Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Грипна ваканция. Няма кой да гледа детето. Връчват го на баща му и като чува, че ще ходи с тате на работа, момченцето грейва като слънце. След 30 мин. в офиса, малкият започва да реве. Целият офис се събира да го успокоява.
- Какво, бе, сине, какво стана?! - пита бащата.
Детето през сълзи, хлипайки:
- Къде са всички палячовци, с които ми каза, че работииииш?!

_________________________________________________________

  • Харесвам 3
  • Смея се 16
Връзка към коментар

-В банката.
-Искам да изтегля педесет лева!
-На гише се теглят над двеста , по-малки суми- от банкомата отвън.
-Да , ама не си нося картата.
-Ами приберете се, вземете я и пак елате!
-Добре , дайте ми двеста лева.
-Ето , заповядайте. Нещо друго?
-Да , искам да внеса сто и петдесет!

  • Харесвам 6
  • Смея се 30
Връзка към коментар

Чувам в кафенето си говорят две дами и едната се оплаква:
И аз станах ЖЕРТВА на телефонни измамници.
Един ми каза:
“ще ти звънна“
...и не звънна…! 

  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Мъж се оплаква на приятел, че има вкъщи много хлебарки и не може да се отърве от тях. Приятелят му го посъветвал, вечер преди лягане, да обиколи дома си и във всяка стая, покрай ъглите, да казва "Няма нищо за ядене". Мъжът го послушал, направил това и си легнал.
По среднощ усеща, че някой му дърпа завивката. Отворя очи и гледа-всички хлебарки строени, а вождът им му казва:
-Хазаин, ставай да вечеряш, донесохме ти ядене.

 

**************************************

image.png.43706218fd098a1658aa928540774fe3.png

 

  • Смея се 17
Връзка към коментар

Гледам, в магазина - комплект за рисуване - 39 лева, а бутилка “ Джак Даниелс” - 40 лева.

И си викам: - Аз   за 1 лев, художник няма да стана....

  • Харесвам 5
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Чета във вестника заглавие:  "Австрия остави три дни без вода хиляди жители на Свищов"

 

Викам си, че Австрия е новата Норвегия, и подемам протестна кампания в социалните мрежи.

 

После гледам - то не било Австрия, ами авария

  • Харесвам 1
  • Смея се 18
Връзка към коментар
Преди 1 час, домосед каза:

Чета във вестника заглавие:  "Австрия остави три дни без вода хиляди жители на Свищов"

 

Викам си, че Австрия е новата Норвегия, и подемам протестна кампания в социалните мрежи.

 

После гледам - то не било Австрия, ами авария

Язък ти за кампанията:(((((

  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 9.11.2019 г. в 18:47, T.E.Lawrence каза:

FB_IMG_1573318007090.jpg

Истинска случка преди много години с познати в щатите.

 

Стоят си на маса някъде, а на съседната някакъв негър очевидно им хвърля непрекъснато око.

По едно време някой от масата нашенци казал:

- Тая маймуна какво само ни гледа!

А негърът казал на български:

- Аз не маймуна, аз учил в АОНСУ и харесва български език.

 

Какво извинения са паднали после ... 😄

  • Харесвам 4
  • Шок 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 36 минути , Zaro каза:

Истинска случка преди много години с познати в щатите.

 

Стоят си на маса някъде, а на съседната някакъв негър очевидно им хвърля непрекъснато око.

По едно време някой от масата нашенци казал:

- Тая маймуна какво само ни гледа!

А негърът казал на български:

- Аз не маймуна, аз учил в АОНСУ и харесва български език.

 

Какво извинения са паднали после ... 😄

И аз имам подобна случка  🙂

Преди еее... колко си там години, със сестра ми сме в Залцбург за пръв път, на гости на нейни познати за една седмица. И всеки ден, съответно, кръстосваме града във всички посоки, а понеже къщата на тези хора беше из един по-краен квартал, до центъра, ако не ни закара някой от тях, отивахме с автобус. И веднъж седим си ние в автобуса и си бърборим, а на предната седалка една жена току изпъва врат назад и върти уши. По едно време аз се изцепвам "Бе тая мадама какво опъва ушите, чунким ще разбере какво си говорим!" И тя се обръща ухилена и казва "Откъде сте? Отдавна не съм чувала български и ми е много приятно“. Оказа се, че била от Разград и малко преди да дойде "демокрацията" забегнала в Австрия да си търси късмета и се устроила в Залцбург. Много се сконфузих, чудех се как да й се извиня после.

 

И в Лондон съм имала подобна случка в автобуса - там пък в 23:30 през нощта се връщахме с една приятелка от миткосване из центъра и се чудехме къде трябва да слезем, за да се приберем в хотела (в Кройдън) и най-внезапно момъкът на седалката срещу нас на чист български ни упъти. Ама преди това се наслуша на женски глупости и коментари 🙂

  • Харесвам 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 10 часа, iaia_mama каза:

И аз имам подобна случка  🙂

Случай от наше село. На летище Ататюрк сутринта рано екипаж чакаме да дойде автобусчето да ни закара на самолета, за да работим . Спира един голям бус и от вътре се изсипва един екипаж от двама пилоти и 7-8 стюардеси. Личи, че са летяли дълго, защото имат уморен вид, но това не им пречи да са спретнати. Минавайки покрай нас един от механиците ги съпровожда с едно : "Мале п...о ще те скъсам!" Момата, за която се отнасяше изстреля " Е.и си майката, бе п.....с" и продължи. На нашето момче му падна ченето и цял ден гледаше не на фокус.

  • Смея се 14
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.