Прескочи до съдържание

Pegasus - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 21 минути , Argentique каза:

Никой ли няма да се похвали с нещичко интересно, което е взел? 🙂

Мисля,че е рано до ноември  и на другите промоции цените ще са по-добри

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 56 минути , dimitrov6 каза:

Мисля,че е рано до ноември  и на другите промоции цените ще са по-добри

За Air Baltic като купуваха ноември за август на никой не му беше рано. 🙂

Понеже навремето се назлъндисвахме на София-Кутаиси и никой не ни чака дълго, сега чак взех Истанбул- Тбилиси, Батуми-Истанбул за седмица в края на октомври до ноември, 46+27€. До Истанбул не ми пречи да се разходя, по-скоро до София ми е омръзнало вече.  🙂

  • Харесвам 8
  • Браво 2
Връзка към мнение

Полети Истанбул - София въобще няма за зимното разписание. Затова е рано. Поне на мен не ми показва. Ама има Анталия...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз си бях взел София-Кутаиси с W!Zz навремето, но докато дойде време за полета ми (8 месеца след купуването на билетите), спряха полетите 😄  И купих после доста скъпи билети на Пегасус Истанбул-Тбилиси-Истанбул, макар, че бяха и на промоция тогава ,но пак бяха към 175 евро двупосочен.

 

Някой купувал ли е билети с LIGHT версията, от 3 кг багаж? Дори не мога да преценя и да измеря 3 кг.. За един уикенд в Истанбул (или понеделник-сряда, че са най-удобни часовете) става ли? Ако човек е с яке, може да сложи в джобовете някои "тежки" неща като зарядно или течности (парфюмче+паста за зъби)? То да беше до 5 кг как да е, ама 3....  Иначе следващата стъпка (SAVER) е с 25 отгоре за Истанбул например, в двете посоки става 50 евро

 

 

 

434207975_3724658184519452_7363926019149880249_n.png

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Относно багажа. @само Рени ми даде идея за запълване на възглавница за пътуване с дрехи. Имахме стара надуваема, на която се спука вътрушността и вече няколко пъти я ползваме като допълнителна чанта на врата.😃

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 9
Връзка към мнение
преди 20 минути , Hakkâri Spor каза:

Аз си бях взел София-Кутаиси с W!Zz навремето, но докато дойде време за полета ми (8 месеца след купуването на билетите), спряха полетите 😄  И купих после доста скъпи билети на Пегасус Истанбул-Тбилиси-Истанбул, макар, че бяха и на промоция тогава ,но пак бяха към 175 евро двупосочен.

 

Някой купувал ли е билети с LIGHT версията, от 3 кг багаж? Дори не мога да преценя и да измеря 3 кг.. За един уикенд в Истанбул (или понеделник-сряда, че са най-удобни часовете) става ли? Ако човек е с яке, може да сложи в джобовете някои "тежки" неща като зарядно или течности (парфюмче+паста за зъби)? То да беше до 5 кг как да е, ама 3....  Иначе следващата стъпка (SAVER) е с 25 отгоре за Истанбул например, в двете посоки става 50 евро

 

 

 

434207975_3724658184519452_7363926019149880249_n.png

При добавяне на кабинен багаж 55 см след избор на Light (то само те бяха в промо вчера) цената беше 7€ на посока. Понеже не добавих, сега имам опция 12€ на посока за 20 кг чекиран (и други чекирани различни кг). Понеже сме двама души, това и ще взема впоследствие (и по време на резервация, и след цената е една и съща). 
Не се ли добави кабинен по време на резервация, после ми дава само чекиран.

За малко повече багаж вариант е възглавница от алиекспрес. :smile3:

 

Screenshot.png.db2ad1d0512f3425004e5fde028887db.png

 

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
преди 2 часа, Hakkâri Spor каза:

Аз си бях взел София-Кутаиси с W!Zz навремето, но докато дойде време за полета ми (8 месеца след купуването на билетите), спряха полетите 😄  И купих после доста скъпи билети на Пегасус Истанбул-Тбилиси-Истанбул, макар, че бяха и на промоция тогава ,но пак бяха към 175 евро двупосочен.

 

Някой купувал ли е билети с LIGHT версията, от 3 кг багаж? Дори не мога да преценя и да измеря 3 кг.. За един уикенд в Истанбул (или понеделник-сряда, че са най-удобни часовете) става ли? Ако човек е с яке, може да сложи в джобовете някои "тежки" неща като зарядно или течности (парфюмче+паста за зъби)? То да беше до 5 кг как да е, ама 3....  Иначе следващата стъпка (SAVER) е с 25 отгоре за Истанбул например, в двете посоки става 50 евро

 

 

 

434207975_3724658184519452_7363926019149880249_n.png

Аз купих, накрая на резервацията ти дава да избереш да добавиш багаж - чекиран 12кг за 8 евро или голям ръчен 10 кг мисля беше 10 евро, това на посока 🙂 Аз взех чекиран така, че ми излезе още 16 евро отгоре на LIGHT тарифата 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз взех един чекиран 20кг за 12 евро в посока, ще го използваме двама човека, така ми е по-удобно, вместо два отделни по-малки. Общо взето прилични са цените на чекирания багаж в сравнение с други нискотарифни. Иначе за мен тези 3кг изобщо не са опция - тя дамската ми чанта без да пътувам сигурно толкова тежи :-))).

