Прескочи до съдържание

Air Asia - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Аз да попитам - полета от REP до KUL излиза 78 евро без багажа от ноември натам. За октомври е двойно по-малко. Причината е, че е изнът сезон или просто другите дати са прекалено далеч и ще паднат и те?

 

Напълно съм наясно, че полетът в обратната посока е двойно по евтин, но аз пък искам да летя в тази. Планът ми е да почна с Тайланд и да свърша със Сингаруп, а не обратното.

Връзка към мнение

На всички ли ви излиза автоматично добавяне на Checked baggage 20kg?

Селектвам полет чианг май - сурат и на следващата стъпка без да ме пита добавя по 9 евро за багаж, няма и опция да го махна....

и да питам за момента това са цените на евентуалните ми полети:

банкок - чианг май е 33 евро с багажа

чианг май - сурат - 46 евро с багажа

Пукет - банкок - 27 евро с багажа

Добре ли са или да чакам евентуално тези промоции за които говорите?

Връзка към мнение

http://www.airasia.com/ot/en/promotion/20-percent-off-all-seats-all-flights.page

 

20% Off All Destinations

Booking Period: 11 July 2016 – 17 July 2016
Travel Period: 18 July 2016 – 24 November 2016

Travel Notes
- Advanced booking required.
- Fares are not available during peak period.
- Fares are available on selected fare classes only. 
- 20% off is applicable to base fares only.

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Пак са пуснали KUL--SIN за 13 долара. Пном Пен и Бруней - също за 13 (едната посока). За 30 долара до Банкок, за 50 - до Хонг Конг. Има и доста други дестинации. Период на пътуване - до април догодина.

 

http://www.airasia.com/ot/en/promotion.page?rr=rr2660804,rr2660804b&icid=iah238hpmba

 

post-116-0-64974200-1470822572_thumb.jpg

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Дани Магелани

Костов, предишният път като ти видях поста "олекнах" с 475 евро. Сега не разбрах КЛ или Филипините имаш предвид.

Благодаря, ще те следя!

И да се обадиш на сбирката, че имам да черпя.

Връзка към мнение

Костов, предишният път като ти видях поста "олекнах" с 475 евро. Сега не разбрах КЛ или Филипините имаш предвид.

Благодаря, ще те следя!

И да се обадиш на сбирката, че имам да черпя.

Имах предвид откриването на линия Куала Лумпур - Барселона през Истанбул (дано не се окаже партенка)
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Чудни сделки има от КЛ:
 

Бонгкок – 28 €

Ханой – 42 €

 

Хо Ши Мин - 22 €

 

Сием Реап – 23 €

 

Осака - 81 €

 

Токио - 109 €

 

Сеул – 100 €

 

Катманду – 81 €

Мелбърн – 116 €

 

Пърт – 47 €

Сидни - 116 €

 

Окланд - 150 €

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

дали скоро ще има промоция от Бангкок...дебна няколко билета за началото на ноември за Камбоджа ама се са по 45 eur отиване и връщане 65 eur ... дали да почакам или да ги вземам?
Полета  от Бангкок до Сием Реап ми показва, че има 3 места останали... и се чудя да купувам ли веднага или да почакам ...

Връзка към мнение

Точно свърши една хубава промоция в неделя. Това с местата сме го коментирали и друг път. Не отбелязват остававащите, а местата на тази цена, следващите са на по-висока вече. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

дали скоро ще има промоция от Бангкок...дебна няколко билета за началото на ноември за Камбоджа ама се са по 45 eur отиване и връщане 65 eur ... дали да почакам или да ги вземам?

Полета  от Бангкок до Сием Реап ми показва, че има 3 места останали... и се чудя да купувам ли веднага или да почакам ...

Купувай, аз така се чудих едни билети дали ще паднат под 13 € и накрая ги взех по 25 € .

Както някой каза, всичко в този живот е навреме :-)

Връзка към мнение

Абе, от миналата промоция някой взе ли KUL--SIN за 13 долара?

Минал се е. Пуснаха ги по 12.

 

post-116-0-06865400-1471861441_thumb.jpg

(На картинката горе са полетите от KUL.)

 

 

Както и много други хубави цени от Малайзия - ето ги: http://www.airasia.com/ot/en/promotion.page?rr=rr2850803,rx9140803,rx9140803b&icid=iah363hpmba

 

 

Освен това, за да не са капо останалите гости на Азия:

 

post-116-0-40533600-1471861654_thumb.jpg

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 9
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Нагласете се да е е за след Нова Година, дори може би след февруари. Тези големите им са  само за доста месеци напред.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За кой важи priority access-a?

 

От 4 ли? За членовете на тяхната програма "BIG". Можеш да се регистрираш за минути.

Връзка към мнение

От 4 ли? За членовете на тяхната програма "BIG". Можеш да се регистрираш за минути.

 

Ясно, мерси много. Зачудих се дали не трябва да имаш и някакви точки вече. Радвам се, че не :) Чакам с нетърпение.

Връзка към мнение

Добре, ще го направя това важно уточнение - има случаи, 1-2 пъти в годината, когато "Air Asia" пуска промоции на билети срещу наградни точки, като в предложенията им има много „цени“ от 0 (нула) точки. Това на практика означава, че се плащат само летищните такси. Ето ти един такъв пример - в тази тема е, но миналогодишен :)

Така че ако чуеш нещо за голяма разпродажба на билети срещу точки - има шанс да се облажиш. Най-често билетите за нула точки са от/към Куала Лумпур или от/към Банкок.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.