Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

- Какво искаш за 8-и март?

- Изненадай ме!

- С какво да те изненадам?

- Не знам, ама като го видя да кажа - Уау! Лексус!

  • Харесвам 16
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

 

- Какво искаш за 8-и март?
- Изненадай ме!
- С какво да те изненадам?
- Не знам, ама като го видя да кажа - Уау! Лексус!

 

 

- Скъпи, с какво ще ме изненадаш за 8 Март ?

- Харесваш ли Барселона ?

- О, да - пясъкът, морето, храната, архитектурата ...

- А , Париж ?

- Разбира се - атмосфера, Шанз-Елизе, Лувъра ...

- Чудесно -  8 Март , 21:45ч. БАРСА - ПСЖ по bTV Action.

 

:biggrin: 

.........

P.S. То и първият мач в Париж стана хубав празник (бележката моя)  :lol: 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Жена ми поиска за 8 март да й купя нещо лъскаво, което вдига от 0 до 100 за 5 секунди. Взех й кантар.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Разбирам младите момичета, които изпитват неистово влечение постоянно да се снимат по тоалетните на заведенията. Когато до 18 годишна възраст си бил с външна тоалетна, попаднеш ли най-ненадейно в мраморна такава, културният шок е неудържим!

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Сутринта в автобуса пътува жена и говори по мобилния:
– …и представи си, Миче, влизам в спалнята ни, а там той със съседката се търкаля на нашето легло, на пръсти се изнесох и отидох в спалнята и взех…О, Миче, спирката ми, като си тръгна от работа в шест ще ти доразкажа.
Шест вечерта. Същата жена се качва в автобуса, а вътре седят същите хора, един мъж се качва запъхтян:
– Не съм закъснял, нали?
Поглежда жената и казва:
– Какво чакаш? Звъни на Мичето.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

-Тъй, тъй, Цоне - подхвана Станка -жена като надвий мъжа си по свой каприз, хаир нема от него. Моят убостник, Стоенчо, взе една отрепка, жив скелет у парцал беше като доди, ама сега да я видиш, сама половината одая заема. Като роди кво чудо ши става не ми стига ума. Пък капризна, махнаджийка, до немай къде.....Се за гиздило мисли, в огледалото са дзвери, квит дрешки види у другите, се врънка и тя да ги има.
От миналото лято като заяди Стоенча - кожух, та кожух. Бре, с тоя лаф ляга, с него става. Не мирясва..Бръмнала му главата, навила го като на масур и на пружина...
Доди той при мене, върти са, чеши са по главата проста, глади брада някак си неспокойно...
Иска нещо да ми рекне, ама не посмява. Накрай изплю камъня под езика дет толкоз време го задържа.
-Мале-дума-кравата да продадем, на Нанка кожух да купим!
-Бре, Стоенчо, викам мама, как ши я продаваш кравата? Тя всинца ни храни.
Не, та не, ше я продадем.
Аз не рача, не ми са прежалва...Да, ама...Стоенчо болен легна...от нерви.
-Бре, викам си, отиде ми хубавото чедо. Накрая кандисах. По-добре кравата да продам, отколкото чедото си курбан на оня там горе да дам.
С парите от кравата купиха кожух. Стана по кефа на оная урунделка ниедна. Ама, то какъв кожух, сестро, таквоз нящо ни си виждалаааа. Космите му дълги като повесма и едни такива рошави и прошарени като на пенсионирана самодива. Пък тя, колкото дебела, кожуха триж по дебела я прави, цялата одая заема барабар с плочника отвън...
-Стоенчо, сине - му думам насаме, защо зяноса хубавата крава, за тоя кожух от таласъми?
А той, горкинкият свива рамене.
Та, туй съм разбрала в тоя живот, мъж влезе ли под чатала на жена си, хаир нема от него.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Мъж с обратна ориентация пита в аптеката:
- Извинете имате ли Трибестан?
-Да отговаря аптекарката, ще вдигаш самолета ли?
- Не, днес ще се возя.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

- Добър ден! Какво ще поръчате?
- Аз ще искам едно лате макиато.
- За мен плодов коктейл асорти!
- За мен едно ябълково смути...
- А за мене голяма БИРА, четворка кебапчета и трима нови приятели!

 

17201011_695562120615018_470463738128428

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

post-883-0-67888000-1489312200_thumb.jpg

Татко миел съдовете, сифона го засмукал и го изхвърлил във ваната на съседите, докато съседката се къпела…
Поне така каза на мама.

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.