Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Веднъж съм ги ползвал и останах потресен - по-слаб съпорт не съм срещал от бая време. Трябваше да променя датите на билетите, които бях купил, и им изпратих мейл. След 5 дни втори. След още няколко дни трети. Около 2 седмици след първият ми и-мейл им се обадих на посочения в сайта телефон, на който изненадващо никой не говореше български. След 20-тина минути обяснения и проверки ми откриха мейлите, но никой не ми отговори защо нямам отговор и реакция на тях. В  крайна сметка ми казаха, че до края на деня ще ми изпратят на пощата билети с новите дати и действително още на другия ден го получих.

Връзка към мнение

Благодаря за съветите и информацията :).

Снощи купих билетите през trip.bg. Днес проверих в сайта на Ал Италия и резервацията се вижда и е ок.

Единствено, че от trip.bg имам код за полет, с който търся в сайта на АИ и там ми показва друг код за моята резервация. Предполагам, че няма да е проблем при чекирането. Всъщност чекирането през сайта на АИ трябва да го направя, нали?

Връзка към мнение
преди 8 минути , jblaze каза:

 

Единствено, че от trip.bg имам код за полет, с който търся в сайта на АИ и там ми показва друг код за моята резервация. Предполагам, че няма да е проблем при чекирането. Всъщност чекирането през сайта на АИ трябва да го направя, нали?

 

 

Това е нормално. Няма да имаш проблем. 

Чекирането - в сайта на Ал Италия или на летището. 

Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...

търся билети София -Пунта Кана,и през trip.bg ми  излиза цена 2280 лв на човек на AirFrance, в сайта на airfrance билета е 2880 лв

За трима ни сумарно разликата е около 1800 лв. Датите са 24 дек-31 дек. Budjetair.com имат сходна цена на trip.bg/ със около 100 лв повече/Моля за съвет

Връзка към мнение
преди 50 минути , moli84 каза:

24 дек-31 дек

При мен излезе цена 2367/човек, но не това е същественото. Връщането с Air France e 33 часа, на 31.12, като 22 часа от тях са престой в Париж. Само по себе си това е чудесно, но ако не спите при приятели, хотел за Нова Година ще изяде всякакво спестяване от самолетните билети за конкретната дата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Вчера попаднах на оферта в трип.ком /не можах да намеря тема във форума за тях/ полет с Етихад от Истанбул до Мале за около 1000 лв ,но само със куфар 7 кг, в сайта на Етихад нямаше такава цена естествено. Всичко друго изглеждаже отлично,даже часовете наизлитане и кацане.Багажа видвх че струва 300€ за посока на човек,освен ако не се тръгне със 7кг и раница 😁

  • Шок 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.