Прескочи до съдържание

Къде са най-красивите жени/мъже?


Препоръчани мнения

Понеже в една друга тема подхванахме този въпрос, реших да заложа нова тема да обсъдим въпроса спокойно :) Та мисълта ми е къде сте срещали най-красивите мъже/жени при вашите пътувания? То е ясно, че българите сме най-хубави и че мнението на всеки е много субективно, но все пак може да споделите опита си. Само едно условие има: все пак говорим за масата от местните жители, не за единични случаи на красива жена или мъж ;)

И така, от държавите, които съм посетил, най-много ми допадат жените в Словакия /на първо място с огромна преднина пред останалите/ и Румъния. Засега по мъже не се заглеждам, така че не мога да споделя мнение :lol:

Връзка към мнение

По принцип славянките са хубави. Споделям мнението на Хаяско за жените в Словакия, но добавям също Полша (конкретно Краков), Сърбия, Украйна (не съм ходил там, но достатъчно много от тях са идвали тук, и ги познавам като нация). Обаче с едно уточнение - в общия случай гореизброените са хубави до 30 години, и то максимум. След това изведнъж няма никой. 

При унгарките случая е на кантар - има и ослепително красиви жени, но има и големи вълци. И при тях са ставали големи природно генетични опити на кръстоски като по нашите ширини български, затова и има голямо разнообразие на всякакви красоти.

И тук идва ред на холандките и норвежките, сред които и млади, и на средна възраст, и около 50-те, се среща много по-голям процент симпатични, отколкото при жените на останалите народи.

 

За мъжете не мога да кажа кои са най-красивите, но мога да кажа кои са най-некрасивите, според мен - поляците. Получава се лек куриоз, че в Полша са едни от най-красивите жени, но същевременно и най-нехубавите мъже. Всичките са с много здрави масивни тела, но доста невзрачни (да не използвам друга дума) в лице.

 

Всичко това само за Европа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Българката е прекрасна жена докъм 35 г. После, благодарение на тежкия живот, който води и Мунчото, когото трябва да търпи, се сгромолясва и на 40 г. е запасняк. "Ох, младост моя, кога отлетя?"

 

Французойката, о-о-о, тази специална жена, умее да се държи, да се храни, да води разговор и тънко-тънко да се забавлява.

 

Италианката, о-о-о-о, макар и малко грозноватичка и с поувиснало средиземноморско дупе, е твърде добре облечена и с фризура, образована, тактична и своенравна, винаги правеща la bella figura, не прекаляваща с алкохола. Нали знаете, там разводът е доста скъп... И тази прелестна средиземномооооооорска невроза...

 

Норвежката, ако оставим крехките блондинки, то една могъща категория двуметрови жени сутрин хваща лоса и го тръшва на земята.

 

О-о-о, най-обичам малтийките: и те прасета като мен. Малий-й-й-й, много ядат тези ...

 

Мислите, че не съм прав? Ми застанете на "Плиска".

А знаете ли къде българките гледат най-страшно все едно си им изял супата. Да, познахте, пред УНСС.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

:D Ти сигурен ли си, че жена ти не чете тук? 

Ами нека да чете, да се образова :D Впрочем всичките тези случки ги знае наизуст, няма страшно :P

Връзка към мнение

Българката е прекрасна жена докъм 35 г. После, благодарение на тежкия живот, който води и Мунчото, когото трябва да търпи, се сгромолясва и на 40 г. е запасняк. "Ох, младост моя, кога отлетя?"

 

 

Лелеее, малко ми остава значи да се сгромолясам  :D

Връзка към мнение

Прасчо, що изпусна испанките - те приличат всички на коне в главите - дълги, върлинести, черни, с груби черти, ако не носеха фуста, в гръб или в профил ако им лепнеш мустачки, спокойно ще ги помислиш за Сеньор  :D

 

Ето типични испанки:

Corinne+Bailey+Rae+Performs+Concert+Madr

 

zumaia.iii.flysch-trail-mendi-lasterketa

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Чужденците ги наблюдавам предимно в България - едно, че не пътувам толкова много и друго, че не ги заглеждам като съм извън граница. Турците ми направиха впечатление обаче (младите турчета), че са доста поддържани....като че ли малко повече от необходимото. Иначе и за мъже и за жени на мен ми харесват израилтяните.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз съм за италианците. Особено жените, ами няма по-хубави!

