Прескочи до съдържание

Дубай - Манила, 25€ *изтекла*


Препоръчани мнения

За съжаление от Манила почти за никъде другаде няма за едно песо, или са ги изкупили самите филипинци. Но все пак липсва таксата гориво, което не е малко.

Няма проблеми за сами жени.

И да кажа, че самите Филипини си заслужават. Защо ви е нещо друго. На мен ми трябва друго, че сега се връщам от там, гледам за Тайван е 130 Е отиване и връщане.

Още не се решавам и накрая ще взема да изпусна промоцията...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Мдаа, право казва Оги, каквото беше - беше. Той затова и сайта тръгна отново. При мен почти няма лаг при сърча вече. Ама и билети никакви от Манила за Ноември няма... 

Връзка към мнение

А местата? Не могат ли да се премахнат? С тях цената ми излиза двойна. Офф, явно от притеснение не знам къде да гледам, ама толкова пъти ме изхвърли тоя сайт, че ....ръцете ми треперят.

 

Видях! Извинявам се!

Редактирано от eloena
Връзка към мнение

Успях малко по-рано да взема 3 билета Дубай-Манила-Дубай, обаче като стигнах до резервацията на места в самолета и почнах да премахвам начислените суми за местата, ми позволи да махна само за полета на отиване. А за връщането какво ли не правих и не можах да махна резервацията на места...и така качи цената с по 7 евро на човек.

Надявам се в периода 21-29 септември да няма тайфуни, че....тамошните не са за пренебрегване. Някой ако е бил, нека каже как е по това време ситуацията.

Благодаря на Георги и Ошко за споделеното инфо!

Връзка към мнение

За Сидни не важи онова за 8-те транзитни часа, но къде го гледах??

Важи, стига да не е през нощта:

http://www.immi.gov.au/FAQs/Pages/do-i-need-a-visa-to-transit-through-australia.aspx

 

А, и без багаж трябва да пътуваш.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз на 36-тия опит (след като няколко пъти стигнах до плащане и ми даваше съобщение, че са ме изпреварили и са свършили местата) успях да се класирам накрая: 6-17ноември.

 

А за връщането какво ли не правих и не можах да махна резервацията на места...и така качи цената с по 7 евро на човек.

 

след като махнеш мястото за отиване после кликваш върху квадратчето с номера на мястото за връщане и ти излиза опцията remove seat  и за него

 

Благодарности на Ошко и на Георги! :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

И аз на 36-тия опит (след като няколко пъти стигнах до плащане и ми даваше съобщение, че са ме изпреварили и са свършили местата) успях да се класирам накрая: 6-17ноември.

 

 

след като махнеш мястото за отиване после кликваш върху квадратчето с номера на мястото за връщане и ти излиза опцията remove seat  и за него

 

Благодарности на Ошко и на Георги! :)

Дааа, и аз няколко пъти не успях да купя и вече за исканите от мен дати (ноември-декември)  места няма. Да вметна, че всичко се маха, ама с багажа излизаше по 66 евро, което пак си заслужаваше.  Иначе търсете ноември - декември. Другото е през дъждовния сезон и не е много приятно...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дааа, и аз няколко пъти не успях да купя и вече за исканите от мен дати (ноември-декември)  места няма. Да вметна, че всичко се маха, ама с багажа излизаше по 66 евро, което пак си заслужаваше.  Иначе търсете ноември - декември. Другото е през дъждовния сезон и не е много приятно...

Е, аз отначало се бях прицелил в едни дати края на ноември, началото на декември, ама както споменах - докато стигна до плащането и бяха свършили ..., и почнах да връщам за по-предни дати, докато не мина номера за началото на ноември.

Дано няма тайфуни ("с нежни имена") ;-)

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

И аз на 36-тия опит (след като няколко пъти стигнах до плащане и ми даваше съобщение, че са ме изпреварили и са свършили местата) успях да се класирам накрая: 6-17ноември.

 

 

след като махнеш мястото за отиване после кликваш върху квадратчето с номера на мястото за връщане и ти излиза опцията remove seat  и за него

 

Благодарности на Ошко и на Георги! :)

 

Това ли ти излиза 

Due to the high demand for this seat, we’ve confirmed the seat to the first guest who was able to settle the amount due. Please restart your booking and choose another flight.

 

Сега наново ли трябва да правя резервация?

Връзка към мнение

Това ли ти излиза 

Due to the high demand for this seat, we’ve confirmed the seat to the first guest who was able to settle the amount due. Please restart your booking and choose another flight.

