Прескочи до съдържание

Андалусия по нашият си начин- ден по ден. :)


Тони

Препоръчани мнения

Тони, страхотни снимки.

 

Така ми е на сърце тази Андалусия. Но аз в Испания не съм стъпвала. Може би трябва да я отпочна с Барселона.

Пожелавам си го догодина, само живот и здраве. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Обожавам Барселона, за това не отказах отново минаване през нея, било то и за два дни. Обожавам и Мадрид, но всъщност за мен Валенсия е града, който остави невероятно впечатление...Макар първата ми Испания всъщност да беше Барселона.

 

Давай поред, мисля, че няма да сбъркаш. :)

Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Страхотен материал, който Възбуди  у мен някои въпроси :lol:, но... какво става след хотела в Алхесирас (мисля да го запазя, тъй като планувам ден в Гибралтар), историята защо мълчи? Ни Африка, ни инфо за обратния път до Барса, нещо аз ли се обърках - колко дни в Мароко....

 
Връзка към коментар

Следваше фери...6 дни в Мароко , после полет от Фес до Барселона. От Барселона имам само снимки, тъй като ми е поредно пътуване до там го давахме лежерно...прескочихме доста от обичайно посещаваните места, защото вече сме били и така...

 

Относно хотела- абсолютно за, няма да сбъркаш. Не очаквай лукс обаче, типичното плажно хотелче е, в което си ходиш бос и с пясък из вътре. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Следваше фери...6 дни в Мароко , после полет от Фес до Барселона. От Барселона имам само снимки, тъй като ми е поредно пътуване до там го давахме лежерно...прескочихме доста от обичайно посещаваните места, защото вече сме били и така...

 

Относно хотела- абсолютно за, няма да сбъркаш. Не очаквай лукс обаче, типичното плажно хотелче е, в което си ходиш бос и с пясък из вътре. :)

За тези 6 дни - снимки няма, в смисъл.... как така?

А за хотела, наистина изглежда супер, пише че предлагат закуска срещу доплащане - каква е, ако сте пробвали?

Благодаря.

Връзка към коментар

Ето снимките от трите града- Рабат, Маракеш и Фес.http://magelanci.com/gallery/category/26-%D1%81%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D1%84%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0/

 

Закуска не сме ползвали и не мога да дам никакво мнение. :)

Редактирано от Тони
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 5 месеца по-късно ...

Аз след година се сетих, ама ето малко от нашите снимки събрани на едно място. :)


И тези от Мароко

Редактирано от Тони
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.