А мъжовете им такива скипрени... Това в Северна Италия, разбира се.

Връзка към мнение

Ники, много си прав с испанките: то затова педерастията сред мъжете там е огромна. Това не е следствие само от мавърското гостуване.

Моята приятелка Мариа Анхелес има такава брада, че ми мяза на Гурко или Скобелев.

Сто пъти предпочитам пред някоя испанка доцент Пенин... :D

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Прасчо, що изпусна испанките - те приличат всички на коне в главите - дълги, върлинести, ... ако им лепнеш мустачки...

Кви дълги, върлинести, все едно не си виждал онези трътки по 1.55, с тела на изваяни...лозарски бурета. Иначе за останалото си прав. Някой нямат и нужда от лепване на мустачки, имат си ги натурално ;)

 

Ама пък са си страстни, запалят ли веднъж, голям пожар стават, не мога да им го отрека  :rolleyes:

Редактирано от wilks
Връзка към мнение

А в Южна Италия още си пазят синьорите, тъй както го описва Луиджи Пирандело, и едва сега едвам-едвам се еманципират.

Пък и чичо Силвио не остави читава италианка... палавник...

Боже, боже, колко грешки има в паметника на Гарибалди, на едноименния площад...

Връзка към мнение

Според мен най-красиви са българките и въобще не го казвам от патриотични чувства. Реално погледнато на Балканите живеят най-красивите жени. Харесвам много словенките, както и хърватките, но при тези две националности балканското отстъпва на славянското. Словачките и чехкините в голямата си част също са доста красиви, не мога да кажа същото за унгарките, може би полякините водят с една дължина, но и те като рускините бързо повяхват...

 

Италианките са друга порода. При тях е трудно да се каже кое надделява - природната красота или умението да се поддържат и обличат...

 

На другия полюс са испанките, но поне крачка пред абсолютните претендентки в моята класация гъркините - няма по-грозни жени от гъркините, вервайте ми...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Кви дълги, върлинести, все едно не си виждал онези трътки по 1.55, с тела на изваяни...лозарски бурета. Иначе за останалото си прав. Някой нямат и нужда от лепване на мустачки, имат си ги натурално ;)

 

Ама пък са си страстни, запалят ли веднъж, голям пожар стават, не мога да им го отрека  :rolleyes:

Сега, принципно, колкото повече тестостерон има една жена, толкова е по-страстна, нищо че може да има мустаци.

(Да уточня, че мъжки и женски хормони имат и двата пола, просто баланса е различен)

Връзка към мнение

Италия и за жени и за мъже - вървиш из улиците обграден от красиви хора, и то естествена красота.

Определено са изключително елегантни, няма значение дали са облечени за 100 или за 1000 евро.

Връзка към мнение

Сега, принципно, колкото повече тестостерон има една жена, толкова е по-страстна, нищо че може да има мустаци.

(Да уточня, че мъжки и женски хормони имат и двата пола, просто баланса е различен)

Не знам колко е романтично да си делим сутрин самобръсначките  :lol: , а вечер пред сериала да вие мустака като филип Тотю

 

Иначе типажът, който обобщава това е мексиканката Фрида Кало

 

frida_kahlo.jpg

 

fkimage.jpg

 

Frida-Kahlo.jpg

 

А също и Каролина Кало, аржентинката, която също е нещо като народен идеал

 

m-CAROLINA-GALLO-620x930c.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

крачка пред абсолютните претендентки в моята класация гъркините - няма по-грозни жени от гъркините, вервайте ми...

 

 

Вервайте му !!!  Нема такива "джувотни" с лица, порядъчно шпакловани с два тона кит и натруфени като мелби с евтини аксесоари!

Връзка към мнение

 

А също и Каролина Кало, аржентинката, която също е нещо като народен идеал

 

m-CAROLINA-GALLO-620x930c.jpg

Ама това не е ли Ейми Уайнхаус по-скоро :P

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.