Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

 
*********************************

Терорист в самолета вади пистолет, насочва го към пилота и казва: - Карай за Париж!
Пилотът го поглежда и казва:
- Отзад има една бабичка с бомба в скута. Тя е за Виена. Виж, разберете се двамата...

Редактирано от AlexandraKo
  • Смея се 11
Връзка към коментар
преди 56 минути , AlexandraKo каза:

Терорист в самолета вади пистолет, насочва го към пилота и казва: - Карай за Париж!
Пилотът го поглежда и казва:
- Отзад има една бабичка с бомба в скута. Тя е за Виена. Виж, разберете се двамата...

И малко продължение: :grin:
Всъщност, полетът бил Москва - Тбилиси и малко след този с пистолета, на пилотската кабина почукал един голям, здрав и космат грузинец:
 - Водитель, все в порядке, продолжайте, пожалуйста, в Тбилиси! 
И, докато се връща към седалката си и бърше кръвта от един кинжал, си мърмори под мустак:
- Хммм, Париж, Вена ..., наган ...., бомба какая-то...., а дома виноград созревает! 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Между приятели в кръчмата: - Жена ми много обича кучета и котки. - Щастливец!!! Моята обича норки и сребърни лисици...

****************

Мъж се връща от командировка, а в кухнята седи як младеж.
Мъжът пита жена си:
- Този кой е?!?
- Ти подари ли ми за осми март кухненски комбайн?
- Да, подарих ти.
- Ами това е комбайнерът...

****************************

- Вчера се опитах да обясня на баба, че работя като програмист.
- Успя ли?
- Миии... накрая се разбрахме, че поправям телевизори и развъждам мишки...

Редактирано от AlexandraKo
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Майка пише писмо на детето си, което е на летен лагер:
" И така, сине, слагам в плика десетте лева, които така настоятелно ме молиш да ти изпратя. Обръщам ти внимание, че числото десет се пише с една нула, а не с две, както ти си го написал. Целувки. Мама."

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

- Имате ли нещо… каквото и да е, само да е говорещо?
- Да, говореща стоножка.
Купил я, завел я вкъщи, нахранил я и я попитал:
- Да се разходим?
Мълчание.
- Кажи! Да или не?
Мълчание.
- Малко само… до пред блока.
Тишина.
- Прецакан съм! Това, ако е говорещо, аз съм, аз съм …
- Трай бе, истерик, обувам се....

  • Смея се 10
Връзка към коментар

Студент е на изпит по логика. Професорът го извиква и пита: - На самолет има 500 тухли. Една пада, колко остават?

Студентът: - 499.

Професорът: - Вярно! А с колко стъпки ще вкараш слон в хладилник?

Студентът: - С три - отваряш хладилника, пъхаш слона, затваряш хладилника. Професорът: - Вярно! А с колко стъпки ще вкараш жираф в хладилник?

Студентът: - С четири - отваряш хладилника, вадиш слона, пъхаш жирафа, затваряш хладилника. Професорът: - Вярно! На рождения ден на лъва са отишли всички. Кой не е? Студентът: - Жирафът. Той още е в хладилника.

Професорът: - Вярно! Баба иска да прекоси блато с крокодили. Колко крокодила има в блатото?

Студентът: - 0, всички са на рождения ден на лъва.

Професорът; - Вярно! Бабата тръгва да прекосява блатото, но умира! От какво? Студентът: - Фрактура на черепа. Професорът: Е как така? 

Студентът: Тухлата от първия въпрос! Професорът: Б@х м@@ му...

Редактирано от BlackArt77
  • Харесвам 3
  • Смея се 12
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, BlackArt77 каза:

Студент е на изпит по логика. Професорът го извиква и пита: - На самолет има 500 тухли. Една пада, колко остават?

Студентът: - 499.

Професорът: - Вярно! А с колко стъпки ще вкараш слон в хладилник?

Студентът: - С три - отваряш хладилника, пъхаш слона, затваряш хладилника. Професорът: - Вярно! А с колко стъпки ще вкараш жираф в хладилник?

Студентът: - С четири - отваряш хладилника, вадиш слона, пъхаш жирафа, затваряш хладилника. Професорът: - Вярно! На рождения ден на лъва са отишли всички. Кой не е? Студентът: - Жирафът. Той още е в хладилника.

Професорът: - Вярно! Баба иска да прекоси блато с крокодили. Колко крокодила има в блатото?

Студентът: - 0, всички са на рождения ден на лъва.

Професорът; - Вярно! Бабата тръгва да прекосява блатото, но умира! От какво? Студентът: - Фрактура на черепа. Професорът: Е как така? 

Студентът: Тухлата от първия въпрос! Професорът: Б@х м@@ му...

Това, студентите как бързо разпространяват информацията, когато се наложи... До предната сесия включително никой не знаеше отговора на последния въпрос и се стигаше до късане в края на вица 😉

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.