Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Кого лъжеш се чудя, сутринта още имаше опашка пред стаята ти. Все ценителки на приложната математика. :):P

 

Нека Кептъна да завижда и така от дума на дума, накрая може пък и да дойде на някое събиране... :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Бизнесмен и бизнесдама пътуват в самолет един до друг. Мъжът си чете вестник и не обръща никакво внимание на жената. Накрая тя не издържа:
- Защо не проявявате никакъв интерес към мен? Все пак пътуваме един до друг, очевидно можем да сме си полезни, най-малкото професионално. А и признайте – все пак изглеждам доста добре, мога да имам десетки от мъжете наоколо!

Мъжът веднага оставя вестника настрана:
- Винаги към казвал, че е по-добре малко да изчакаш, отколкото дълго да преговаряш.

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

– Здравейте! Казвам се Генади и вчера откраднах пандата от зоопарка.

– Всъщност тук сме клуб на анонимните алкохолици...

– А вие си мислите, че това в трезво състояние съм го направил?

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

13012752_1338321362849702_81113172908694

 

 

Нали имаше един виц, как турист в Йерусалим не знаел как е на иврит "Стената на плача" и започнал да обяснява на таксиметровия шофьор за "онова място, където вие, евреите, ревете и си удряте главите в стената", след което бил закаран до данъчното.  :biggrin:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аз пък, таман си гледах телевизия, и на нааай-интересното място, тия простаци ми прекъснаха рекламите с някакъв си филм.

Дано не е било на рекламата за дамски превръзки или на тая за алармиращата простата. Щото тия реклами ако ми ги прекъснат ... :angry::lol:

Редактирано от Костов
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

Преди прекъсваха филмите с реклами, сега прекъсват рекламите с малко от филм. Толкова ми е писнало от глупости за простата, за лекарства, за всякакви безконечни щуротии.

А пък и новата реклама на Теленор-а и тя мяза на въртяща се дамска превръзка с крилца.Кой ги мисли тия глупости, направо се чудя.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

ПешЕ има клаустрофобия - това е страх от затворени пространства.Той все изпада в паника, да не би, кръчмата да е затворена.:))))

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Бизнесмен и бизнес дама пътуват в самолет един до друг. Мъжът си чете вестник и не обръща никакво внимание на жената. Накрая тя не издържа:
- Защо не проявявате никакъв интерес към мен? Все пак пътуваме един до друг, очевидно можем да сме си полезни, най-малкото професионално. А и признайте – изглеждам доста добре все пак!

Мъжът веднага оставя вестника настрана:
- Винаги към казвал, че е по-добре малко да изчакаш, отколкото дълго да преговаряш.

_____________________________________________

 

Не, госпожице! Оргията не доказва, че можете да работите в екип...

_____________________________________________

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Информацията върви по два канала, Фичо:

 

1. Легенди

2. Донесения

 

:P

Абе, чат - пат и по телевизията казват:)))

 

Клечат Аврам и Моше в две съседни тоалетни.По едно време Моше пита:"Абе, това, дето го вършим сега, какъв труд е - интелектуален или физически?Аврам мисли, мисли, па отговаря - " Ми интелектуален, естествено, ако беше физически, щяхме да намерим някой друг да го свърши вместо нас.":)))

 

И любимият ми виц:

 

Седи Ицхак на пазара и продава дини.Турил е табелка - 1 диня - 3 шекела, 3 дини - 10 шекела.

Идва едни, купува една диня, след малко, още една, след още малко -трета.И се хили на продавача - "Видя ли бе, никакъв търговец не си, спестих един шекел и пак купих 3 дини!"

Търговецът -"Да бе,да, всички, вместо една, купувате по три дини, пък после ме учите на търговия!":))

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

И като сме на пернишки:

В елитен ресторант цигуларят се доближава до масата на млада двойка:

Добра вечер! Господине, Вие ли поръчахте Паганини за дамата си?

Господинът:"Баааааа, я съм и викнал свинско със зеУе..." :)))

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • T.E.Lawrence
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.