 

Сега наново ли трябва да правя резервация?

На мен абсолютно това ми излиза, а като започнах наново, вече нямаше тази цена

Връзка към мнение

И аз на 36-тия опит (след като няколко пъти стигнах до плащане и ми даваше съобщение, че са ме изпреварили и са свършили местата) успях да се класирам накрая: 6-17ноември.

 

 

след като махнеш мястото за отиване после кликваш върху квадратчето с номера на мястото за връщане и ти излиза опцията remove seat  и за него

 

Благодарности на Ошко и на Георги! :)

е да, ама не стана, кликвах на мястото, после на remuve seat и не искаше да махне сумата, и това си е, успях само на отиването да я махна, рефрешвах, връщах се, наново цъках квадратчетата и не и не...запецна , накрая се отказах , защото и без това цялата сага продължаваше вече повече от половин час

Връзка към мнение

И при мен така! Октомври много ли ще е зле времето, че за ноември свършиха!

Да не те подведа. За мен не е добро, но..... всеки различно гледа на нещата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Георги, според теб за Нова Зеландия с избягване на Австралия до къде от Манила е по-добре - Хонг Конг или Токио в последствие?

 

Ако го мислиш с цел да стане по-евтино пътуване до НЗ едва ли ще е така. Пак, ако е въпроса в цената Токио - Австралия поне при пробно търсене за септември излезе по-евтино. Ама съм сигурен, че като направиш сметката с всички полети, нощувки и т.н. няма да се получи, Токио - Нова Зеландия беше 700 евро, директно от Манила може и да е по-евтино даже. 

Връзка към мнение

Според мен е важно кога отиваш във Филипините. Спомнете си какво се случи с мен и тайфуна.

Ето 2 сайта за времето

 

http://www.eastravel.co.uk/Philippines/BesttimetotraveltoPhilippines.htm

 

http://www.audleytravel.com/destinations/southeast-asia/the-philippines/when-to-go.aspx

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Задължително отчитайте и сезона на ураганите ,щото не е шега работа :)

Аз като Оги - Филипините си заслужават сами по себе си !

За Боракай или Пуерто Принцеса може да няма по 1 песо , но до есента със сигурност ще има поне няколко промоции да навържете вътрешните полети.

 

Мен ме притеснява , че не може да се планират отсега полетите до Дубай , а си е като котка в чувал какво ще им скимне на Wizz или Fly Dubai.

За връщането задължително планирайте нощувка в Дубай , щото може да стане голямо увисване.

Все пак това е Cebu Pacific , а не Lufthansa :)

Помня как ми се сви стомаха , когато по уредбата съобщиха как полета за Боракай се отменя за утре и отчаяните лица на западните туристи.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Аз да допълня: В момента все още има спорадични места до Австралия от Юли до Октомври, по-нататък не съм гледал.

Връзват се с уиз на отиване, примерно 11 Септември, тичане до другото летище в Дубай,пристигане на 12 по обяд, мотане 12 часа, излитане на 13 Септември в 00:15 за Сидни. Връщането в началото на Октомври, с престои в Манила и Дубай.

140 долара от Дубай до Сидни, останалото - колкото отпуснат от Уиз.

Полетите на ФлайДубай хич не се напасват с евтините на Себу, и си трябва спане в Дубай и в двете посоки.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има останали билети по 1 дирхам за първата половина на Октомври(отиване и връщане). Аз успях да се запиша от първия път,нямаше проблеми със сайта.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На печелившите честито. :)  Другата година въобще няма да правя планове, ще чакам грешки и това е.

Голяма евтиния си е.  Доста започнаха да стават вече подобни удари.

Никакви планове , само програми....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

То това не е грешка, а си е съвсем официална промоция. Това му е хубавото, че няма на някой агент да му скимне да отменя билети :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз успях на 10-я опит, но от края на ноември ми върза за края на октомври. Каквото, такова. Дано имаме късмет! Присъединявам се към големите благодарности!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Георги Матеев

След известно умуване се прежалих и си взех и билет за Сидни. Цена 240 лв. за Дубай-Сидни-Дубай ми дойде прекалено изкушаващо.

 

След 2-3 месеца почвам нова битка за австралийска виза. Ако пак ме отрежат загубата поне няма да е голяма и ще разцъкам 2 седмици само из Азия.

 

Да разширя благодарностите и към Oshko :)

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.