Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Обръщаш си пайетки според аутфита, кеф ти сребърничко, кеф ти златничко... И телефонът да звъни с Миле Китич - "Циганче, циганче, да ти купя златно ланче..." :laugh1:

52729395_10156215850811235_6261769654201483264_n.jpg.003a7a731e8105a4a1f9fe861df6fb29.jpg

  • Харесвам 1
  • Шок 3
Връзка към коментар

малко със закъснение ама за догодина да си знаете...

Радио Ереван предупреждава, че на 14 февруари се изричат повече лъжи, отколкото на първи април

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 30 минути , master_of_germs каза:

Там, където магеланците си правим леки разходчици, Беър Грилс оцелява 😉

Добре, че снимките не са били през лятото, че щеше да му е много трудно да пропълзи Каракашевото езеро и щеше да му се наложи "да заобиколи през тежкия терен наоколо", а това щеше да бъде твърде екстремално дори за него.

Редактирано от Боян Димитров
  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Който иска да спечели,като спи на матрак в магазина

 

Всеки печеливш Участник ще бъде поканен да се яви в посочен от Организатора магазин на Организатора между 09:00 ч. и 21:00 ч. на 15.03.2019 г. В рамките на 4 часа между 09:00 ч. и 21:00 ч. на 15.03.2019 г., Участникът, срещу еднократно възнаграждение от 300 лв. с ДДС, ще бъде поканен да спи в съответния търговски обект като Организаторът осигурява леглото, матрака, възглавниците и завивките. През цялото време на пребиваване в търговския обект, Участникът ще бъде заснеман чрез фото и видео техника с цел изработването на рекламни материали за продукти ДОРМЕО.

 

Dormeo

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, dimitrov6 каза:

като Организаторът осигурява леглото, матрака, възглавниците и завивките.

А участинкът дали може да си доведе ... хммм -  компания?

  • Смея се 4
Връзка към коментар

- Знаеш ли как можеш да вбесиш филолог?

- Незнам.

 

edit: аз май ще вбеся модераторите, като не уцелвам правилната тема 😄 

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
4 minutes ago, master_of_germs said:

- Знаеш ли как можеш да вбесиш филолог?

- Незнам.

Аз се дразня и без да съм филолог. Имам си и любими- ваЛчери, деЦки, здравей те...

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 3
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 43 минути , master_of_germs каза:

- Знаеш ли как можеш да вбесиш филолог?

- Незнам.

 

edit: аз май ще вбеся модераторите, като не уцелвам правилната тема 😄 

Аз, най-добре знам! :sarcastic:

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Най-мощната комбинация е Red Bull с боб... едното дава крила, а другото тяга...

 

Най-бързо продадената книга е със заглавие ''69 позиции'', превод от френски. От издателството направили изявление:
- Не очаквахме, че читателите толкова обичат шах.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Типичен отзив в Amazon:
 - купих тези слушалки, когато бях в девети клас и ги използвах докато завърших магистратурата. Подарих ги на синa ми, когато стана ученик. Днес, докато сина ми се спускаше по кабела на слушалките през прозореца, те се скъсаха.
Веднага ми върнаха парите и ми изпратиха торта със стриптизьорка за компенсация. Все пак останах с неприятно впечатление, давам три звезди. 

 

Типичен отзив в Aлиекспрес:
 - пратката дойде! Направих поръчката само преди месец. Кутията даже не е много смачкана. Още не съм отварял, но съм много ентусиазиран, защото продавача обеща да сложи безплатен стикер. 5 звезди! Миналия път си поръчах гащи, дойде поялник! Доволен съм! Ще поръчвам още!

Редактирано от Sju
  • Харесвам 3
  • Смея се 16
Връзка към коментар

И малко пресен личен опит 😉:

Само човек, който е издълбал с лъжица тиква -цигулка, може истински да разбере затворниците в Сибир, копаещи с лопата замръзналата земя. 

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • EmoKrastev
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.