Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

преди 1 час, Боян Димитров каза:

Гучи с нов бутик в Мордор

 

430074905_7292778054135879_1855830883873

Ако не беше надписа, бих се заклела, че този бутик е в широкия център Люлин.

А ако не беше този приличен тротоар отпред, бих се заклела, че е в някой български черноморски град. 😉 

  • Харесвам 3
  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 7 часа, Coo каза:

А ако не беше този приличен тротоар отпред, бих се заклела, че е в някой български черноморски град. 😉 

Точно! Тротоара много убав, нямаме тука такива 🤣

Връзка към мнение
преди 6 минути , marycap каза:

417480676_10229075212619271_8137394250119657944_n.jpg

В интерес на истината, наскоро ми се наложи да ползвам БДЖ и пристигна в София 2 минути преди разписанието си... Бях шокирана.

  • Шок 2
  • Браво 1
  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Един човек отишъл да се подстриже. Докато действала с ножиците, фризьорката го попитала как ще прекара наближаващите празници. 

Човекът споделил, че ще пътува до Рим.

– В Рим? Защо пък всички ходят там? Там е претъпкано – не можеш да се разминеш от туристи. А с какво ще пътувате? – попитала фризьорката.

– Купихме си билети от авиокомпанията "Хвърчим Високо"' дадоха ни голяма отстъпка.

– Какво? Ще пътувате с "Хвърчим Високо"?! – възкликнала фризьорката – Това е ужасна компания – раздрънкани самолети, намръщени стюардеси, полетите им винаги закъсняват… А къде ще бъдете настанени?

– Резервирали сме стая в хотел "Хъркаме Тихо" – в центъра на града.

– Чувала съм, че това е най-лошият хотел в Рим – стаите са малки, обслужването лошо, а цените – убийствени. И какво ще правите в Рим?

– Ще разгледаме Ватикана и може би ще видим Папата.

– Ама че сте забавен – разсмяла се фризьорката – Освен вас още милиони хора се надяват да го видят. И да го видите - ще е толкова отдалеч, че все едно не сте го видели… Желая ви късмет все пак.

  След месец човекът отново отишъл да се подстриже и, разбира се, фризьорката го попитала как е прекарал в Рим.

– Беше чудесно! Летяхме точно по разписание със съвсем нов самолет. Получи се така че ни преместиха в салона за бизнес-класа. Храната и виното в Италия много ни харесаха. А хотела надмина всичките ни очаквания – преди месец е завършила реконструкцията му, за която са похарчени $ 25 млн. И няма да повярвате… поради някакво дублиране в резервациите се получи така, че ни настаниха в президентския апартамент без доплащане.

– Е радвам се… – казала фризьорката, усмихвайки се невярващо. – Ама Папата сигурно не успяхте да видите.

– Няма да повярвате, какъв късмет имахме. Докато се разхождахме из Ватикана, при нас дойде един служител и ни каза, че Папата желае да поговори с някои обикновени посетители. Последвахме го в един кабинет и, представяте ли си, след минута Папата влезе и ми протегна ръка. Аз го поздравих и разменихме няколко думи.

– Наистина ли? – скептично промърморила фризьорката – И какво ви каза Папата?

– Той попита: “Кой ви подстрига така ужасно, чадо мое?!”

  • Харесвам 2
  • Смея се 20
Връзка към мнение

Преди малко на Security на Gatwick airport ми направиха толкова щателна проверка, че взех да се препотявам, че верно ще намерят нещо :)

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • maiags
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.