Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Боян Димитров
Преди 1 час, funny каза:

Виж сега, аз също не генерализирам, ама една баба като каже нещо - трябва да и се вярва . Опит му се вика :grin:

Тя бабата, защото пере на ръка. Не са така нещата отдавна вече.

Връзка към коментар
преди 45 минути , Боян Димитров каза:

Тя бабата, защото пере на ръка. Не са така нещата отдавна вече.

Викаш , ние жените, да не се надяваме толкоз лесно вече да ви разгадаем :grin:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Само жена може да се вкара в такъв филм... 
- Сутринта получих съобщение на телефона: 48М.4040. Викам си – Това е само Митко! Той е едно старо гадже, което живее в Монтана. Мерцедесът му е с регистрационен номер 4040. Звъннах веднага – Мите, как се сети за мен? И аз си мисля за… таковата, пък той ми отговаря някак си отчуждено – "имате грешка, кого търсите, моля!" Затворих веднага, не съм толкова тъпа. Седя и аз и си мисля:
- Леле, сетих се… това е тате – ул. Морска 48 тел. 40-40.
Случило се е нещо! Я кръвното, я нещо друго… Знаех си! Казвах му – "смени си личния лекар, много завеян ми се вижда, не ти гледа диагнозата, ами само ЕГН-то" – той не, та не! Докато набера номера, сърцето ми щеше да изхвръкне… Тате, питам, как си? Работата върви на зле, вика… Едва го чувам… Кой е зле, бе тате? Пък той ми вика – половината разсад не ще да никне, а чесъна го изядоха охлювите. Да, ама аз като съм притеснена и емоционална… докато се разберем, че не ми е писал, доста се навикахме. Затварям и си мисля… леле, колко съм тъпа! От ясно, по-ясно – това е код, сбъркали са телефона и го пращат на мен. Марихуана. 40 пакетчета по 40 грама, до 48 часа… А може и да са терористи, 48М – туй е Москва… или Маями. Тука вече изгорях! По мобилния, по шифъра, колко му е да ме издирят. Чакай, викам си, да взема да звънна в полицията. Отсреща някакъв приятен мъжки глас ми каза – дежурният шесто РПУ слуша. Започвам подробно да обяснявам от началото и тъкмо стигнах до голите охлюви и той ме прекъсва – момент, ще ви дам телефона на специалния отдел. Набирам аз номера и чувам Добър ден. Диспансера за психично здраве… и биииип – записват разговора значи. Веднага затворих, не съм толкова тъпа. В този момент мъжът ми се прибра ухилен и с цвете в ръка. Хайде, вика, муцка – честит празник! Чочо, лягай си, пил си. Знаем се много добре, какви празници, какви глупости ти бръмчат из главата? Бутнах го в кревата и чак тогава ми светна. Отворих отново съобщението и каквато съм емоционална, държа телефона и плача. Никакви шифри, никакви терористи нямало, ами било – „Честит осми март – Чочо“."

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 22
Връзка към коментар

Мъж в командировка получава смс:
- Информираме Ви, че съпружеския Ви дълг е погасен.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Конкурс за нови кадри в полицията. Първи кандидат. Показват му снимка на заподозрян.
- Този човек е само с едно ухо!
- С едно ухо е, защото снимката е в профил, идиот! Да влезе втория!
Втори кандидат:
- Човекът на снимката е с едно ухо!
Изпитващият вбесен крещи:
- Идиоти! Да влезе третият!
Третият разглежда внимателно снимката и спокойно заключава:
- Заподозреният носи контактни лещи...
- ???...
Комисията са озадачени, но проверяват досието и вярно - носи лещи.
- Как стигнахте до това заключение?
- Просто е. Няма как да носи очила, след като е с едно ухо...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Пена се прибира вкъщи раздърпана, чорлава и кална:
- Що си такваз, ма? – пита Кире.
- Уф, Кире, да знайш, га се прибирахме с Кинчето и Ганка и га минавахме по малкото мосте и кат изкокнаа едни ми ти изнасилвачи и... и ни изнасилиа - мен и Кинчето...
- Ами Ганка, ма?
- Е, онаа не иска.

----------------------------------------------------------------------------------------

Из дневника на един мъж:
- Счупи се бормашината. Сега ще се наложи за 8-ми март да купя на жената нова.

---------------------------------------------------------------------

Откак задлъжнях на банката, спя като бебе. Един час спя, един час плача.

  • Харесвам 3
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Трактористът чичо Стьопа се опита да не пие известно време. На шестия ден започна да си припомня, че преди 12 години, бидейки успешният столичен кардиохирург Александър Степанович Бондаренко, беше дошъл в това село само да лови риба ден-два...   

  • Харесвам 1
  • Шок 3
  • Смея се 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, cybersimo каза:

Защо не се вижда нищо от тези два поста?

 

 

2F92561B-9F22-418D-9969-FED04D0150CA.png

това са линкнати картинки, предполагам нямаш достъп до сайта

цък така отваря ли се?

Връзка към коментар
преди 47 минути , neuromancer каза:

това са линкнати картинки, предполагам нямаш достъп до сайта

цък така отваря ли се?

Не. Защото не е картинка като jpg а е някакво webp разширение

 

 

182770BC-9E2D-4402-BDDE-5E5A8787A824.png

Връзка към коментар
преди 43 минути , Климент каза:

Това нов уж по-добър формат от google, не се подържа от IE и Safari

Тук може да видиш кой го поддържа и кой не

През Google приложението (не през Сафари) на Iphone също не се вижда. Празно поле...

Връзка към коментар

8-мо мартенско :no:

Следващите цитати са копи-пейстнати с оригинален правопис и пунктуация от теми във форума „БГ мама“. Няма коментари, защото просто загубихме дар слово.

"На много места пише, че забременяването може да стане до няколко дни след секс. А аз имам чувството, че като стана права и де що има сперматозоиди в мен изпопадват. Те намират ли си някакъв начин да се закрепват в тялото на жената за известно време? Естествено аз не бързам да ставам, но ..... не мога и да лежа цяла вечност"

"Този тунел, който се "вижда" преди смъртта, съм чела, че всъщност е гръбначният стълб, от където минава душата и излиза през фонтанелата"

"При язва как се приемат живите охлюви?"

"Всички инвитро деца са вампири! Но още сте твърде невежи за да го разберете..."

"Не мога да намеря темата за менопауза. Ще попитам тук - космите по краката ми опадаха около 90 % и не растат. Възможно ли е да е от менопаузата или е резултат на някакво заболяване?"

"Малко глупав въпрос, но...Има ли някаква опасност, когато зъболекарят работи с машинка, когато има гръмотевици?"

"В Испания има много латинци, които са испаноговорящи."

 

Повече  тук http://goguide.bg/koi-kakvo-zashto/6194-Kolektsiia-iztsepki-vyv-foruma-„BG-Mama“?fbclid=IwAR1g2g9Alylyq9zmxLpHW2EmdMEw2y7oe56ipDaHw-RfjUzzWm_8_EG-vh4

Редактирано от funny
  • Харесвам 4
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 2 минути , funny каза:

 

И после се чудят  защо " .... сперматозоиди в мен изпопадват" :grin:

В опита за направя кратък разбор на цитираното словосъчетание ще акцентирам върху нечленуваната дума сперматозоиди  и неизвестната за българския език изпопадват, което някак си ме води до представителна на една славянска северна нация, чиято женска половина успешно се имплементираше в България посредством брак.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.