Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

За отчета, с вчерашната промоция - два билета София - Сингапур - София на цена 1853лв., директно от сайта, не през търсачките. :-))

Днес си разпечатах билетите, знаете ли къде мога да си видя местата (например като билетите на уиз

), тъй като докато минавах през стъпките за купуване никъде не видях дали ме пита нещо за места, та нещо не мога да се ориентирам в билета :blush: и още нещо имат ли баркод като другите билети, отгоре има нещо като цветенца, но при печата не се виждат хубаво?

Връзка към мнение

Трябва да влезеш в профила си в сайта на катарците и от там да си избереш местата. Но по-добре ги избери скоро, че бързо се заемат по-хубавите места

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Трябва да влезеш в профила си в сайта на катарците и от там да си избереш местата. Но по-добре ги избери скоро, че бързо се заемат по-хубавите места

Благодаря

Връзка към мнение

Явно предишната катарска промоция ни е обрала повечето финансови и времени възможности,съдейки по обявените закупени билети сега.

Или повече от печалившите си траят?!?!

Връзка към мнение

Явно предишната катарска промоция ни е обрала повечето финансови и времени възможности,съдейки по обявените закупени билети сега.

Или повече от печалившите си траят?!?!

Аз се включих днес с билет София-Сеул и връщане Бали-София. :) Сега остава да купя Сеул-Бали за 30-ти септември. Ако някой има идея за добра цена - да свирка :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

А задължително ли е да си изберем хапване, аз съм маркирала без претенции

Еми ако имаш проблемен стомах или алергии към някоя храна.... Иначе винаги има пилешко с ориз, телешко с картофи и паста (или нещо подобно) и си избираш какво ти се яде от трите варианта.

Връзка към мнение

Някой дали си купи билети през gotogate? Защото на мен ми дава грешка с Maestro и се чудя дали има смисъл да пробвам отново или наистина отстъпката от 100 евро за два билета е само с несъществуваща кредитна Maestro?

Връзка към мнение

Някой дали си купи билети през gotogate? Защото на мен ми дава грешка с Maestro и се чудя дали има смисъл да пробвам отново или наистина отстъпката от 100 евро за два билета е само с несъществуваща кредитна Maestro?

 

Аз не успях точно по същата причина - не ми стигна полето да въведа пълния номер и резервирах в rumbo с mastercard debit

Връзка към мнение

Погледнете през kayak.it, от вчера ми дава някакви отстъпки с Виза кредитна.

 

Те са си идеални отстъпките, ако ни приеме картата. Благодаря! 

Връзка към мнение

През кой gotogate гледаш, я кажи датите и летищата да погледна 

 

Въобще не знам вече какво гледам - от понеделник си гледам за 10 места и вече ми омръзна до смърт да се чудя къде ми се ходи през май. Тъкмо си избера място и направят 7 атентата...

Та си проверявам 23 април - 07 май до Банкок през liligo, и каквото gotogate се появи  :rolleyes: Цената е към 806 евро за двама, но неизменно се бъгва. 

Възлагам надежда на това http://www.kayak.it/с виза и като се прибера ще направя последен опит да отида някъде, иначе ще отида в Прищина през май и това е  :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Те са си идеални отстъпките, ако ни приеме картата. Благодаря! 

И тук са 100 Е за два билета, kayak.it-->budgetair.it, симулирах една резервация почти до края/до номера на кредитната карта/, само трябва да им откажеш разни застраховки, които предлагат, а Виза всеки има.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

Въобще не знам вече какво гледам - от понеделник си гледам за 10 места и вече ми омръзна до смърт да се чудя къде ми се ходи през май. Тъкмо си избера място и направят 7 атентата...

Та си проверявам 23 април - 07 май до Банкок през liligo, и каквото gotogate се появи  :rolleyes: Цената е към 806 евро за двама, но неизменно се бъгва. 

Възлагам надежда на това http://www.kayak.it/с виза и като се прибера ще направя последен опит да отида някъде, иначе ще ходя в Прищина през май и това е  :)

Редактирано от Lindt
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Въобще не знам вече какво гледам - от понеделник си гледам за 10 места и вече ми омръзна до смърт да се чудя къде ми се ходи през май. Тъкмо си избера място и направят 7 атентата...

Та си проверявам 23 април - 07 май до Банкок през liligo, и каквото gotogate се появи  :rolleyes: Цената е към 806 евро за двама, но неизменно се бъгва. 

Възлагам надежда на това http://www.kayak.it/с виза и като се прибера ще направя последен опит да отида някъде, иначе ще отида в Прищина през май и това е  :)

 

А на мен ми се смяхте като си избирах дестинация... :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А на мен ми се смяхте като си избирах дестинация... :P

Напротив, много ти съчувствах. После обаче като трябваше да хвърлям боб при избора - 270 евро за Португалия, горещ сезон в Тайланд, атентати в Индонезия или сух режим на Борнео, направо ти завидях  :rolleyes:

 

П.П. Вече мога да се похваля с два билета до Банкок  :clapping:

Редактирано от Lindt
  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Забрави за атентатите и просто реши къде ти се ходи, като съобразиш метеорологичните условия и времето с което разполагаш спрямо самата дестинация. Нали знаеш, че ако ти е писано да се удавиш - няма да се обесиш? ;)


Упс, да не забравя. Покрай сегашната промоция съм назад с точно 390 евро, щото купих билети през декември. Въобще не ми пука, както казва Георги, няма лошо похарчени пари за самолетни билети...

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Някой дали си купи билети през gotogate? Защото на мен ми дава грешка с Maestro и се чудя дали има смисъл да пробвам отново или наистина отстъпката от 100 евро за два билета е само с несъществуваща кредитна Maestro?

Aз купих с Маестро на ПИБ, преди това пробвах с Маестро на ОББ от тези със 17 цифри и не става с такива. Отстъпката си е истинска.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да кажа и тук - ако купувате билет София -Осака за някои дати излиза с прекачване в Токио с по 8-12 часа престой. Може да се направи нискобюджето пътуване с бърз оглед на Токио и после Осака-Киото-Нара

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Aз купих с Маестро на ПИБ, преди това пробвах с Маестро на ОББ от тези със 17 цифри и не става с такива. Отстъпката си е истинска.

Маестрото дебитна или кредитна е? Изобщо има ли кредитни Маестро, за които стана дума?

Връзка към мнение

Aз купих с Маестро на ПИБ, преди това пробвах с Маестро на ОББ от тези със 17 цифри и не става с такива. Отстъпката си е истинска.

Не знам каква е врътката, но през liligo със 100 евро отстъпка цената беше 806 евро.

 

В Kayak със 75-79 евро отстъпка цената беше ... 806 евро.

Връзка към мнение

Маестрото дебитна или кредитна е? Изобщо има ли кредитни Маестро, за които стана дума?

дебитна е моята Маестро

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Worldismine
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.