Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

 Голям цирк, голямо нещо 😃

Крави се запътиха към Терминал 1, ще летят с Wizz Air СНИМКИ.

111.jpg

Стадо крави, достолепно провиращи се между коли и хора, бяха забелязани в столицата. Домашните говеда съвсем необезпокоявани се придвижваха към летище София, препречвайки движението на превозните средства. Някои по-възпитани от тях се движеха по тротоара, за ужас и на без това стресираните столичани.

"Мисля, че ще летят със WIZZAIR", предположи един от тях, но шегата му не се стори хич забавна на потребителите в Мрежата.

Крави се запътиха към Терминал 1, ще летят с Wizz Air СНИМКИ

За щъкащи из улици, магистрали и градски градини домашни животни сме писали нееднократно. И няма никакво значение горките говеда дали са избягали от стопанина си, или просто въпросният стопанин е достатъчно безотговорен и е решил да ги пусне сами да стигнат до Терминал 1 и да си "хванат" полета. 

Ако преди това не се появят като герои в криминалните хроники...

 

Много се чудех дали да не я пусна в темата на wizz 😇

  • Смея се 8
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Иван Попов каза:

 Голям цирк, голямо нещо 😃

Крави се запътиха към Терминал 1, ще летят с Wizz Air СНИМКИ.

111.jpg

Стадо крави, достолепно провиращи се между коли и хора, бяха забелязани в столицата. Домашните говеда съвсем необезпокоявани се придвижваха към летище София, препречвайки движението на превозните средства. Някои по-възпитани от тях се движеха по тротоара, за ужас и на без това стресираните столичани.

"Мисля, че ще летят със WIZZAIR", предположи един от тях, но шегата му не се стори хич забавна на потребителите в Мрежата.

Крави се запътиха към Терминал 1, ще летят с Wizz Air СНИМКИ

За щъкащи из улици, магистрали и градски градини домашни животни сме писали нееднократно. И няма никакво значение горките говеда дали са избягали от стопанина си, или просто въпросният стопанин е достатъчно безотговорен и е решил да ги пусне сами да стигнат до Терминал 1 и да си "хванат" полета. 

Ако преди това не се появят като герои в криминалните хроники...

 

Много се чудех дали да не я пусна в темата на wizz 😇

Ето сега разбрах защо получих снимка от КАТ за превишена скорост точно от този участък.
Просто хората се грижат едновременно и за животинките, и за мен, а аз нарушителят летя с космическата скорост от 59 км/ч! 🚀🚀

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 8 часа, tolysgg каза:

Ето сега разбрах защо получих снимка от КАТ за превишена скорост точно от този участък.
Просто хората се грижат едновременно и за животинките, и за мен, а аз нарушителят летя с космическата скорост от 59 км/ч

Мдаа, така е. Трябва да се грижим за опазването на рогатия биологичен вид. 😆 Друг е въпросът там ли му е мястото. По-скоро ме интересува дали ще има санкции за собственика на добичетата? Или, както винаги се действа като водата - по пътя на най-малкото съпротивление. 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
На 2.04.2023 г. в 22:21, tolysgg каза:

Ето сега разбрах защо получих снимка от КАТ за превишена скорост точно от този участък.
Просто хората се грижат едновременно и за животинките, и за мен, а аз нарушителят летя с космическата скорост от 59 км/ч! 🚀🚀

Ама ти внимавай,че този участък е бил доста опасен с тези животни 😄 но и ако знаеш колко е 59 км, просто колко бързо си карал само..... 😄

Ако си с хубава кола, просто не се усеща скоростта, дори и 100 да караш, пак не се усеща, а ти сега за 59 км. 

Ако не ме лъже паметта след това кръстовище следваше бул. „Брюксел“, дано да не бъркам само....  

 

преди 15 часа, дядо Пепи каза:

Мдаа, така е. Трябва да се грижим за опазването на рогатия биологичен вид. 😆 Друг е въпросът там ли му е мястото. По-скоро ме интересува дали ще има санкции за собственика на добичетата? Или, както винаги се действа като водата - по пътя на най-малкото съпротивление. 

Почти съм убеден, че няма да има санкции за собственика 🙃

  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Е те това е работа, да си отглеждаш вълк 🙃 вместо куче 😆

Баба отглежда кученце без да предполага, че това е вълк, след време крадци нахлуват в къщата… 

Тази история разказана в социалните мрежи в Русия се случва в малко отдалечено селце на север, в Сибирски район, където в покрайнините живеела възрастна, но силна старица, която с малката си пенсия успявала да се справя с домакинството и ежедневните нужди.

image.png.658a31d9f216f6f9f4f26c8e788cc325.png

Един ден ловци, които жената познавала, минали да я навестят, като бабата ги подслонила за през нощта, нагостила ги чай и очаквала с нетърпение да се наслади на интересните им истории.

Тази история разказана в социалните мрежи в Русия се случва в малко отдалечено селце на север, в Сибирски район, където в покрайнините живеела възрастна, но силна старица, която с малката си пенсия успявала да се справя с домакинството и ежедневните нужди.

 
За повече инфо тук.
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Никъде не мернах това във форума 😃

1634339.jpg

 

Какво ще кажете за снимката...... 🙄

 

Една снимка успя да взриви цялата мрежа в рамките на няколко секудни. Кадърът бе публикуван в голяма Фейсбук група, видя Sofia24.bg. Случката е от вчерашния празник - Цветница, тъй като столичанката от снимката носи върбови клонки в ръка.

Видимо ватманът е бесен, защото жената пресича неправилно. Ето и вълната от коментари, която последва:

Ей такива после в "Катастрофи в София" пишат как ватманите нарочно се засилвали да ги газят!

Горкият ватман, заради такива блейки страдат невинни хора.

Не виждам нищо смешно в коментарите ви, в реакциите ви.......повечето сте така, но никой не смее да си го признае

Докато в България няма солидни глоби за пешеходци така ще бъде.

Зела е здравеца и е безсмъртна!

Това е един невероятен боклук ……. и накрая някой ще трябва да го лежи!

Другият път и върбата няма да я спаси

Снимката е велика! Не знаеш дали е Неапол или София.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.