Прескочи до съдържание

Air Asia - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Имам едно питане по повод на промоциите на Air Asia.

 

До сега не съм летял с тях, а планирам полет между Коледа и Нова Година от Сингапур до Пукет и после на 01.01 от Пукет до Куала Лампур. Проверявам периодично от както вече съм си купил Билетите от България до Азия от преди месец и половина (т.наречените големи билети във форума), но за тези дати не виждам да има намаление, даже има увеличение.

 

Според Вас (ако имате наблюдение) през този период излизат ли промоции или да купувам сега, понеже сме планирали да караме Новата година в Пукет? 

 

Въпросните билети не изглеждат особено евтини - Сингапур - Пукет е 84 евро + таксата за обработка + багаж ще стане около 95-100 евро, а другия е около 60 + таксите сигурно 80 евро. 

Абонирах се за програмата за лоялни клиенти, защото явно ще започнат да ми пускат промоции и ще следя, но досега го пропуснах този момент.

От Сингапур със скай сканер видях, че летят и още едни евтини - Тайгър Еър, но във форумите нямаше добри отзиви за тях.

Ще чакам Вашите мнения по въпроса.

Благодаря Ви предварително!

 
Връзка към коментар

Никога няма гаранция, но моите наблюдения за натоварените отсечки в дните около Нова година са, че точно за тези дни обикновено няма намаления. Особено тази дата 01.01 януари Пукет до някъде си с Air Asia, 99,99% взимай докато още са двуцифрени. Бай дъ уей, традиционно цените на Air Asia до Сингапур са малко по-височки. виж по-добре Сингапур базираните лоу кост компании като tigerair по-добре. Аз съм летял с тях и нямам забележки. 

Редактирано от T.E.Lawrence
Връзка към коментар

Започна мега разпродажбата на air asia от октомври до май догодина за членове на BIG. От утре вечер и свободно за всички останали.

1. 32 $ добра цена ли са за ноември 2016 , на човек, Сингапур - Куала Лумпур ?

2. Как е по добре да се купят билети (имам в предвид входни/изходни такси) между следните дестинации: Сингапур , Куала Лумпур и Бали, като се има в предвид че Сингапур е първа и последна спирка?

Връзка към коментар

Трябва да пробваш и задаваш според какъвто е планът и възможност за промяна, защото промото не важи за всички дати и часове. Специално Сингапур - Куала Лумпур има страшно много полети дневно и на ниски цени, промото няма как да падне кой знае колко, но от тях към Бали може да е драстична разликата. Air Aisa дава като цяло по-добри цени между Куала Лумпур и Бали, отколкото между Сингапур и Бали. Между Сингапур и Бали виж също и Tiger Airways.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

1. 32 $ добра цена ли са за ноември 2016 , на човек, Сингапур - Куала Лумпур ?

2. Как е по добре да се купят билети (имам в предвид входни/изходни такси) между следните дестинации: Сингапур , Куала Лумпур и Бали, като се има в предвид че Сингапур е първа и последна спирка?

 

1. Нищо особено. Виждал съм билети наполовина на тази цена.

2. Няма значение. На излизане от Бали (Индонезия) ще те щавят. И в KL имаше такса, не се сещам каква беше, нещо дребно.

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте на всички :) Имам едно питане. Гледам билети от Да Нанг, Виетнам до Сием Реап, Камбоджа. Излиза ми през Куала Лумпур, но точно първият полет от ДН до КЛ излиза доста дебел - 80 евро с багаж. Вторият е 30 евро с багаж. Според вас 80 евро за първата отсечка ок ли е и дали да чакам по-евтини покрай промоциите? :)

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
Публикувано: (редактирано)

Тука нали имаше хора, дето лятос и наесен ще хвърчат от Куала Лумпур до Сингапур?

 

Ето ги евтините билети!

 

 

Kuala Lumpur -- Singapore    All-in fare from: USD 13.00    Travel period: 17 May 2016 - 24 November 2016    Promotion ends: 29 May 2016

Book Now »

 

И още доста има:

 

post-116-0-59162000-1463957278_thumb.jpg

 

 

А ако имате работа в Северен или Западен Сингапур :) (например да прескочите до Zoo-то или да се запишете студент в Nanyang Technological University) , можете да спестите някой лев и за 8 USD да летите до Johor Bahru, а оттам кротко пресичате границата пеш и с градския автобус - у Сингапур.

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
Публикувано: (редактирано)

Гарантирано ще имат намаления. А за SIN--KUL намаления има по всички авиокомпании в региона.

Редактирано от captain_oveur
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.