Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

преди 4 часа, AlexandraKo каза:

Да бе, да - ей сега ида от там -  ходих да проверя, за една пратка, която, за седмица е дошла от Китай, на 15 ноември. 
Давам номера, лелята рече, да си кажа името, че по- лесно. Провери в тефтера, няма. Аз пак напъвам - преди 12 дни...

Тя ми обясни, “че от пристигането в София, дорде се обработи и дойде при тях, можело и 20 денЯ да минели”....Та да си чакам...

E, вие сте добре. При мен такива пратки идват за 2 до 5 месеца, обикновено 3.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, neuromancer каза:

E, вие сте добре. При мен такива пратки идват за 2 до 5 месеца, обикновено 3.

А, много сме добре - от Китай до Бг за седмица, от София до Филибето - за две. Пощенските охлюви , нещо са се заплеснали по пътя:)))))))

 

Връзка към коментар
5 hours ago, AlexandraKo said:

А, много сме добре - от Китай до Бг за седмица, от София до Филибето - за две. Пощенските охлюви , нещо са се заплеснали по пътя:)))))))

Слабо известен факт е, че на "Български Пощи" дължим редица открития, например синьото сирене, оцета, стафидите...

  • Харесвам 5
  • Смея се 14
Връзка към коментар

Публикация в BG- mamma:
- Мили мами, имам нужда от помощ. Моето дете не яде месо. С какво да го заменя?
Отговор в коментари:
- С куче! Всички кучета ядат месо.

 

**********************

 

Телефонът в полицейски участък звъни.
- Ало.
- Ало, полицията ли е? Обаждаме се от женския манастир. Тук нахълтаха грабители, спасете ни моля..
- Ало, а кой се обажда?
- Как кой? Грабителите!

 

**************************************

 

Годината е 2048. Петгодишен син с майка си слушат реклама:
- Ефективен тренинг по бранд мениджмънт! Комуникация на бранда с потребителите. Генериране на аутсорсинг пулове. Мониторинг на дистрибуцията. Улица "Иван Вазов", 20.
- Мамо, а кой е Вазов?

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 12 часа, Георги Матеев каза:

А днес в клон на ДСК ме обслужи 22-23 годишна мацка 🙈 Накъде отива този свят...

Колежката вчера разправяше , че девойките от търговско-банковата в т.ч. и дъщеря й, са ги разхвърляли на стаж по банките 🙂 .

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 26.11.2019 г. в 17:34, stanislavpp каза:

DFEE778F-2C9E-4821-A1DA-D80AA1B522DA.jpeg

А едно време в отговор на шегата беше: 

"Мими Виткова на коктейл" 

 

🙂

 

ПС. вече е споменато, но и аз да си кажа. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
6 minutes ago, Coo said:

Паметта е къса. Гугълнах коя е тази Мими Виткова, за която говорите и с какво толкова се занимава понеже не разбирах шегата🤣 

Беше здравен министър.

Връзка към коментар
преди 6 часа, Coo каза:

Паметта е къса. Гугълнах коя е тази Мими Виткова, за която говорите и с какво толкова се занимава понеже не разбирах шегата🤣 

В някои лекарски кръгове Мими Виткова е известна и с това, че няколко месеца работила и диагностицирала на апаратура, която била очевидно неизправна.

  • Харесвам 1
  • Шок 2
Връзка към коментар

image.png.48541e44adc5d1a138026672775b79e2.png

 

It snowed last night...
8:00 am: I made a snowman.

8:10 - A feminist passed by and asked me why I didn't make a snow woman.

8:15 - So, I made a snow woman.

8:17 - My feminist neighbor complained about the snow woman's voluptuous chest saying it objectified snow women everywhere.

8:20 - The gay couple living nearby threw a hissy fit(1) and moaned it could have been two snow men instead.

8:22 - The transgender man..women...person asked why I didn't just make one snow person with detachable parts.

8:25 - The vegans at the end of the lane complained about the carrot nose, as veggies are food and not to decorate snow figures with.

8:28 - I was being called a racist because the snow couple is white.

