Прескочи до съдържание

Лондон до Северна и Южна Америка за 150-200 евро (първа класа!) *изтекла*


Препоръчани мнения

Евала .. да бяха направили грешката онзи ден, като работеха купоните за експедия още ...

Ще се похвалиш ли докъде ще ходиш ?

 

Както сигурно знаете, когато има билет, кацащ в Щатите, техния регулатор е много стриктен спрямо авиокомпаниите да не отменят билети, в такива ситуации, и да не искат повече пари впоследствие ...

 

Следете темата в flyertalk за развитие.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Надявам се поне си ги взел с връщане до София, което беше включено в цената :)

 

Аз се порових малко и се оказа, че грешката не е била само в юнайтед.ком, т.е. е можело да се купят и от други места, стига да са били с място на продажба "Дания".

В матрицата са излизали същите цени, а оттам може да се пазарува директно в няколко сайта, сред които е и официалният.

 

Ако на резервациите излиза следния надпис:

 

http://i.dansdeals.com/wp-content/uploads/2015/02/united1b.png

 

значи всичко е наред.

Връзка към коментар

Kaкто сте ги подкарали промоците тази година ако ви изпадне нещо на SpaceShip Two до 100-150 долара ( ретърн !!!)  моля пишете на лични белким намажа и аз  :lol:

SpaceShip вози само one way ;)

Към 7000 крони + $560 booking fees. Всички билети са минимум по двама, едни са 4ма. Затова и сумата е такава.

A имаше ли проблем с billind address-a, че не е датски? Как го преодоля това?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Надявам се поне си ги взел с връщане до София, което беше включено в цената  :)

 

 Не, бързах много, не съм опитвал.

 

A имаше ли проблем с billind address-a, че не е датски? Как го преодоля това?

 

Не, аз ползвах адрес на хотел в Копенхаген. Все пак хората пътуват ;) Адреса никой не го гледа в днешни дни, така или иначе.

Редактирано от xisba
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Този мейл не е разнозначен на билет, трябва да получиш изрично "е-билет" с номер и прочие. Дефакто - 2 мейла чакаш.

Само за справка, от всичките 7 резервации, нито един такъв не получих. Всичките бяха издадени, но сам трябва да си го изискаш.

 

 

Аз да се надявам ли на почерпка нещо, или чак като официализират билетите?   :blush:

 
По официални от това няма да станат, въпроса е какво ще каже г-жа Urbanski тия дни.. Дано да като през 2007 :)

 

 

"That is the right thing to do," says United spokeswoman Robin Urbanski. In 2007, United honored a business-class fare from Los Angeles or San Francisco to destinations in New Zealand that was missing one zero: it was sold as $1,062 plus taxes and fees instead of $10,620 plus taxes and fees.

Редактирано от xisba
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

"Така е правилно да се направи" и още сума ти години след това още заема поста?

Едит: Аа, момент, тя е говорител просто..извинявам се. 


по неофициални данни, този път ще са над 10 милиона на загуба ..

Усреднено по 8-9к на билет, излиза че не са много хората дето са ударили кьоравото. 

Редактирано от Plovdivian
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Те наскоро одобриха и десетки хиляди билета през Widerøe, там също голяма супа сърбаха. Ма тоя път е направо казан.

 

Благодарение на техния регулатор, за който спомена macflan и глобите ($10к на издаден билет) летях от Коломбо, Шри Ланка до Далас, Щатите с Етихад първа класа през декември. Отиване и връщане за 1000 евро. Е, няма такъв кеф. На всичкото отгоре събраните мили ми избиват половината билет.

 

Разликаа да превозиш пътник с билет в първа класа и пътник в икономична е почти само кетъринг. Въпросът е в пропусната ПЕЧАЛБА.

Редактирано от xisba
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не съм изненадан. Пия кафето и към http://www.dot.gov/airconsumer/air-travel-complaint-comment-form

 

Ми естествено че ще си търсиш правата. Не може току така да отменят междуконтинентална първа класа за по 60 евра на отсечка. Аа ма ха! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  (това дали така се пише?)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Благодаря на Plovdivian, че се сети и за нас, независимо, че май никой не можа да се закачи, но какво да се прави, беше много кратко. Всъщност само xisba се похвали, но той предполагам е разбрал от FT часове по-рано?

Някой друг да се похвали? Plovdivian, Macflan?

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Един друг потребител - Никола, също се похвали. Аз лично не успях. От прекалената еуфория, и аз като фена тръгнах да се лакомя за нещо по-далечно патагонско, и от много лакомене докато се начудя му изядох главата. Отделно, вчера от обед нататък интернета ми беше адски зле, което допълнително утежни нещата. Нищо де, каквото - такова. Една първа класа по-малко, голяма работа.  :lol:

Редактирано от Plovdivian
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Благодаря на Plovdivian, че се сети и за нас, независимо, че май никой не можа да се закачи, но какво да се прави, беше много кратко. Всъщност само xisba се похвали, но той предполагам е разбрал от FT часове по-рано?

Някой друг да се похвали? Plovdivian, Macflan?

 

Аз бях на ръба с един билет до Чили... Почти бях стигнал до края (екрана с плащането) и сайта се счупи. Бях навън и цъках през телефона и това доста ме забави. Здраве да е :)

 

И от мен благодарности на Plovdivian за споделената информация, беше си хубава тръпка за 15-ина минути :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте, аз купих 7 билета, LHR - EWR (малко нагъл), и сега всички са отменени. Имам само първия мейл с резервацията, т.е. нямам номера на билетите. Има ли други тук с този сценарий и пускахте ли оплакване към DoT? Нещо по-специално, което да спомена в оплакването? Направо съм огОрчен :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.