Прескочи до съдържание

Дубай - Манила, 25€ *изтекла*


Препоръчани мнения

И аз успях на 10-я опит, но от края на ноември ми върза за края на октомври. Каквото, такова. Дано имаме късмет! Присъединявам се към големите благодарности!

И аз взех за края на октомври, просто офертата наистина не беше за изпускане, пък от там може да прескочим до друго място   :) !

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Някой знае ли дали Уиз и Себу кацат на едно летище и дали 4 часа са достатъчни между полетите

 

За съжаление кацат на различни летища, а разстоянието между двете е значително (около 65 км).

 

Ако се ползва градски транспорт за връзка между летищата, и като се има предвид забавянето за паспортен/митнически контрол при кацане, според мен 4 часа ще са супер на ръба. Мисля, че единственият 100% вариант е такси, което обаче няма да е хич евтино.

 

Аз мисля да отида ден по-рано и да пренощувам в Дубай, не ми се рискува излишно. Намират се доста евтини хотелчета там.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

относно времето - като гледам в гугъл "филипини тайфун" и излиза, че последните 2 големи, особено единия- Хаян са през ноември и декември, изглежда не е чак толкова ясно кои месеци са по-препоръчителни от други, освен сигурния сух период януари-май.

Ще се наложи да стискаме палци за нормално време, а горките филипинци, те всяка година си ги търпят тези природни своеволия и си трайкат милите.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Е, и аз си купих от последните за септември. Моята цел ще бъде Тайван. За там е стотина евро и започвам да купувам, че може промоцията да се изпари. За Дубай си оставих по една нощувка на отиване и една на връщане.

Не  можах да издържа, цял ден вълнение и треперене за такава световна оферта. И понеже и аз съм в дъждовния сезон, ще пътувам сам и без багаж, та цената си е 25 евро.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Таксито между DWC и DXB е около 35 долара и е под час.

 

Алоо, че то полета от Дубай до Манила струва по-евтино  :O

 

Майтапът настрана, ако цената наистина е подобна в такъв случай таксито е идеален вариант.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Е, и аз си купих от последните за септември. Моята цел ще бъде Тайван. За там е стотина евро и започвам да купувам, че може промоцията да се изпари. За Дубай си оставих по една нощувка на отиване и една на връщане.

Не  можах да издържа, цял ден вълнение и треперене за такава световна оферта. И понеже и аз съм в дъждовния сезон, ще пътувам сам и без багаж, та цената си е 25 евро.

 

И аз оглеждам Тайван като втора дестинация от Манила (освен Сидни).

 

Само че тази цена май не е промоционална, а си е цяла година такава?

Връзка към коментар

Е, и аз си купих от последните за септември. Моята цел ще бъде Тайван. За там е стотина евро и започвам да купувам, че може промоцията да се изпари. За Дубай си оставих по една нощувка на отиване и една на връщане.

Не  можах да издържа, цял ден вълнение и треперене за такава световна оферта. И понеже и аз съм в дъждовния сезон, ще пътувам сам и без багаж, та цената си е 25 евро.

Колко плати за полетите на Wizz ?

Георги , Тайван е много близо и цената си. нормална за там :)

Връзка към коментар

относно времето - като гледам в гугъл "филипини тайфун" и излиза, че последните 2 големи, особено единия- Хаян са през ноември и декември, изглежда не е чак толкова ясно кои месеци са по-препоръчителни от други, освен сигурния сух период януари-май.

Ще се наложи да стискаме палци за нормално време, а горките филипинци, те всяка година си ги търпят тези природни своеволия и си трайкат милите.

Аз като прегледах набързо ми излизаше, че сезонът на тайфуните е от юни до ноември, така че дали септември, дали октомври, дали ноември - май е все тая  :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Е те цял ден изкупуват офертата и почти нищо не остана .

 

 

Що разни американски тематични блогове го пишат като error fare при положение , че тoва си е съвсем нормална промоция ..,пълни лаици ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

http://www.cebupacificairx.com/

 

Дава да търсите цени за цял месец напред, и като си изберете дати - директно ви праща да резервирате. Язък, че чак сега го изрових от архивите. Няма Сидни, но може да се добави с малко пипане в сорса на сайта чрез "inspect element"

 

За андроид има приложение cebu pacific promotion alarm, което прави същото, само дето има всички градове.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

я кажете за тези flydubai каква е ситуацията, мен като дати по ме устройват, а и мисля с тях няма смяна на летищата. Ползвал ли ги е някой? Кога е по-добре да се резервира? Пускат ли промоции? Low cost ли са или..? Нищо не знам за тях...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.