Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

На 28.11.2019 г. в 4:58, AlexandraKo каза:

А, много сме добре - от Китай до Бг за седмица, от София до Филибето - за две. Пощенските охлюви , нещо са се заплеснали по пътя:)))))))

 

Поръчваме в неделя вечерта часовник за подарък. В понеделник сутрин пратката потегля от Лондон, по обяд е в София. И натам дирите й се поизгубват. Появява се в наш'то село към края на седмицата. Вярно, че сме в провинцията, ама все пак не е задморска...

Връзка към коментар

Това ми напомня на един друг за бялото:

Въпрос във форум: "Здравейте, канен съм на сватба. Разбрах, че се носи бяло. Някой може ли да ми каже по колко грама. Да не се излагам".

  • Харесвам 3
  • Смея се 18
Връзка към коментар

Предизборна кампания из македонския край. Агитират един дядо да гласува за тяхната партия:
- Кажи, дедо, що сакаш да ти дадем, като спечелим изборите.
- Е, па, едни м*де.
- Немой така бре, за що са ти?
- Да си ги чифтосам со к*рецо, дека ми го дадохте след миналите избори.

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

  • Харесвам 3
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Върти ми се из главата евентуално една зимна забежка към Будапеща, ама нека мине Нога година първо. Та по тоя повод се сетих - абе, знаете ли как се казват на унгарски "пчела" и "търтей"? Щот' ако не знаете да ви кажа де 😋
Значи, "пчела" е "б
е́ре мед", а "търтей" е "е@бе, не бе́ре мед".
... Майтап бе, Уили!  🤩 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 9 минути , T.E.Lawrence каза:

Парацетамолът вреди на черния дроб. 😄 

Ако се приеме като анални свещички, чернодробният метаболизъм се заобикаля и няма никаква вреда за черния дроб 😉

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар

Жена влиза в лекарския кабинет, където на смяна е един от новите лекари в поликлиниката. След не повече от 3-4 минути жената изскача с писъци от кабинета и побягва по коридора. Един от по-старите лекари я спира и пита какво се е случило. След като изслушва историята й, лекарят я отвежда в кабинета си и й казва да седне, и да почака докато се върне. Старши лекарят веднага отива в кабинета при младичкия доктор и се развиква:
- Какво става с тебе бе, колега?! Госпожа Тери е 63-годишна, с четири големи деца и седем внука, а ти й казваш, че е бременна?!
Младото докторче продължава да си пише нещо и без да вдига глава пита:
- Спря ли да хълца?

________________________________________

 

Пернишка мъжка компания разпива. По едно време един от компанията иска съвет:
– Пичове имам връзка с омъжена жена, името няма да споменавам... Дали да продължа връзката или да сложа край? Само без глупави коментари, ако обичате!
След кратко мълчание, един от компанията проговаря:
– А бе, я че пребием моята за всеки случай...

_______________________________________________

  • Смея се 17
Връзка към коментар

Нощем хладилникът ме привлича много силно! Трябва да кажа на жената да махне магнитчетата от вратата му.

 

* лелеййй, като чета по магеланските къщи що магнити има... 😄 

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

След "Под игото" - "Бабо Мравке" на новобългарски:

 

- Госпожо, Мравке, накъде ще се локализираш?
- За хранителния си режим, био вещества ще си събирам. А пък ти, хитинов елемент, накъде със този етно инструмент?
- Аз отивам на ивент. Виж Калинката намери си един глупак и във фейса, статуса смени си с „брак“.
- Хм, знам, че там ще пиеш и абсент и ще бъдеш COOL и дзен! А, кога прогнозата се усложни, какво ще консумираш ти, кажи.
- Срам не срам, когато сняг запръска, ще поискам лизинг от твоята зърнена закуска.
- Аз пък ще те срещна с негативен вот, стар пасивен идиот.
(скромен превод Румен Стефанов)

 

78415999_2654733731236314_6308774132771192832_n.jpg.f8879131213ced32526d5645c9672676.jpg

  • Харесвам 4
  • Браво 3
  • Смея се 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
На 19.11.2019 г. в 11:02, AlexandraKo каза:
От форума на "Бг мама":
- Излязох на детската площадка и там какво!? Играят Киара, Даяна, Майкъл, Дженифър, Джордж, Ричард, Кристофър, а аз, простата разхождам един Йордан!

Мдаа, в някои махали пък Рамбо си играе с Роки и Елвис...  🙂🙂 

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Iliyan Minchev
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.