Прескочи до съдържание

Дубай - Манила, 25€ *изтекла*


Препоръчани мнения

Аз се комплексирах окончателно във вашата компания - как ги правите тези тези планове, евалла на свободата ви! omg2.gif- и отивам да си ближа раните - лъжа, отивам да завиждам! amazed.gif. Няма се извинявам за офтопика wut5.gif

Връзка към коментар

Е те цял ден изкупуват офертата и почти нищо не остана .

 

Оф, верно беше голямо изкушението, току що успях да включа и Манила-Сидни-Манила за 100eur

Сега остава и виза да си изкарам ...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Поразгледах със сайтчето: Дубай-Манила има колкото щете билети. От Манила нататък е голямото разграбване, но все още има оферти.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ноември има до Макао за без пари, ако някой иска...

 

А също и до Бруней. Ето това бих си избрал аз :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

О, не, не би :) Питай cck защо....

Сайтчето работи с кеширани данни и дава малко фалшиви наличности, но поне е по-бързо за работа от истинския сайт.

Връзка към коментар

Честито на всички закупили със следващото видео :)

 

 

Това ми напомни видеото на Virgin Atlantic. Нищо, ама НИЩИЧКО не запомних - уж говоря английски, Беше си едно шоу. Което доказва май безсмислието на тия инструкции, щото случи ли се нещо, ай да не почвам...  :(

Връзка към коментар

Поразгледах със сайтчето: Дубай-Манила има колкото щете билети. От Манила нататък е голямото разграбване, но все още има оферти.

 

Сайтчето наистина не рефрешва бързо. Показва някои билети за по 1 песо, но като отидеш на cebupacificair.com и цената вече е стандартната. И все пак е по-удобно с него.

 

Ноември има до Макао за без пари, ако някой иска...

 

А също и до Бруней. Ето това бих си избрал аз :)

 

На кои дати ги видя Макао и Бруней за без пари?

Редактирано от Георги Матеев
Връзка към коментар

Ноември има до Макао за без пари, ако някой иска...

Аз уж гледах Макао за ноември, ама нещо не видях чак много евтини, ти на колко видя?

Сайтчето обаче май не рефрешва бързо. Показва някои билети за по 1 песо, но като отидеш на cebupacificair.com и цената вече е стандартната.

мдааа, и аз това забелязах ...

Връзка към коментар

На кои дати ги видя Макао и Бруней за без пари?

 

 

Аз уж гледах Макао за ноември, ама нещо не видях чак много евтини, ти на колко видя?

 

 

Затворих вече прозореца, не помня конкретни дати. Но и ноември, и декември имаше, особено за Макао. И аз в сайтчето, дето Макчо го даде гледах :) Част от единичките после излязоха и при прехвърляне към системата за резервиране на авиокомпанията.

 

И да кажа за ураганите на Филипините. Въпросът не е „кога“, а „къде“. Едно време като работех с колеги от Филипините и ги разпитвах за ураганите, те така казваха - а, тоя колега е от еди-кой си остров, там нямат урагани :)

 

По-лошото е, че ядат пържените картофи със захар :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз се комплексирах окончателно във вашата компания - как ги правите тези тези планове, евалла на свободата ви! omg2.gif- и отивам да си ближа раните - лъжа, отивам да завиждам! amazed.gif. Няма се извинявам за офтопика wut5.gif

E, Rainy, не се ядосвай, не си сама. И аз гледам билети Европа - Бразилия за нищо пари, ама обратно нямааа. Веднъж имаше някаква грешка с Royal Air Maroc, ама я изпуснах и по-добре, че голяма борба е било, пък и компанията не е цвете.

Връзка към коментар

E, Rainy, не се ядосвай, не си сама. И аз гледам билети Европа - Бразилия за нищо пари, ама обратно нямааа. Веднъж имаше някаква грешка с Royal Air Maroc, ама я изпуснах и по-добре, че голяма борба е било, пък и компанията не е цвете.

 

Аз не се ядосвам. Аз съм отчаянаааааааааааааааааааааа omg2.gif Акъла ми се взима как ги правите тези планове. Пък аз трябва да работя, мамка му. такавва свобода като вашата е само в мечтите ми. Ама се радвам че има хора като вас... И си обирам парцалите в ъгъла, само да ви чета... :) 

Връзка към коментар

Кое бихте предпочели за тридневна  разходка - Тайпе или Куала Лумпур?

 

Рейнито се тръшка, тръшка... И ей го - идва Фичо и кротко хвърля туба бензин в огъня  :biggrin:

Рейни, спокойно бе - и аз бачкам в момента :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Рейнито се тръшка, тръшка... И ей го - идва Фичо и кротко хвърля туба бензин в огъня  :biggrin:

Рейни, спокойно бе - и аз бачкам в момента :)

 

Евалла ви беееееее... Аз загубих говор и картина просто  :lol: Омитам се да се срамувам от завистта си насаме..  :angry:  :)

Връзка към коментар

Кое бихте предпочели за тридневна  разходка - Тайпе или Куала Лумпур?

 

Аз разглеждам Гуам за тридневната разходка. Много интересно звучи на първо четене :)

 

Вариант Б и на мен ми е Тайпе.

Връзка към коментар

Аз разглеждам Гуам за тридневната разходка. Много интересно звучи на първо четене :)

 

Вариант Б и на мен ми е Тайпе.

 

сега гледам че АirAsia имат добри цени за Макао

 

А Гуам с коя АК?

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хорааа, едно голямо благодаря за офертата. След многократно цъкане успях да резервирам двупосочен билет Дубай-Манила за периода 30/06 - 05/07 на космическата цена от 71 лева (включена застраховка ей така, за всеки случай). Честно казано, Филипините не ми влизаха в плановете, но при тази цена не можах да устоя. Сега остава въпроса с придвижването до Дубай. Уиз предлагат 29/06 - 06/07 за 375 лева. Как мислите, струва ли си тази цена? 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.