Прескочи до съдържание

Игри и томболи за самолетни билети


Препоръчани мнения

Спечелете 2 самолетни билета до Тайланд с Катарците

 

Тази игра и по-рано беше пусната от някой друг, изглежда доста менте и за това махам линка. 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

2 самолетни билета от Еър Берлин. Играта важи от 01.04 - 01.05.16.

Играта не била свързана с покупка или услуга от въпросният сайт.

Що пък да не си пробвам късмета дет се вика ;-)

 

http://www.esky.bg/turisticheski-patevoditel/poleti/samoletni-bileti/kak-da-spechelish-dva-bezplatni-samoletni-bileta-do-berlin?Label=sm1&utm_source=sm1&utm_medium=post&utm_campaign=Discover_Berlin

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Привет, гледам, че в ето този конкурс името ми се мъдри сред спечелилите "89 х други награди". Има ли някой от вас също? И какви са тези награди и как се получават? Вероятно някоя рекламна тениска или ключодържател? http://new.esky.bg/konkurs/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И какви са тези награди и как се получават?

Не съм сред печелившите, но допълнителните награди са: брандирани одеяла, брандирани чаши, брандирани флашки 16 GB и ваучери за 10 Евро отстъпка от цена на полет, закупен от eSky.bg.

Ако не са се свързали още с теб, би трябвало скоро да го направят, за да ти поискат адрес за изпращане на предметната наградата по куриер, а ако си спечелил ваучер за отстъпка - ще ти го пратят по и-мейл.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Яничка, благодаря за отговора. Проверих във фейсбука им и пише, че ще се свържат по имейл, но засега нищо. Една приятелка също е спечелила, и с нея не са се свързали. Не е за наградата, а е приятно да знаеш, че са оценили творческото ти хрумване :D все пак се надявам да не е ваучера, наистина

Редактирано от seagull_29
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нова игра за два билета от KLM:

 

https://www.ifly50.com/en_bg/50

Благодаря много :) Записах се за участие. Късмет на всички пътешественици!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Как се записахте? Не намирам играта....

Скролваш, докато се изредят всичките дестинации и накрая излиза надписа

"Like your 5 favourite destinations and win 2 tickets!",

определяш 5-те си любими дестинации и готово.

Връзка към мнение

Още една игра за два самолетни билета:

 

http://ludiapateshestvenik.com/%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0/

 

Тази е за писатели.Условието е да се напише и изпрати статия,като могат да се използват и дадените  шаблони за всяка категория.

Връзка към мнение

10 евро отстъпка при поне 25 евро надценка на билетите е много силен подарък :)

 

Точно ваучер се оказа. Не съм им клиент и не мисля да го използвам. Ако някой случайно би искал да се "възползва" - с удоволствие ще му го преотстъпя. :)

Връзка към мнение

Точно ваучер се оказа. Не съм им клиент и не мисля да го използвам. Ако някой случайно би искал да се "възползва" - с удоволствие ще му го преотстъпя. :)

Жалко, надявах се твоята да е от другите награди...

Връзка към мнение

Жалко, надявах се твоята да е от другите награди...

 

И аз, тъй като колекционирам чаши от пътувания, на чаша нямаше да разсърдя. Но здраве да е. На приятелката, която също спечели - и на нея ваучер. А каза "ако е чаша - директно ти я давам, аз не ща чаши" :lol:

Редактирано от seagull_29
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз, тъй като колекционирам чаши от пътувания, на чаша нямаше да разсърдя. Но здраве да е. На приятелката, която също спечели - и на нея ваучер.

Престарали са се с ваучерите...

Връзка към мнение
Здравко Ангел

И аз, тъй като колекционирам чаши от пътувания, на чаша нямаше да разсърдя. Но здраве да е. На приятелката, която също спечели - и на нея ваучер. А каза "ако е чаша - директно ти я давам, аз не ща чаши" :lol:

И аз колекционирах чаши, ама прекратих, защото станаха много и след пътуването до Централна Америка се върнах с 8 чаши, защото си взимах от всяка държава по една, и тогава реших, че не може половината багаж да ми е с чаши. А пък и на някои места не можех да си намеря хубави и взимах някакви компромисни, само за да имам от съответната държава. Та моята колекция е от 50 и прекратих :)

Връзка към мнение

И аз колекционирах чаши, ама прекратих, защото станаха много и след пътуването до Централна Америка се върнах с 8 чаши, защото си взимах от всяка държава по една, и тогава реших, че не може половината багаж да ми е с чаши. А пък и на някои места не можех да си намеря хубави и взимах някакви компромисни, само за да имам от съответната държава. Та моята колекция е от 50 и прекратих :)

 

Едно към едно с моята втора мания (след картичките). Последно си взех една нищо и никаква от Шотландия, за която платих 10 паунда (24 лв. за грозна чаша), докато психологическата ми граница и отделения бюджет за това е 12-15 лв. :lol:  Не, че обичам да издребнявам, но мен ако питаха, бих казал, че не струва повече от чашите в китайски магазин тип "всичко по един паунд". Ама така е, като беше последния град в Шотландия, в който се спирахме. Един приятел ми казва, че съм "първа кипра на комерса" защото държах чашата да е с шотландското знаме. Но хората просто не разбират, някои неща са си просто мания и точка :blink: Като гледам колко застрашително расте обаче колекцията, мисля, че и аз в скоро време ще се откажа и ще наблегна на картичките още повече :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

не разбирам какво трябва да се направи след като се логнеш в сайта

Търсиш 6 снимки като част от пъзел са, те са безразборно разпръснати аз влизах във всички менюта и ги намирах, после като ги намериш те записват за участие в томболата, успех! Пъзелът е снимка на гръцка дестинация

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • terli
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.