Прескочи до съдържание

Привет и от мен!


Травеолани

Препоръчани мнения

Здравейте пътешественици! Днес открих този чудесен форум и се надявам тук да открия и да споделям с вас полезна и практична информация.

 

Била съм в 20 държави на два континента (Европа и Северна Америка). В момента съм много запленена от Южна Америка и искам да отида в Перу, но тази моя мечта няма да се осъществи в близките 2-3 години.

 

Постоянно правя планове за следващите ни пътувания. Имам чувството, че не пътувам толкова много колкото ми се иска. Искам да посетя толкова много места по света и поради тази причина не обичам да повтарям дестинации (освен ако не се налага). Единственото място където искам да се връщам често, и което много ме привлича, е Калифорния.

 

Имам въпроси относно предстоящото ни пътуване, но първо ще потърся отговорите във вече съществуващите теми.

 

Поздрави и приятна и успешна седмица!

 

:)

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Имам чувството, че не пътувам толкова много колкото ми се иска. Искам да посетя толкова много места по света

:)

Мисля, че изобщо няма да сгреша ако кажа, че това чувство го има всеки тук. И ни преследва доста натрапчиво (виж темата с Предстоящите пътувания, както ти писаха, и ще се убедиш).

Дори и тези, които рядко се заседяват и остават без пътуване за повече от месец, и на тях им се струва, че може още. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, писах в другата тема. Още търся информация из форума и може би ще пусна отделна тема скоро, но първо искам да съм сигурна че съм изчела всичката налична информация тук :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре дошла! Този форум бързо увеличава списъка с мечтани дестинации, а за Перу ще получиш много информация.  :)

 

Благодаря, Теди! О, няма начин да не добавя още някоя дестинация.

 

А Перу ми е малко болна тема, защото така се бях настроила да ходя там и бях започнала да планирам, но реших, че няма да се чувствам комфортно без мъжа ми относно безопасността и се отказах засега. Надявам да успея скоро да го убедя да дойде с мен. Той въобще не иска да ходи там и знам, че няма да му хареса Перу като държава и затова не бях много настоятелна...

Редактирано от Травеолани
Връзка към коментар

Благодаря, Теди! О, няма начин да не добавя още някоя дестинация.

 

А Перу ми е малко болна тема, защото така се бях настроила да ходя там и бях започнала да планирам, но реших, че няма да се чувствам комфортно без мъжа ми относно безопасността и се отказах засега. Надявам да успея скоро да го убедя да дойде с мен. Той въобще не иска да ходи там и знам, че няма да му хареса Перу като държава и затова не бях много настоятелна...

 

Кажи на мъжа ти да си хареса някоя съседна на Перу държава и ще го убедиш да направите 2 в 1 ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Кажи на мъжа ти да си хареса някоя съседна на Перу държава и ще го убедиш да направите 2 в 1 ;)

Той въобще не иска да ходи в Южна Америка (единствено в Бразилия сигурно), но се надявам много в близко бъдеще да успея да го убедя за Перу :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.