Прескочи до съдържание

Дубай - Манила, 25€ *изтекла*


Препоръчани мнения

Това май ще се окаже катарската промоция втори номер. След оня случай миналия януари, когато маса народ си купиха билети за Азия с катарците, това като че ли е второто масово пазаруване от тук. Южна Америка също се отчете с някой и друг билет :)

 

 

Някои хора ще чакаме промоции номер 3,4,5... пък току виж се появи нещо по поставените цели :lol:  Сега като си позапълнихте програмите надявам се няма да спрете да информирате за други интересни попадения?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някои хора ще чакаме промоции номер 3,4,5... пък току виж се появи нещо по поставените цели :lol:  Сега като си позапълнихте програмите надявам се няма да спрете да информирате за други интересни попадения?

 

Аз дори не съм си и помислял да се възползвам от тая оферта, обстоятелствата при мен са по-различни. Това не пречи да ми ври кръвта като видя нещо такова и да почна да разцъквам :)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

20.07-31.07 , 1.08-10.08 са останли по едно място

Ние с мъжо така и не се разбрахме кога ни е удобно докато снощи имаше и за октомври останали.

За Дубай не си взимайте още, особено за летните месеци цените падат до 99лв без членство. Миналия юни началото с членство и 20% промоция единия билет ми струваше 67лв!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

..и аз мисля ,че за Дубай има време...ще паднат даже, цените.

По мои наблюдения цените на Ъиз са най- изгодни около  45 дни преди полета.Преди и дслед това са по високи.

Ще чакайме и  20% отстъпка..

 

..иначе и аз мислих за варианта всеки ден нов хотел и нов град, но голямо пътуване ще пада.. разхода се вдига..пък и тези азиатските самолети..малко напоследък ме притесняват..

...другото което малко ме притеснява е , че паспорта ми изтича  на 21.03.216, а полета е 2.10.2015...т.е по-малко от 6 месеца.

 

дали се гледа взискателно?...може ли да ми създаде проблеми по границите?

Връзка към коментар

Виж изискванията за конкретната държава. Ако се иска валидност, има вероятност да гледат и да те спрат, дори да не е 100% пак няма смисъл да рискуваш. Проверяват на две места - авиокомпанията на чекина и после граничния контрол.

Примерно тук

http://magelanci.com/links/category/15-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8/

Информация от IATA

Връзка към коментар

Аз не се ядосвам. Аз съм отчаянаааааааааааааааааааааа omg2.gif Акъла ми се взима как ги правите тези планове. Пък аз трябва да работя, мамка му. такавва свобода като вашата е само в мечтите ми. Ама се радвам че има хора като вас... И си обирам парцалите в ъгъла, само да ви чета... :)

 

 

Ми що ти трябваше да бягяш от комунизЪма ? 

Глей как тук все си мрънкаме ама оцеляваме и кеф ни Бразилия , кеф ни Кариби или Австралия ... и най-вече когато си поискаме  ;)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Виж изискванията за конкретната държава. Ако се иска валидност, има вероятност да гледат и да те спрат, дори да не е 100% пак няма смисъл да рискуваш. Проверяват на две места - авиокомпанията на чекина и после граничния контрол.

Примерно тук

http://magelanci.com/links/category/15-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8/

Информация от IATA

Гласувам да се добави http://www.staralliance.com/en/services/visa-and-health/ в този списък :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз да благодаря на великите магеланци Ошко и Георги!

 

Взех си 2 за началото на октомври - 2.10-12.10

 

Разгледай раздела за Азия във форума. Има прекрасни теми за Япония и Филипини  , където ще научиш всичко което ти е необходимо и за да си направиш плана.

 

П.С. И мен ме сърбяха ръцете ама разума надделя. "Няма време" :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ми що ти трябваше да бягяш от комунизЪма ? 

Глей как тук все си мрънкаме ама оцеляваме и кеф ни Бразилия , кеф ни Кариби или Австралия ... и най-вече когато си поискаме  ;)

 

Вярно е, това ми е непостижима свобода - и непостижими дестинации. Със здраве да си ги ползвате :) Поздрави. 

Връзка към коментар

За дестинации не мисля  ... предвид африканските ти планове  :)

 

Едно е сигурно българинът съвсем не е оцелял , защото се е смял , а защото е гявол  :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Поразгледах със сайтчето: Дубай-Манила има колкото щете билети. От Манила нататък е голямото разграбване, но все още има оферти.

 

mac, скрипта е далеч от актуален. От снощи цикли на някакви полети за по 1 дирхам, които още снощи свършиха. 

Връзка към коментар

За без пара - толкоз :)

https://www.cebupacificair.com/Seat%20Map/seat_map_01272015v2.pdf

Тук ориентират горе долу къде има останали

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Охх, дразнители.. снощи едвам се стърпях да не го отворя тоя сайт, днеска вече и в пдф ми ги пускаш Мак-чо.. Бива ли така?

