Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Много странно ги смятат 30% оф - От нормална цена 1000лв, е намален на 900лв....Да им имам 30те процента

 

Зависи за кои билети гледаш, ако е за такива вече в промо почти не намаля. За други е добре. Например София - Манила е 1050 лева. :)

Редактирано от T.E.Lawrence
Връзка към коментар

Брюксел - Токио, Брюксел - Осака, Брюксел - Окинава за около €360 

 

Период на пътуване Октомври 2016 - Март 2017

 

Някой може да си направи страхотен подарък - както за есенните листа, така и за сакура :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

До 45% отстъпка за няколко дестинации до март 2017

 

 

804 лева билет до Банкок директно през сайта им и 1155 до Бали, други с до 45% отстъпка Найроби, Малдивите, Сингапур

  • Харесвам 13
Връзка към коментар
Георги Матеев

http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/regional-promotion.page

 

Бали - 595 евро

Банкок - 435 евро

Сидни - 795 евро

Ханой - 420 евро

Хошимин - 390 евро

 

и други...

 

Много силна промоция. Важи до 19 Юни.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

През другите сайтове цената е даже по висока, ама директно през катарския сайт са достатъчно добри.

 

София - Хо Ши Мин 757,91 според мен е абсолютен рекорд до момента.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Високи цени в сравнение с офертите и билетите, които купихме до момента, като има и цени еднакви с предходните промоции - сещам се за Токио - 509 Е, освен това важат до 19 декември период на пътуване. Не съм доволна:mad: 

Връзка към коментар

Много динамични тия цени. Моят скрин е от преди няма час. Явно доуточняват нещата :)

 

Нищо подобно! Просто Матеев на катарците им е в „А“-групата, ти си в „Б“-групата... а аз например - в някоя от окръжните.

И получаваме съответните цени ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Нищо подобно! Просто Матеев на катарците им е в „А“-групата, ти си в „Б“-групата... а аз например - в някоя от окръжните.

И получаваме съответните цени ;)

 

Трънки. Ако бях в "А" група нямаше да ми позволят да се прецакам с билет до Ханой за 480 евро при по-предната промоция. Сега съм леко назад, ама здраве да е :) Ще компенсирам с преяждане в техния бизнес салон в Доха хахаха

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

А имали някакъв чалъм да се сглоби на подобни цени някакъв OJ от сорта  

София > Хошимин - Ханой > София

или

София > Ханой - Хошимин > София 

 

Катарците имат опция "мултисити", така че не е проблем да сглобиш подобен вариант. Имай предвид, че най добре се прави горното, но през Банкок, например:

 

София > Банкок - Хошимин/Ханой > София

 

По средата правиш Камбоджа... ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А имали някакъв чалъм да се сглоби на подобни цени някакъв OJ от сорта  

София > Хошимин - Ханой > София

или

София > Ханой - Хошимин > София 

 

Ако е само Виетнам, вариантът София > Ханой - Хошимин > София  е по-добър откъм време за прекачвания, а и откъм климатично и културно възприемане.  :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Катарците имат опция "мултисити", така че не е проблем да сглобиш подобен вариант. Имай предвид, че най добре се прави горното, но през Банкок, например:

 

София > Банкок - Хошимин/Ханой > София

 

По средата правиш Камбоджа... ;)

Катарците на Мултисити при мен режат главата до под кръста ! При цени за трима до БКК и обратно ми дават 2500 лв. а на мултисити през Ханай близо 5000  :angry:

Връзка към коментар

Катарците на Мултисити при мен режат главата до под кръста ! При цени за трима до БКК и обратно ми дават 2500 лв. а на мултисити през Ханай близо 5000  :angry:

 

Според мен, това е заради конкретните дати, които си заложила. Опитай с други, не би трябвало да има голяма разлика в цената...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Така е , без много ровене намирам София - Сайгон / Ханой - София за 960 лева ( при 760 лв. само за Сайгон) Това през Доха без стоп в Банкок.

Сигурно има и по-евтино,

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе писал съм и друг път, като пътувате с катарците, за много малко точки може да букне и фрий билет Ханой - Банкок с тях. Разбира се мултисити най-удобно, но това също може да бъде вариант.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, проверявам за ноември билет за Делхи - 434Е двупосочен добра цена ли е? С flydybai за същите дати е с около 30Е по-скъпо. Ще проверя проверя всяка възможна камбинация, разбира се.

Връзка към коментар

Здравейте, проверявам за ноември билет за Делхи - 434Е двупосочен добра цена ли е? С flydybai за същите дати е с около 30Е по-скъпо. Ще проверя проверя всяка възможна камбинация, разбира се.

 

Има и по-добра цена:

 

http://www.qatarairways.com/bg/en/offers/regional-promotion.page

 

 

Катарците са обявили прилично намаление:

 

post-116-0-80268500-1465993718_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.