Прескочи до съдържание

До САЩ през лятото


Препоръчани мнения

На мен ми изглежда като да е за двама тази цена, и в мнението е пропуснато отиването

Връзка към мнение

Варианта Бургас - Стокхолм/Хелзинки -Ню йорк  - Стокхолм/Хелзинки - Бургас е много добър  - цените са умерени, а полетите са почти ежедневни през този сезон,.
Гледах цените  през www.norwegian.com -  в евро, на човек.
И нещо немаловажно с оглед удобство :
Понастоящем, част от митническите проверки при влизане в САЩ се извършват още на скандинавските летища преди полета и при кацане процедурата е доста опростена.
Ще се опитам да намеря линка за това по-късно, снощи го четох на страницата на някое от летищата.

post-2286-0-49027500-1424254795_thumb.png

Редактирано от bat.galin
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Грешно съм копирала билета.

Отиване и връщане ми трябва България или близко летище. Пристигане Орландо, в краен случай Маями или близко летище. Един възрастен и дете на 11 години. Аз ще пътувам юни месец, така, че  прогнозата за времето не ме бърка в момента. :) Надявам се лятото да не е така :)

Връзка към мнение

Как мислите ще ми трябва ли пълномощно за детето / 11 год./ когато излитам от Истанбул. Защото имам, но той е на български, ако трябва да го превеждам. По принцип само на нашето летище са ми го искали. И още някакви други подробности, ако се сещате относно излитане от Истанбул казвайте, че никога не съм пътувала от там.

Връзка към мнение

За излизане от България ще ти трябва, на български. После вече няма значение доколкото знам.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Само да кажа, че аз съм готова с билетите. Летим от Истанбул смана Франкфурт. Благодаря за съветите и помощта. Ако изникнат други въпроси по нататък пак ще пиша.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте, искам да ви попитам за мнения за Делта? Билетите, които включват и тях са по-евтини, но четох много лоши изказвания за тях в американските форуми. Моля, ако някой е летял с тях да сподели. :)

Връзка към мнение

Здравейте, искам да ви попитам за мнения за Делта? Билетите, които включват и тях са по-евтини, но четох много лоши изказвания за тях в американските форуми. Моля, ако някой е летял с тях да сподели. :)

 

Ако четеш ревюта по американските форуми за американските авиокомпании означава въобще да не посетиш щатите :) Хората песни, албуми и стихосбирки издават заради проблеми с авиокомпанията им и никой не е застрахован - бил той Делта, Юнайтед или Американ. Давай си смело :)

Връзка към мнение

Здравейте, искам да ви попитам за мнения за Делта? Билетите, които включват и тях са по-евтини, но четох много лоши изказвания за тях в американските форуми. Моля, ако някой е летял с тях да сподели. :)

Хич да не ти пука, дали е Делта или Еър Франс или Американ, аз не правя разлика. Дори Делта последният път направиха чудеса за нас, за да си хванем връзката.

Връзка към мнение

Относно моята резервация, за която писах в другата тема за билет до Чикаго. Писах на Пейлес, получавам някакъв стандартен имейл, който ми дава телефон за спесхни нслучаи, но той е в САЩ. Та въпроса ми е какво ще стане, ако не си резервирам места, и по принцип задължително ли е да имаме и резервация за местата си?

Връзка към мнение

Не е задължително, места можеш да си избереш при чекин (или онлайн чекин преди гишето, но ако имате няколко авиокомпании в билета, може да не работи за някои от тях). Без места няма да останете, дори да сте с автоматично генерираните. Ако си купила билетите на една резервация, най-вероятно сте един до друг.

Връзка към мнение

Една компания оперира полета Луфтханза. Цената за местата ми е 1/4 от цената на билета, евтини билети, но скъпи места :biggrin:

Още малко ще помисля дали да ги плащам тези 200$ или да остане така. Като гледам самолета почти са се запълнили местата на презокеанския полет. Иначе продавачите на билетите ни изобщо не ни отговарят и най-вероятно повече никога няма да взема от тях билети. Ако не ми съдействат.

Редактирано от Manolova
Връзка към мнение

Американските фирми обичат по телефон да оправят нещата, не разчитай на тия мейла, ами им се обади и сигурно ще ти оправят местата.

Връзка към мнение

Купи си малко скайп кредит и им звънни по скайп. По всичко изглежда, че фирмата е на българи живеещи в САЩ, така че предполагам, че можеш и на български да се разбереш. 

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Как мога да разбера на кое от летищата  в Истанбул ми е полета за Орландо през Франкфурт. Разбрах, че има две летища в Истанбул. Пише ми само (IST).

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.