Прескочи до съдържание

Въпрос за booking.com


tonik

Препоръчани мнения

Аз да ви напомня - т,като за booking.com няма купони за остъпки, ползвайте кешбек сайтовете. На последната резервация си спестих 6% така.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Ако обаче съм от другата страна на барикадата бих си правил списък с такива резервации и после за тях  най-мизерните стаи  :lol:

 

Можем само да се радваме, че не си хотелиер  :P

Аз да ви напомня - т,като за booking.com няма купони за остъпки, ползвайте кешбек сайтовете. На последната резервация си спестих 6% така.

 

Ти кой кешбек сайт ползваш? Аз extrabux.com, но нещо не съм доволен от тях, много бавно рефрешват инфото.

Връзка към мнение

Последно topcashback. Обсъждахме темата преди да замина, ама къде беше ..

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ги бях запаметил някъде.

Колко време след това си получаваш процента ?

А когато резервацията е с незабавно плащане ?

Връзка към мнение

Май месец беше. Не помня да има разлика според вида на плащането.

Връзка към мнение

Подъл и комбинативен също като мен  ;)

Ако обаче съм от другата страна на барикадата бих си правил списък с такива резервации и после за тях  най-мизерните стаи  :lol:

à la guerre comme à la guerre! :biggrin:
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Мислех, че съм направила безплатна резервация в Букинг, но вече не съм сигурна.

Ето какво пише в резервацията ми и не знам какво ще се случи, ако я анулирам. Извинявам се за гугъл-превода.

Може ли помощ от приятел?

 

Предплащане 50 процента от общата сума да се поеме
по всяко време след датата на
резервация.
Разходите за
анулиране
до 18 март 2015 г. 23:59 [Брюксел]:
€ 0
от 19 март 2015 г. 00:00 [Брюксел]:
€ 127,50
 
Вие сте гарантирани резервации си с кредитна card.Part на плащането ще бъде взето от доставчика настаняване,
част все още не е платена.
50 процента от общата сума да се поеме по всяко време след датата на резервация.
Безплатна резервация. Booking.com услуги са винаги свободни, така че спестявате money.The настаняване доставчик
ще обикновено таксуваме картата за невъзвръщаем част на резервацията в рамките на 12
дни. Останалата част от сумата ще
бъде взето от доставчика настаняване, обикновено по време на престоя си, и те могат да блокира предварително средства от
тази сума преди пристигането си. Понякога доставчикът настаняване може да вземе пълно плащане при пристигането си. Във
всички случаи, резервацията ви е гарантиран.
Връзка към мнение

Я го дай в оригинал.

 

Имам подобна актуална резервация , но при мен условията са:

 

 
50 процента от общата сума може да бъдe таксувана по всяко време след резервацията.
Правила и условия за анулиране
Моля, забележете, при анулиране, изменение или в случай на непристигане, 50 процента от общата цена на резервацията ще бъдат изискани за плащане.
Таксите за анулиране или промяна на резервацията, ако има такива, се определят от мястото за настаняване. Вие заплащате допълнителни такси само на мястото за настаняване.

 

 

 

. Тия 50% си ги дръпнаха чак около 10 дни след резервацията :)

Връзка към мнение

Беше маркирана като безплатна....

Значи това "Разходите за анулиране

до 18 март 2015 г. 23:59 [Брюксел]:€ 0" 
е прах в очите, така ли?
Връзка към мнение

Ами пусни оригиналния текст, защото ми изглежда като безплатна анулация до 18 март, но с предплащане, т.е. те си взимат париъе и после ако анулираш връщат. Може и да не съм прочел внимателно

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Моята също беше маркирана като free cancelation , но при внимателен прочит го имаше условието за тия 50%.

Аз досега при букинг съм срещал поне 4-5 различни варианти и явно политиките на хотелите варират в много широки граници.

Връзка към мнение

Благодаря за лошата "новина". ;) Вече два пъти им пиша с въпрос, не ми отговарят и мислех да ги шкартирам.

Жалко, много жалко... Ще ми е обеца.

Връзка към мнение

Извинявам се в моя случай сега погледнах и пише "специални условия"

 

Дай линк към това място да прочетем как е ?

Връзка към мнение

Много благодаря!!! 

Ще дам линк, но блокираха. Днес не ми е ден. :mad:

Надявам се до 5-10 мин. да се оправят...

Връзка към мнение

booking.com  не работи вече поне два часа , при мен ли е проблема или нещо сайта се бъгна , Сайта зарежда но търсачката не работи 

Редактирано от Mitko
Връзка към мнение

Където има текст безплатна анулация има едно синьо кръгче с буквата i - като сложиш мишката там има подробна информация при анулиране, ако си на българската версия на букинга пише и на български - безплатно анулиране до два дни преди датата и по всеки време могат евентуално да си дръпнат 50% , които ще ги върнат ако анулираш до два дни, ако анулираш по късно си ги задържат

Връзка към мнение

Супер!!! Досега нищо не са дръпнали, значи всичко е наред? Дори имам време да мисля, ако евентуално хотелът отговори на въпроса ми!  :)

Мнооооого ви благодаря!!!

Връзка към мнение

Може да ги изтеглят във всеки момент , но ако анулираш спазвайки условията за двата дни ще ти ги върнат по картата :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Идеално ме устройва. Резервирала съм още един апартамент, но нова оферта. Вчера се появиха първите отзиви - прекрасни. Писах пак и на двата апартамента, който ми отговори - тяхна съм  :)

Още веднъж благодаря за съдействието!  :)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

В бързината днес резервирах хотел , който е без право на анулация. Веднага след като натиснах да потвърдя резервацията се усъмних че съм объркала датите и нощувките. Веднага писах на booking , за грешката за да я коригират , преди да са уведомили хотела. Възможно ли е, ако някой знае телефон и мейл на който мога да се свържа за да видя дали ще оправят проблема., да ми пише. Според вас имам ли шансове да не ми изгори плащането.

Връзка към мнение

Мерси , звъннах преди час два на тоя номер , пише че 24/7 работи , но уви ме прехвърля в сайт да си коригирам резервацията, но там пише, че ще ме глобят с цялата сума, което не ме устройва

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.