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Завоалирано.прикриват реалната цена , защото залагам че >90 % от пътуващите добавят някакъв багаж , но пък цените са наистина съвсем приемливи.

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 18 минути , stanimir каза:

Завоалирано.прикриват реалната цена , защото залагам че >90 % от пътуващите добавят някакъв багаж , но пък цените са наистина съвсем приемливи.

 

 

Да, но пък имат 24 часа от покупката през които може да размислиш, да канселираш билетите и ти връщат цялата заплатена сума по картата. При мен например цените паднаха на другата вечер с 20 евра канселирах и си купих новите билети на по-ниска цена, веднага ми пратиха email, че full refund ще получа обратно по картата в рамките на 7-10 дни, което за мен лично е супер яка опция, която много малко компании предлагат, а пък нискотарифни почти никоя 🙂

  • Харесвам 13
  • Браво 1
Връзка към мнение
7 minutes ago, ivo_121212 said:

Да, но пък имат 24 часа от покупката през които може да размислиш, да канселираш билетите и ти връщат цялата заплатена сума по картата. При мен например цените паднаха на другата вечер с 20 евра канселирах и си купих новите билети на по-ниска цена, веднага ми пратиха email, че full refund ще получа обратно по картата в рамките на 7-10 дни, което за мен лично е супер яка опция, която много малко компании предлагат, а пък нискотарифни почти никоя 🙂

Не са малко , примерно всички американски ( също и канадски)  и изпълняващи полети до/от САЩ са длъжни по закон да предлагат безплатно канселиране до 24 часа след покупка , но да - Пегасус е по-гъвкава от доста други авиокомпании.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 14 минути , stanimir каза:

Не са малко , примерно всички американски ( също и канадски)  и изпълняващи полети до/от САЩ са длъжни по закон да предлагат безплатно канселиране до 24 часа след покупка , но да - Пегасус е по-гъвкава от доста други авиокомпании.

Вероятно е така, аз говорех за моя европейски опит 🙂 Но наистина приятно се изненадах от тях - дано им потръгне от България и открият още дестинации оттук, ние като потребители мисля само ще спечелим 🙂

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
На 29.03.2024 г. в 13:12, Argentique каза:

За малко повече багаж вариант е възглавница от алиекспрес. :smile3:

Може ли линк, ако е с безплатно дастовка? Излизат ми други цени.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От София до Анталия двупосочно от април 2024 г. до септември 2024 г. с цени от 68 евро двупосочно https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/flights-from-romania-and-bulgaria-to-antalya-e73/

Clipboard0.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 27.03.2024 г. в 17:53, Boo каза:

Изпращат кода на мейла вместо на телефона. Поне при мен беше така. Успях да се регистрирам.

Успех!

Скоро ли се регистрирахте?Аз опитвам от седмица и не пращат код никъде.

Връзка към мнение

Мислех, че само аз не мога да се справя от няколко дни. Единственото, което успях, е получа имейл за получаване на промоционалните им оферти на имейл. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 29 минути , Бръмбар каза:

И при мен не става, нито на телефон, нито на мейл се получава код.

Сега погледнах,че код са ми пратили по телефон,а не по мейл.Пробвайте пак и през друг IP,устройство,мейл,телефонен номер2069207237_Screenshot2024-03-31at11-43-45(0)-.png.51927b0ef45ee265098915592facf951.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И на мен ми правеше номера, избрах забравена парола, прати ми код за смяна на мейла и така влязох в профила си без проблеми. Пробвайте дали не сте записали номера си с 0 отпред след кода на БГ. Запаметява го както е записан първоначално.

Възглавничката показана от @Argentique е много идейна. Намерих я и в Тему за 11лв. 🙂

Имам същата раничка от линка на @stanimir, много е удобна. Нося я като резервен вариант за градски разходки. С нея и с натъпканата възглавничка като нищо може да се изкара един летен уикенд. 😄

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 2 часа, dimitrov6 каза:

Сега погледнах,че код са ми пратили по телефон,а не по мейл.Пробвайте пак и през друг IP,устройство,мейл,телефонен номер2069207237_Screenshot2024-03-31at11-43-45(0)-.png.51927b0ef45ee265098915592facf951.png

Това не са ли писма в имейл?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , soniapro каза:

Това не са ли писма в имейл?

Точно,в тях няма код,значи е по телефона. Пишете на Пегасус защо е толкова трудна регистрацията.Май трябва и всеки месец да се влиза в профила,за да бъде активен

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 8 часа, soniapro каза:

Скоро ли се регистрирахте?Аз опитвам от седмица и не пращат код никъде.

Да, в сряда, 27.03.2024 г. Но като чета коментарите излиза, че съм била късметлия...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.