8:31 - The middle eastern gent across the road demanded the snow woman be covered up .

8:40 - The Police arrived saying someone had been offended.

8:42 - The feminist neighbor complained again that the broomstick(2) of the snow woman needed to be removed because it depicted women in a domestic role.

8:43 - The council equality officer arrived and threatened me with eviction.

8:45 - TV news crew from sky showed up. I was asked if I know the difference between snowmen and snow-women? I replied "Snowballs" and am now called a sexist.

9:00 - I was on the News as a suspected terrorist, racist, homophobe sensibility offender, bent on stirring up trouble during difficult weather.

9:10 - I was asked if I have any accomplices(3). My children were taken by social services.

9:29 - Far left protesters offended by everything marched down the street demanding for me to be arrested.

By noon it all melted

Moral:

There is no moral to this story. It is what we have become, all because of snowflakes(4).

 

(1) Избухване, истерична реакция

(2) Дръжка за метла

(3) Съучастници

(4) Малко пояснение - с употребата на snowflakes има игра на думи. Освен снежинка, като жаргон тя означава обидчив човек, въздухар, такъв, който се взема прекалено насериозно, не търпи чуждо и противоположно мнение, който се чувства уникален и специален като снежинка (защото няма две снежинки, които да са еднакви), който смята, че светът се върти около него и му се полага специално внимание или отношение. Появява се от една фраза във филма "Боен клуб" с Брад Пит от 1996 г.

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар

Една вечер миналата седмица с приятелката ми си бяхме легнали. Страстите започваха да се нажежават, а тя внезапно каза: “Не съм в настроение, искам само да ме прегърнеш”.

“Какво ?! Какво трябва да значи това ?!?” – подскочих аз. И тя изрече думите, от които всеки мъж на планетата се опасява … “Ти не си на нивото на моите емоционални потребности като жена, така че аз не съм в състояние да задоволя твоите плътски желания на мъж“. На моя втрещен поглед тя отговори: “Не можеш ли просто да ме обичаш заради човешката ми същност, а не заради секса ?”

 

Осъзнавайки, че тази вечер няма да си го получа, се обърнах и заспах. Още на следващия ден си взех почивка и посветих времето си на нея. След прекрасен обяд отидохме на пазар в голяяям МОЛ. Обикалях с нея докато пробваше няколко скъпи парцала. Не можеше да се реши кой и харесва и затова и казах, че просто ще вземем всичките. Искаше и нови обувки за парцалките – да вземем по един чифт за всяка комбинация – бях отново ларж. Отидохме и до бижутериите – взе си чифт диамантени обици. Абе с една дума – беше на върха на щастието. Сигурно си е помислила, че съм на ръба на лудостта. Помислих си, че ме изпитва – поиска гривна за тенис, при положение, че изобщо не играе. Обаче аз я хвърлих в музиката – “Разбира се, скъпа”.

Беше пред оргазъм от възторг. Усмихвайки се и разтреперена от вълнение най-накрая каза: “Мисля, че това е всичко скъпи, хайде към касата”. Едвам сдържайки се, измрънках: “Неее мила, не съм в настроение”. Лицето и побеля, ченето увисна в недоизречено “КАКВООО?” И тогава додадох: “Скъпа! Просто исках да подържиш тези неща за малко. Ти не си на нивото на финансовите ми възможности като мъж, та да мога аз да задоволя твоите женски потребности от пазаруване“. И когато се изцъкли оня усмъртителен поглед, прибавих: “Защо не ме обичаш заради това, което представлявам като личност, а не заради нещата, които ти купувам?!”

 

"Очевидно и тази нощ няма да има секс”.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 13
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Скачайте на прИмоцията! Бъдете оригиналнин тази Коледа. 

 

dre.jpg.9b658e03e850ef3914be1dbbe3863dca.jpg

 

Това ми напомня тъжния факт, че на един басейн видях мацка с татуирани цици на гърба. Евала, то всяка може да си сложи силикон в циците, ама не всяка се е сетила да си сложи и на гърба 🤨 🤣

  • Смея се 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • 3 i
    • Брани
    • Христо
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.