Вярвам,че ще има ощеее по-добра промоция и ние неуспялите да се класираме за тази, ще бъдем в следващата :lol: :lol: :lol: .

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

За дестинации не мисля  ... предвид африканските ти планове  :)

 

Едно е сигурно българинът съвсем не е оцелял , защото се е смял , а защото е гявол  :lol:

 

Нека първо ги случа, че е много разклатена лодката... За другото си прав. 

Връзка към коментар

Гласувам да се добави http://www.staralliance.com/en/services/visa-and-health/ в този списък :)

Ами то си е там, първия ред на тази страница http://magelanci.com/links/category/15-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8/

След реорганизацията е отишла малко в девета глуха и никой не ходи там. Евентуално може да го добавим във FAQ или като закачена тема във форума "Визи"?

Връзка към коментар

Аз май си финализирах пътешествието, полетите паснаха идеално като дати, времена и цени.

 

7 дни Австралия (живот и здраве ако взема виза)

2 дни Тайпе

2 дни Макао

1 ден Манила

+ транзит 1 или 2 дни в Дубай

 

Целият маршрут Дубай-Манила-Сидни-Манила-Тайпе-Макао-Манила-Дубай излиза изключително скромните 620 лв. Красота :)

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Аз май си финализирах пътешествието, полетите паснаха идеално като дати, времена и цени.

 

7 дни Австралия (живот и здраве ако взема виза)

2 дни Тайпе

2 дни Макао

1 ден Манила

+ транзит 1 или 2 дни в Дубай

 

Целият маршрут Дубай-Манила-Сидни-Манила-Тайпе-Макао-Манила-Дубай излиза изключително скромните 620 лв. Красота :)

И сега, като си подредил всичко и нямаш празно място в програмата, ако излезе полет от там до някъде за 50 цента какво ще правиш? :lol:

Ей, как яко се прецакваш с тези 620 лв. дето си ги дал . ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ами то си е там, първия ред на тази страница http://magelanci.com/links/category/15-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8/

След реорганизацията е отишла малко в девета глуха и никой не ходи там. Евентуално може да го добавим във FAQ или като закачена тема във форума "Визи"?

Моя грешка, видях, че пише IATA, и мислех, че е това: http://www.iatatravelcentre.com/home.htm , което е "официалното".

Връзка към коментар

Гледам, бързо си се справил :)  И то докато си джиткаш из Мароко май...

 

Е, то не беше нещо сложно, а и в хотела в Маракеш има изненадващо бърз интернет, който предразположи към ровене.

 

И сега, като си подредил всичко и нямаш празно място в програмата, ако излезе полет от там до някъде за 50 цента какво ще правиш? :lol:

Ей, как яко се прецакваш с тези 620 лв. дето си ги дал . ;)

 

Ще съм много доволен, ако винаги така се прецаквам :biggrin: Нека по-често има евтини билети, пък другото е лесно.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Към закупилите: как седи въпросът с отменяне на билети? Какви са им условията, проверихте ли? Връщат ли нещо или?

Връзка към коментар

Аз май си финализирах пътешествието, полетите паснаха идеално като дати, времена и цени.

 

7 дни Австралия (живот и здраве ако взема виза)

2 дни Тайпе

2 дни Макао

1 ден Манила

+ транзит 1 или 2 дни в Дубай

 

Целият маршрут Дубай-Манила-Сидни-Манила-Тайпе-Макао-Манила-Дубай излиза изключително скромните 620 лв. Красота :)

Всичките с Cebu ли ги резервира..?..много бърза организация, браво!..аз докато натаманя дните и те се изчерпаха евтините полети...ще го обмисля детайлно...дестинации и авикомпании.Предполагам ,че Тайпе и Макао си ги букнал, щото не си били да се запишеш..?

Връзка към коментар

Всичките с Cebu ли ги резервира..?..много бърза организация, браво!..аз докато натаманя дните и те се изчерпаха евтините полети...ще го обмисля детайлно...дестинации и авикомпании.Предполагам ,че Тайпе и Макао си ги букнал, щото не си били да се запишеш..?

 

Не, от тези допълнителните само Манила-Тайпе е с Cebu. Тайпе-Макао е с Air Macau, а Макао-Манила - с AirAsia.

 

Засега не съм ги букнал, проверявам опции за още 1-2 дестинации, но почти със сигурност така ще остане машрута и до довечера ще ги взема. Тарифите и на трите полета не са промоционални, така че няма да свършат бързо.

 

Много ми се искаше да отскоча до Гуам, но цената на билета е дразнещо висока, а и хотелите там се оказаха скъпи.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.