. 

 

По-скоро се поизчерпиха. Както се казва, който взел, взел. А едва ли ще има проблеми със закупените, валидни са. 

 

P.S. Има и такива като мен,  които в момента седят малко разкрачени, "стъпили" с единия крак -  разбирай, с една нощувка - на друг континент. За втората кодът вече беше сменен.   :) Малко маркототевска работа стана, ама не го мисля, ще намеря начин. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз оставам с впечатлението,че ограничението не е за цената на резервирания хотел, а за минималната сума на резервацията. Т.е може да се похарчат  200 канадски долара , но не за нощувка а за две. Естествено кодовете не са приложими за всички листнати хотели, а за определени.

Връзка към мнение

Разбира се , чв ограничението е за цялата цена не за нощувка , но това как променя нещата ?

30$ отстъпка за резервация от 200$ не е нищо особено. Примерно ebookers.de и в момента дават 20% отстъпка с код : SUPERDISCOUNT  за нощувки до 31.07.2015 което е все едно 40 $ отстъпка за резервация от 200$.

Връзка към мнение

Опита ми показва, че обикновено подобни супер кодове се появяват точно когато някой забрави да сложи ограничението за минимално изхарчена сума. Това е, което прави разликата между добро 10-20% намаление и супер такова от 90%+ :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Опита ми показва, че обикновено подобни супер кодове се появяват точно когато някой забрави да сложи ограничението за минимално изхарчена сума. Това е, което прави разликата между добро 10-20% намаление и супер такова от 90%+ :)

 

По-скоро маркетингов трик - само първия ден free и/или определен брой резервации, както Георги е писал по-горе, а после - както си му трябва, само за "сериозните играчи". Благодарение на техния ход вчера поне с 30% повече хора са разцъквали техния сайт и са пазарили през тях. Включително и такива, които знаят само booking.com и мислят, че там са най-евтините цени на света, А пък май не е така. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Доста хора докладват, че от hotels.com са им отменили резервациите. Всичко е малко хаос в момента, трудно може да се определи строен алгоритъм кои резервации се отказват и кои не, а и още е твърде рано, дори оцелелите може да пострадат идните няколко дни. Единствената теория за сега е, че се отказват резервациите с безплатна отмяна, тези които са предплатени са ОК. 

 

Аз имам три предплатени нощувки, поредни и за сега съм ОК. Въртял съм два имейла, два метода за плащане и две имена, т.е. няма една с друга еднакви резервации, въпреки че има повтарящи се елементи, може и това да е фактор. 

Връзка към мнение

Доста хора докладват, че от hotels.com са им отменили резервациите. Всичко е малко хаос в момента, трудно може да се определи строен алгоритъм кои резервации се отказват и кои не, а и още е твърде рано, дори оцелелите може да пострадат идните няколко дни. Единствената теория за сега е, че се отказват резервациите с безплатна отмяна, тези които са предплатени са ОК. 

 

Аз имам три предплатени нощувки, поредни и за сега съм ОК. Въртял съм два имейла, два метода за плащане и две имена, т.е. няма една с друга еднакви резервации, въпреки че има повтарящи се елементи, може и това да е фактор. 

 

Дано да не ми откажат моите, че ги правих за 2 поредни дни с еднакъв мейл и даннни за един и същ хотел (предплатени напълно, но имат да ми връщат пари от канселирана резервация и то точно, която бях направил за същите тези два дни, само че заедно и без ваучер), а отказах и резервацията, която имах през booking.com... Според теб до колко време се разбира дали е отказана? Би ли било добра идея да пиша директно на хотела да потвърдят тези два отделни последователни дни или само може да ги подсетя? Може би няма да е зле да направя отново една резервация за някъде (която да мога да откажа) чрез booking.com отново да не съм съвсем без нищо, става въпрос за 05-06 Октомври.

Връзка към мнение

До седмица според мен трябва да стане ясно кои ще бъдат отказани и кои признати, hotels са наясно с казуса, очевидно се работи по него, не вярвам да няма заключение до седмица. Но ако искаш направи си пробна в букинга, да не увиснеш дори ако ти я откажат 2 дни преди пътуването. 

 

И да им пишеш на хотела те ще потвърдят на тоя етап, след като резервациите от hotels са ти все още живи. После hotels ако ги отменят и хотела ще спре да ги вижда, та не мисля, че има някакъв смисъл да им пишеш. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В момента пиша от рецепцията на хотела. Резервацията е валидна няма проблем.

 

Е ти си хванал бързия влак, чекирал си се още преди да се усетят за какво иде реч :) Но има много хора изпищяли по другите форуми...

Връзка към мнение

Изглежда след първоначалната вълна откази няма нови, така че може би тези чиито резервации са оцелели след първата метла може да дишат малко по-спокойно. Но ще видим идните дни.

Връзка към мнение

Добре, а опцията на Hotels.com за collect 10 nights, get 1 free реална ли е? Ако някой се е възползвал, има ли скрити моменти или нещо, за което да се оглежда човек? Благодаря предварително ... :)

Връзка към мнение

Напълно си е реална, но ако ползваш купони за отстъпка - не ти се начисляват нощувки.

Само отстъпки през кешбек сайтовете работят.

Прочети условията - не са недружелюбно написани :)

Връзка към мнение

Най-важното е според мен, е че осредняват стойността на платените нощувки. Т.е. не става 10 нощувки в хостел, а после във Four Seasons. То си звучи логично, но да си кажа :) Като цяло се връзват към 9% отстъпка, което не е зле, но не е и нещо супер. Често се намират по-добри кодове, които ще свалят цената повече, но пък от друга страна тези кодове често са ограничени в кои хотели важат, като големите вериги почти винаги са изключени. Welcome Rewards важи и за тях, така че е добра програма, точно ако човек ползва предимно големи вериги. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз преди две години го сметнах , че отстъпката е около 10% , а от други места винаги съм намирал по-добри цени за избрано място.

Резервирал съм през тях доста промоционални хотели ( всичките ми нощувки в Япония зимата ,преди и в Тайланд ) , но за тях тази програма не важи и не се броят в сметката ;(

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.